Page 9 of 10

Re: Zas ty expy

Posted: 16:25 06. Feb 2008
by LDamian
Hmmmm... ja bych vam ho nicim nepripominal nebojte... pojmenoval bych ho nejak uplne jinak.. treba Damian... a hral bych ja nevim treba kouzelnika, aby vam to skutecne nic nepripominalo... :mrgreen:

Re: Zas ty expy

Posted: 16:27 06. Feb 2008
by Teesha
LDamian wrote:Hmmmm... ja bych vam ho nicim nepripominal nebojte... pojmenoval bych ho nejak uplne jinak.. treba Damian... a hral bych ja nevim treba kouzelnika, aby vam to skutecne nic nepripominalo... :mrgreen:
hmm..tvá cena je víceméně nulová...možná ještě budeš muset doplatit

Re: Zas ty expy

Posted: 16:30 06. Feb 2008
by LDamian
Teesha wrote:
LDamian wrote:Hmmmm... ja bych vam ho nicim nepripominal nebojte... pojmenoval bych ho nejak uplne jinak.. treba Damian... a hral bych ja nevim treba kouzelnika, aby vam to skutecne nic nepripominalo... :mrgreen:
hmm..tvá cena je víceméně nulová...možná ještě budeš muset doplatit
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No nic, jdu pracovat. Ale zasmal jsem se pekne.

Re: Zas ty expy

Posted: 21:39 06. Feb 2008
by Chodec
Nazdar, NWN bylo moje nejoblíbenější RPG a tak jsem si říkal, že to zkusím on-line. Několik dní jsem zkoumal různé servery až jsem zúžil svůj výběr na Thalii a Demonu. Mohli by jste mi někdo říct hlavní rozdíly mezi nimi, popřípadě výhody a nevýhody. Předem se přiznávám, že mi jde spíše o boj než o nějaké poflakování po městech a klábosení.
Předem díky.

Re: Zas ty expy

Posted: 21:44 06. Feb 2008
by Daanri
Thalie je RP server a Demona akcnej server. To je myslim v skratke zasadny rozdiel.

Re: Zas ty expy

Posted: 00:17 07. Feb 2008
by OneIceOne
Chodec wrote:Nazdar, NWN bylo moje nejoblíbenější RPG a tak jsem si říkal, že to zkusím on-line. Několik dní jsem zkoumal různé servery až jsem zúžil svůj výběr na Thalii a Demonu. Mohli by jste mi někdo říct hlavní rozdíly mezi nimi, popřípadě výhody a nevýhody. Předem se přiznávám, že mi jde spíše o boj než o nějaké poflakování po městech a klábosení.
Předem díky.
Jdi na Demonu, akce je tam základ a když budeš mít chuť najdeš tam i malý ostrůvek RP. Pokud jsi v online nwn nováček, pak doporučuji nejdříve projit forum a kouknout do sekce buildy, kde najdeš hratelné kombinace povolání a s hrou se nebudeš trápit. Jedním z negativ je tam preferování užší skupiny povolání, například předměty, pak je hraní určité kombinace povolání až o 100% lehčí. Pokud te baví kraft, tak je tam poměrně náročný a dlouhodobý na vyskillovaní.

Re: Zas ty expy

Posted: 06:51 07. Feb 2008
by Chodec
Díky. Taky jsem se tak rozhodl. Uvidím, jaký to tam bude...
Akorát mě tam vadí ten sytém připojování přes GamaPark :?

Re: Zas ty expy

Posted: 08:38 07. Feb 2008
by Theogil I
Chodec wrote:Díky. Taky jsem se tak rozhodl. Uvidím, jaký to tam bude...
Akorát mě tam vadí ten sytém připojování přes GamaPark :?
Ještě taky jedna drobnost, sólo hráče tam moc neberou a poslení úpravy jsou silně zaměřeny na partu, doporučuji tedy najít si pár SLUŠNÝCH parťáků a s nima to pak táhnout dál, je to hezčí, je to lepší, je to časově náročnější aby všichni spolu drželi krok (Demona nepodporuje partu s vyšším rozdílem lvl než 5).

Re: Zas ty expy

Posted: 10:25 07. Feb 2008
by Darien
A jak je to vůbec s podporou party tady, co se týče rozdílů?


Jinak mám dotaz na EXPY (viz topic). Včera jsem narazil na skupinku vlků, asi čtyř na cestě do Karathy. Postupně byli zabiti, první čtyři po osmi bodech a ten poslední, k mému překvapení, byl asi za 28 xp.

Tak přemýšlím, jak je to možné. Můj level je 4.

Re: Zas ty expy

Posted: 10:42 07. Feb 2008
by photter
asi vůdce smečky, nenech se zmást nápisem nad hlavou, to je nutný OOC zlo....prostě to byl elitní trhač a zkušenost z boje byla větší :wink:

Re: Zas ty expy

Posted: 12:10 07. Feb 2008
by Theogil I
Darien wrote:A jak je to vůbec s podporou party tady, co se týče rozdílů?


Jinak mám dotaz na EXPY (viz topic). Včera jsem narazil na skupinku vlků, asi čtyř na cestě do Karathy. Postupně byli zabiti, první čtyři po osmi bodech a ten poslední, k mému překvapení, byl asi za 28 xp.

Tak přemýšlím, jak je to možné. Můj level je 4.
Dle našich zkoumání vlčí populace a jejich výskytu se vlci rozdělují na tři stadia vývoje.
Říkáme jim mláďata //8exp. za jednoho a nenadělají moc škody//, dospělé kusy //28exp. za jednoho, ve smečce jsou nebezpeční// a ty vede starý šedý vlk, //sviňa na ultimo, sráží a rozsápe vše// který je z nich alespoň trošku poznat, jinak mladého vlka o jeho taťky moc poznat nejde, leda při bližším ohledání, ale na to není už moc času, bo se vám ty bestie na tuto vzdálenost sápou po krku. Tak Tak

Re: Zas ty expy

Posted: 12:13 07. Feb 2008
by photter
Theogil I wrote:...starý šedý vlk...
velmi rozšířenej omyl, jedná se o vlčici

Re: Zas ty expy

Posted: 12:18 07. Feb 2008
by jiromir
photter wrote:
Theogil I wrote:...starý šedý vlk...
velmi rozšířenej omyl, jedná se o vlčici
ale prd...je to starej mrdač :-)

Re: Zas ty expy

Posted: 12:20 07. Feb 2008
by Darien
No nevím, taťka se nechal překvapit ze zálohy, hehehe. Ani si nekous a můj vyvolaný vlk si ho dal k večeři :twisted:

Jejich chyba, nemaj lozit po příměstkých hlavních cestách.

Re: Zas ty expy

Posted: 12:33 07. Feb 2008
by igor
Darien wrote:No nevím, taťka se nechal překvapit ze zálohy, hehehe. Ani si nekous a můj vyvolaný vlk si ho dal k večeři :twisted:

Jejich chyba, nemaj lozit po příměstkých hlavních cestách.
No hele, vono je to zákeřný... já na něj šel tak na 10. lvl snad s rangerem-vrahem, ze zálohy jsem se netrefil (blbej hod) a srazil mě... už sem se nezved a chcíp ;-) a jindy sem ho zas dával na pohodu