Page 80 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 00:56 15. Feb 2013
by Molly23
Re: World of Tanks
Posted: 18:05 15. Feb 2013
by Molly23
A zde záběry z kanceláře Wargamingu aneb jak vznikají nové patche!
https://www.youtube.com/watch?v=X1e7zVxYcJM
Re: World of Tanks
Posted: 18:32 15. Feb 2013
by Bruciacullo
miluju stug

Re: World of Tanks
Posted: 03:58 16. Feb 2013
by Molly23
Re: World of Tanks
Posted: 18:46 18. Feb 2013
by loadr
tu máte pár fotek tančíků z dovči...
http://zk55.rajce.idnes.cz/Tanky/
Re: World of Tanks
Posted: 19:57 18. Feb 2013
by Molly23
Hezké, jen škoda že je to samej rus

.
A já tu pro vás mám takovou zajímavost...
Já jsem při pobytu u prarodičů vyzvídal od dědy příběhy z vojny. Můj děd z mamčiny strany byl totiž spojkou u tankové jednotky. Tenkrát měli ve stavu tanky T-34 a vypadlo z něj, že zažil i Hetzery. Podle jeho vyprávění byla služba na Hetzerech muka! Prý na ně posádky nadávaly, protože byly nespolehliví a poruchoví. Jednalo se o stroje, které prošli frontou za druhé světové války.
Re: World of Tanks
Posted: 20:06 18. Feb 2013
by loadr
co by jsi chtěl na Ukrajině

Re: World of Tanks
Posted: 17:53 19. Feb 2013
by Molly23
No jo no
Si zajed do Lešan! Tam je hezká sbírka strojů a navíc je vstupné zadara... Uvidíš růžové IS-2

Re: World of Tanks
Posted: 15:34 25. Feb 2013
by Molly23
I WoT už má na youtube svůj kreslený seriál
http://www.youtube.com/watch?v=bz1GgH_BenE
Re: World of Tanks
Posted: 21:49 01. Mar 2013
by Molly23
Hehe tak posílám svou kolekci lowriderů aneb co se stane, když vás zlobí připojení.
Re: World of Tanks
Posted: 01:58 06. Mar 2013
by kucik
Obcas s porazkou nic nenadelate. Ale ta houfnicka je do mesta fajn

Re: World of Tanks
Posted: 08:20 06. Mar 2013
by Theogil I
Krásná práce, opravdu jen škoda těch porážek, já namontoval houfnici na M4, zakoupil 4 prémiové náboje proti těžkým VII a řádím jako černá ruka. Koukám, že už i Kucik má svůj klan jen já pořád nic, takže si jdu koupit sluchátka s mikrofónem a jdu na to taky.

Re: World of Tanks
Posted: 08:28 11. Mar 2013
by johnny98-G
Ma- li nekdo chut mit stejnou zavorku za svym nickem jako Kucik, pak neni nic lehciho ..... jestli se to tu nerozkriklo, coz se dost divim, ze Missaku

pak tu thalijsti zalozili klan. Proste jen tak zadne zavazky, zadne ambice takove funny, ale spolecny chat a obcasny pokec na TS

Re: World of Tanks
Posted: 08:34 11. Mar 2013
by Bruciacullo
ten název má předzvěst něčeho nemilého čemu se snažím v bitvách vyhnout! :O
Re: World of Tanks
Posted: 08:39 11. Mar 2013
by johnny98-G
Kazdy sveho stesti strujce

Jo Kuciku co ten maskovaci skill na posadce tezaku? Opravy u jednoho clena posadky te moc nevytrhne
