Page 80 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:26 02. Apr 2013
by Bruciacullo
takova ošklivka... ale jo jinak dobré

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:37 02. Apr 2013
by Aulus
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:00 02. Apr 2013
by Prasokralik
Ne že bych tě chtěl kritizovat ale k Rienovi sedí mnohem víc jiná postava právě z téhle série. Uhádneš která napodruhé
správně?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:09 02. Apr 2013
by Amber
*odkašle si* ehm, hm, edit, ehm

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:27 03. Apr 2013
by Nalkanar
Kombinace Desmonda a Farah, resp. toho cos vybral za jejich obraz, vzbuzuje nechutné asociace. I ty ouchyle!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:17 03. Apr 2013
by Aulus
Nalkanar wrote:... ouchyle!
Vidíš - a ty jsi první, kterého to napadlo.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:48 05. Apr 2013
by J.F.Payne
Johannes je nějakej starej...
A k Rienovi se hodí spíš Loras Tyrell.
Bronn, to je Ezdrix Nimbul.
EDIT Aulus: Loras Tyrell má charisma 8?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 08:48 06. Apr 2013
by D_E_K_A
Eze bych se vůbec asi netahal

, ale jinak dobrý nápad Aule, nejvíc mi tam asi sedí přirovnání Vilmy, sic je to blonďák...
Ale líbí se mi, že vzal v potaz i vážěnější osoby z reálií.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:34 06. Apr 2013
by Miell
Aulus wrote:Nalkanar wrote:... ouchyle!
Vidíš - a ty jsi první, kterého to napadlo.

Tek by to třeba mohla být Far a již trochu odrostlý Kieran

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:40 06. Apr 2013
by Amber
Miell wrote:Aulus wrote:Nalkanar wrote:... ouchyle!
Vidíš - a ty jsi první, kterého to napadlo.

Tek by to třeba mohla být Far a již trochu odrostlý Kieran

Nekaž Nalkovi teorii o oidipovském syndromu postav

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:37 07. Apr 2013
by Kathermara
Aulus wrote:Westeros (Game of Thrones) a Thalie mají nemálo společného a tyto postavy jsou toho důkazem ( i když věkově a barevně ne vše sedne

)...

Tak to je moc

Akorát ty barvy no... ale rozesmálo mě to xD
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 08:56 16. Apr 2013
by -RoF-
Uhmm pro představu Ariina jazyčiska

a pak že ji mají rády i holky.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:50 16. Apr 2013
by Prasokralik
Si sem měl ten obrázek dát celej, aspoň by to vystihovalo její osobnost...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:13 17. Apr 2013
by -RoF-
Prasokralik wrote:Si sem měl ten obrázek dát celej, aspoň by to vystihovalo její osobnost...
Nemám, ale zajímalo by mě co je na celém obrázku, ale nedivil bych se kdyby.... no radši nic. Amber by měla ..... divné sny.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:36 17. Apr 2013
by -RoF-