Page 9 of 11
Re: Drobné chyby
Posted: 19:57 10. Mar 2008
by skarbi
Dybys ten vzkaz videl, mluvil bys jinak..byla to akorát pitomost, zbytečná pitomost. A to že nemáte čas? Já sem ve hře tak třikrát do tejdne na dvě hoďky..samozřejmě jak kdy..
A jak psal Krata, tak se měl v rámci Rp odpojit... Na místě by ho někdo při nejmenšim umučil k smrti...
Dyby šlo vo mě, hold bych svůj absťák ukojil o dva, tři dny dýl....
Každopádně se to ale musí brát jako chyba a ne si tam ve městě hrát a procházet se po něm..
Re: Drobné chyby
Posted: 08:15 11. Mar 2008
by Theogil I
Tak na tom se jednoznačne nedohodneme, psat na nástěnku byla blbost a to jsem již napsal, ale odpojovat se by mě ani ve snu nenapadlo, pokud bych přežil ... jsem jako většina lidí zvědavý jak lázeňská veverka a byť ooc bych si chtěl alespoň prohlédnout než by mi spadla neviditelnost co kluci vytvořili za nové nádherné lokace do kterých se jinak nikdy nepodívám, leda by jsme po těch pár stoletích a tisíciletích šli IC vyřešit duergarskou otázku. Mám Thalii rád, rád na ni odpočívám a bavím se, ale nespatřuji v tom nic jako náplň života, nic co bych si musel bránit a s hálózkó v ruce odhánět od bran města lidi aby nikdo neviděl ten špatně usazený kámen v hradbách ... myslím te třetí z leva ve výši očí vedle severní brány. Já v tom prostě v tuto chvíli nevidím problém .... ten bych postřehl až ve chvíli kdy by tato návštěva nějak ohrozila/omezila/zkazila zábavu jinému. Pokud tam některý z duergarů byl měl zapnout odpor a sejmout ho, nikdo by neřekl ani popel, pokud ne pak nechápu o co vám jde pokud to zůstane v ooc rovině. A ještě na obhajobu ... jednalo se o sobotu když jsem tam Jachyma viděl bylo něco málo po 6:00 ráno a ani jedno z DM na které máme ICQ nebylo připojeno ... naprosto v pořádku, protože v tuhle dobu a tento den nespí jenom ouchyla jako já a Jáchym odpustí Jachym .. takže z hraní, na které jsem se těšil v podstatě celý týden a jež začalo načítáním a skončilo mrtvým trpaslíkem na zemi a to bez mezistádia v něž bych mohl jakkoli reagovat na nastalou situaci,jsem měl prdinec, takže jsem to vypnul a poměrně rozčarován se zase budu těšit na další sobotu.
Re: Drobné chyby
Posted: 19:01 11. Mar 2008
by skarbi
Práve proto, že by s inviskou chodil po městě a prohlížel by si jeho krásy by přišel o to překvapení při tý velkolepý výpravě a který ses zmiňoval..tak to vidim já..
Ale beru i tvůj názor, takže to necháme plavat...
Re: Drobné chyby
Posted: 19:57 11. Mar 2008
by Phantorris
Když už se to tu jmenuje drobné chyby tak to napíšu sem, aby ste se tu jenom nehádaly
To první, ani nevim, jestli je to chyba nebo ne ale trochu mě to ve hře překvapilo: našel jsem na povrchu v lootu víno, který mělo v popisu , že je to lahodné drowí víno, ale jak píšu, ani nevim, jestli je to chyba, protože jsem to našel v Karathských stokách.
A to druhý je, že v Ivory vetešník prodával velký štít asi za 80 zlatých. To mi přijde divný, když normálně stojí cca 900. Ale měl to ve věcech u sebe, ne ve skříni, takže mu to zřejmě někdo prodal. No ale stejně je to nějaký levný.
Re: Drobné chyby
Posted: 23:03 11. Mar 2008
by Krata
Já našel ve skřewtích jeskyních.. mám pocit že u jezera Jhal flašku normal piva, nevim jesli by se to tam mělo vykytovat

