Page 80 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:27 31. Oct 2012
by Absinthorix
Dejvická... takové centrum a středobod a prej prdel :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:23 31. Oct 2012
by -darkvision-
Jako centrum považuji žižkov .. například u kroužků ...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:27 31. Oct 2012
by Absinthorix
Taková periferie plná Pepiků 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:45 31. Oct 2012
by karolina
Ne, centrum je na metru! Na Áčku samozřejmě :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:55 31. Oct 2012
by Derken-
Centrum je u koně! :var_49:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:58 31. Oct 2012
by Absinthorix
Derken- wrote:Centrum je u koně! :var_49:
Na koně je moje portmonka moc hubená... 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:00 01. Nov 2012
by Molly23
Dejvice! Ale hvězda byla super :).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:15 01. Nov 2012
by -darkvision-
karolina wrote:Ne, centrum je na metru! Na Áčku samozřejmě :D
No vždyt. Centum na metru.
= Žizkov - 2stanice metro A; 2stanice metro C; 3stanice metro B 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 02:01 01. Nov 2012
by Absinthorix
Kulový leda :lol: na žižkově je hnusně

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:40 01. Nov 2012
by Braenn
V sobotu v centru, za mě dobrý. Jdem s EQčkařema na výstavu zbraní a pak někam pařit, bylo by fajn to spojit, jako tehdy U kroužků!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:40 01. Nov 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Kulový leda :lol: na žižkově je hnusně
Za tohle by ses měl jít vyzpovídat!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:29 01. Nov 2012
by KaTo
Absinthorix wrote:Kulový leda :lol: na žižkově je hnusně
...yes! Nejen hnusně, ale i do kopce :twisted: a ještě jsou tam ty divný souběžný ulice, ve kterých se ztrácím a kde je to samý drow pasoucí po mém lootu! :lol: .
Za to v Dejvicích, vás hodní pánové na ambasádě nasměřují na ty správné koleje! :lol: :lol: :lol: Dejvice rulez!! :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:38 01. Nov 2012
by Derken-
Kdyby jste byli v sobotu u Kroužků, tak by se možná mohla objevit velmi početná černá legie Zau'ndarů :P Ale za nic neručím ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:57 01. Nov 2012
by pavad
Braenn wrote:
Absinthorix wrote:Kulový leda :lol: na žižkově je hnusně
Za tohle by ses měl jít vyzpovídat!
Zizkovu, Libni - zdaleka se vyhni! :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:00 01. Nov 2012
by Absinthorix
pavad wrote:
Braenn wrote:
Absinthorix wrote:Kulový leda :lol: na žižkově je hnusně
Za tohle by ses měl jít vyzpovídat!
Zizkovu, Libni - zdaleka se vyhni! :P
Tak tak... naopak bych se měl zpovídat z návštěv takových drowy zamořených míst z důvodu ohrožování vlastního zdraví a života. To můžeme rovnou někam směr Karlín