Page 80 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:27 31. Oct 2012
by Absinthorix
Dejvická... takové centrum a středobod a prej prdel

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:23 31. Oct 2012
by -darkvision-
Jako centrum považuji žižkov .. například u kroužků ...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:27 31. Oct 2012
by Absinthorix
Taková periferie plná Pepiků

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:45 31. Oct 2012
by karolina
Ne, centrum je na metru! Na Áčku samozřejmě

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:55 31. Oct 2012
by Derken-
Centrum je u koně!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:58 31. Oct 2012
by Absinthorix
Derken- wrote:Centrum je u koně!

Na koně je moje portmonka moc hubená...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:00 01. Nov 2012
by Molly23
Dejvice! Ale hvězda byla super

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:15 01. Nov 2012
by -darkvision-
karolina wrote:Ne, centrum je na metru! Na Áčku samozřejmě

No vždyt. Centum na metru.
= Žizkov - 2stanice metro A; 2stanice metro C; 3stanice metro B

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 02:01 01. Nov 2012
by Absinthorix
Kulový leda

na žižkově je hnusně
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:40 01. Nov 2012
by Braenn
V sobotu v centru, za mě dobrý. Jdem s EQčkařema na výstavu zbraní a pak někam pařit, bylo by fajn to spojit, jako tehdy U kroužků!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:40 01. Nov 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Kulový leda

na žižkově je hnusně
Za tohle by ses měl jít vyzpovídat!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:29 01. Nov 2012
by KaTo
Absinthorix wrote:Kulový leda

na žižkově je hnusně
...yes! Nejen hnusně, ale i do kopce

a ještě jsou tam ty divný souběžný ulice, ve kterých se ztrácím a kde je to samý drow pasoucí po mém lootu!

.
Za to v Dejvicích, vás hodní pánové na ambasádě nasměřují na ty správné koleje!

Dejvice rulez!!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:38 01. Nov 2012
by Derken-
Kdyby jste byli v sobotu u Kroužků, tak by se možná mohla objevit velmi početná černá legie Zau'ndarů

Ale za nic neručím

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:57 01. Nov 2012
by pavad
Braenn wrote:Absinthorix wrote:Kulový leda

na žižkově je hnusně
Za tohle by ses měl jít vyzpovídat!
Zizkovu, Libni - zdaleka se vyhni!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:00 01. Nov 2012
by Absinthorix
pavad wrote:Braenn wrote:Absinthorix wrote:Kulový leda

na žižkově je hnusně
Za tohle by ses měl jít vyzpovídat!
Zizkovu, Libni - zdaleka se vyhni!

Tak tak... naopak bych se měl zpovídat z návštěv takových drowy zamořených míst z důvodu ohrožování vlastního zdraví a života. To můžeme rovnou někam směr Karlín