Page 80 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:37 26. Nov 2009
by pilnik
hehe no jo bylo to srandovni, nekdy mam pocit ze Bert ma napsano na cele "Bezbranne zeny padejte mi k noham, Bert se o vas postara" :lol:

Re: Poděkování

Posted: 00:23 27. Nov 2009
by innfra
Rád bych poděkoval za dnešní arénku, vůbec jsem nestíhal všechno číst a ke konci jsem byl už tak utahanej, tak se omlouvám za to útočiště. Bylo to super, některý věci jsem vůbec nečekal.

Re: Poděkování

Posted: 00:50 27. Nov 2009
by G14
hh jo bylo to zajimave,mno ja chci podekovat SVENOVI,ze s Meg vubec vydrzi hrat,protoze to musi byt nekdy o nervy s ni :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 00:52 27. Nov 2009
by LDamian
Diky za dnesni boje v arene. :)

Re: Poděkování

Posted: 01:37 27. Nov 2009
by marii
Dekuji Nimue a Vendelinovi za pekne dobrodruzstvi pri navsteve u tech *ukaze palcem smerem dolu*....jste proste bajecni:)Diiky:).....

Re: Poděkování

Posted: 10:12 27. Nov 2009
by Esuliams
Já bych chtěla poděkovat těm, kteří v aréně zůstali trochu dýl. Sice jsme ukázali více, než jsme chtěli, ale přesto ještě máme čím překvapit. :)
A Tariel, kuš od Lense, nebo uvidíš! :twisted:
Také dík Meg a Bagovi, některé hlášky jsou opravdu výborné. :)
P.S Myslím, že ty poslední boje byly hodně zajímavé

Esu a Lens

Re: Poděkování

Posted: 01:22 28. Nov 2009
by G14
dekuji za dnesni vypravu,byla sranda :)

Re: Poděkování

Posted: 00:14 05. Dec 2009
by LDamian
Diky za dnesni turnaj, zvlast za kruh zrady, ktery mne pobavil.

A diky za Tariel a nepratelstvi s ni, i kdyz je fakt, ze rp moc nevim jak se k ni chovat. :) :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:34 05. Dec 2009
by Modrovousice
Earania zas děkuji ze BUovo chování, přišel ji strašně roztomilý a ráda by si ho doma nechala jako domácí zvířátko :)

Re: Poděkování

Posted: 10:52 05. Dec 2009
by innfra
Děkuji všem za zápasy, škoda že to nevyšlo salífovi, na zápas s ním jsem se těšil. Bohužel jsem po tom druhém boji v kruhu využil toho, že se T urazila a odešla, jelikož mě vyprchal doping na bolest a měl jsem hlavu jak střep. Tak se omlouvám, že jsem tak rychle zmizel a ještě Isabel že jsem předevčírem při restartu usnul, ale když jsem se v půl sedmý probudil, tak jsem se logoval do hry, ale už tam nikdo nebyl :)
Děkuji, byla to vydařená akce.

Re: Poděkování

Posted: 17:13 05. Dec 2009
by Sobik
DÍKY všem co se účastnili Jorgových narozenin. :D :D :D

Re: Poděkování

Posted: 17:31 05. Dec 2009
by Modrovousice
Hehe bylo to šílené. Trpaslící se váleli všude... ani striptíz je neoderval od piva...no prostě šílenost :)

Re: Poděkování

Posted: 17:55 05. Dec 2009
by Tretas
Taky vám moc všem děkuju, to nemělo chybu. Soutěž o rychlé pití piva... to válení se tam :mrgreen:

Zas jsem si připoměl popíjení u Krkovičky za dob Nordových kladiv. :)

Re: Poděkování

Posted: 18:07 05. Dec 2009
by Pajule
bylo to suprrrrrrrrrrrrrrrrr ;) :D sice em kolikrát byla zmatená kdo co chce hehe

Re: Poděkování

Posted: 20:19 06. Dec 2009
by Sobik
Díky Modrovousici za hraní trpaslice a zároveň varuju všechny ostatní trpaslíky, aby se k ní nepřibližovali. :D