Page 80 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 00:56 15. Feb 2013
by Molly23

Re: World of Tanks

Posted: 18:05 15. Feb 2013
by Molly23
A zde záběry z kanceláře Wargamingu aneb jak vznikají nové patche!

https://www.youtube.com/watch?v=X1e7zVxYcJM

Re: World of Tanks

Posted: 18:32 15. Feb 2013
by Bruciacullo
Molly23 wrote:Pár zajámavých videí



Stug
https://www.youtube.com/watch?feature=e ... svzDc&NR=1
miluju stug

Image
Image

Re: World of Tanks

Posted: 03:58 16. Feb 2013
by Molly23
Když vidím takováhle fota, vždy se mi vybaví hláška "Zasáhli nám dělo! Střelba bude nepřesná!"
http://preservedtanks.com/Albums/German ... Left_c.jpg

http://image.fourwheeler.com/f/miscella ... relhit.jpg

http://ec.comps.canstockphoto.com/can-s ... 097791.jpg

Re: World of Tanks

Posted: 18:46 18. Feb 2013
by loadr
tu máte pár fotek tančíků z dovči...
http://zk55.rajce.idnes.cz/Tanky/

Re: World of Tanks

Posted: 19:57 18. Feb 2013
by Molly23
loadr wrote:tu máte pár fotek tančíků z dovči...
http://zk55.rajce.idnes.cz/Tanky/
Hezké, jen škoda že je to samej rus :).

A já tu pro vás mám takovou zajímavost...

Já jsem při pobytu u prarodičů vyzvídal od dědy příběhy z vojny. Můj děd z mamčiny strany byl totiž spojkou u tankové jednotky. Tenkrát měli ve stavu tanky T-34 a vypadlo z něj, že zažil i Hetzery. Podle jeho vyprávění byla služba na Hetzerech muka! Prý na ně posádky nadávaly, protože byly nespolehliví a poruchoví. Jednalo se o stroje, které prošli frontou za druhé světové války.

Re: World of Tanks

Posted: 20:06 18. Feb 2013
by loadr
co by jsi chtěl na Ukrajině :D

Re: World of Tanks

Posted: 17:53 19. Feb 2013
by Molly23
No jo no :)

Si zajed do Lešan! Tam je hezká sbírka strojů a navíc je vstupné zadara... Uvidíš růžové IS-2 :lol:

Re: World of Tanks

Posted: 15:34 25. Feb 2013
by Molly23
I WoT už má na youtube svůj kreslený seriál :)

http://www.youtube.com/watch?v=bz1GgH_BenE

Re: World of Tanks

Posted: 21:49 01. Mar 2013
by Molly23
Hehe tak posílám svou kolekci lowriderů aneb co se stane, když vás zlobí připojení.

Re: World of Tanks

Posted: 01:58 06. Mar 2013
by kucik
Obcas s porazkou nic nenadelate. Ale ta houfnicka je do mesta fajn :)

Re: World of Tanks

Posted: 08:20 06. Mar 2013
by Theogil I
Krásná práce, opravdu jen škoda těch porážek, já namontoval houfnici na M4, zakoupil 4 prémiové náboje proti těžkým VII a řádím jako černá ruka. Koukám, že už i Kucik má svůj klan jen já pořád nic, takže si jdu koupit sluchátka s mikrofónem a jdu na to taky. :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 08:28 11. Mar 2013
by johnny98-G
Ma- li nekdo chut mit stejnou zavorku za svym nickem jako Kucik, pak neni nic lehciho ..... jestli se to tu nerozkriklo, coz se dost divim, ze Missaku ;-) pak tu thalijsti zalozili klan. Proste jen tak zadne zavazky, zadne ambice takove funny, ale spolecny chat a obcasny pokec na TS :-)

Re: World of Tanks

Posted: 08:34 11. Mar 2013
by Bruciacullo
ten název má předzvěst něčeho nemilého čemu se snažím v bitvách vyhnout! :O

Re: World of Tanks

Posted: 08:39 11. Mar 2013
by johnny98-G
Kazdy sveho stesti strujce :-)
Jo Kuciku co ten maskovaci skill na posadce tezaku? Opravy u jednoho clena posadky te moc nevytrhne :-)