Re: Drobné chyby
Posted: 23:19 11. Mar 2008
by Lord_Berserk
Krata wrote:Já našel ve skřewtích jeskyních.. mám pocit že u jezera Jhal flašku normal piva, nevim jesli by se to tam mělo vykytovat

to vis ze melo....paaac moje prani halda koralek v lootu byla vyslysena

Re: Drobné chyby
Posted: 23:42 11. Mar 2008
by kucik
V jake casti stok bylo to vino?
Re: Drobné chyby
Posted: 23:44 11. Mar 2008
by Zyga
Lord_Berserk wrote:
to vis ze melo....paaac moje prani halda koralek v lootu byla vyslysena

Ja tam u nas nasel tresnovou stavu, takze ne jenom halda koralek
Jo kdyz uz sme tady.. Drowi vino N´Sai (asi nejlepsi jaky sem zatim potkal ) se stackuje s Vress (asi nejhorsi jaky je), uz sem takhle prisel vo flasku NSaie a to docela na...stve

slo by to nak vodlisit? ikdyz tech drowich vin je desnej ranec a nevim jestli este je nejakej nepouzitej obrazek
Re: Drobné chyby
Posted: 00:16 12. Mar 2008
by skarbi
Zyga wrote:...Drowi vino N´Sai (asi nejlepsi jaky sem zatim potkal )...
Nechci sejčkovat, ale dyž je teda tohle víno nejlepší, proč už by sem z těch flašek co sem tohohle vína našel (většinou u koboldů), měl takovej menší, slušně zaopatřenej sklípek?

Samo sebou tuhle břečku neskladuju, protože na řádnou duergaří pálenku to nemá!

Re: Drobné chyby
Posted: 10:08 12. Mar 2008
by Zyga
skarbi wrote:Zyga wrote:...Drowi vino N´Sai (asi nejlepsi jaky sem zatim potkal )...
Nechci sejčkovat, ale dyž je teda tohle víno nejlepší, proč už by sem z těch flašek co sem tohohle vína našel (většinou u koboldů), měl takovej menší, slušně zaopatřenej sklípek?

Samo sebou tuhle břečku neskladuju, protože na řádnou duergaří pálenku to nemá!

To nekdy dones, ti to vymenim za ty vase patoky co vobcas najdu

Re: Drobné chyby
Posted: 10:24 12. Mar 2008
by Phantorris
kucik wrote:V jake casti stok bylo to vino?
Sorry, ale to ti přesně neřeknu, protože já mu nejdřív nevěnoval pozornost a až po x hodinách, když sem si zase všim toho divnýho názvu, tak sem si to pořádně prohlíd co to vlasně je. Ale to už sem byl u Ivory.
Re: Drobné chyby
Posted: 10:54 12. Mar 2008
by DenGrasse
v zapadlém koutě podtemna spáchal sebevraždu starý lykantrop. podle některých zvěstí proto, že jej stříbrný drak donutil naučit ho změnit se ve flašku vod vína

Re: Drobné chyby
Posted: 22:40 17. Mar 2008
by skarbi
Když se vyspím (teďka po těhc úpravách, kdy postava leží na boku) se mi rozhaší efekty zbraní, takže amm všechno naházený kolem pasu a skrz pas a tak.. A to i když sou vyplý a pak následovně potom zaplý ..
Pomůže až relog..
Re: Drobné chyby
Posted: 01:21 18. Mar 2008
by Kiri
skarbi wrote:Když se vyspím (teďka po těhc úpravách, kdy postava leží na boku) se mi rozhaší efekty zbraní, takže amm všechno naházený kolem pasu a skrz pas a tak.. A to i když sou vyplý a pak následovně potom zaplý ..
Pomůže až relog..
Ty dynamicky zbrane bych asi nijak moc neresil sou fajn, ze sou, alel je to dost slozity co vim, navic asi sou tu dulezitejsi veci na opravy...coz?
Re: Drobné chyby
Posted: 01:42 18. Mar 2008
by kucik
Kdejaka animace to rozhodi. Je to proste dano tim, ze nwn si zrejme hraje s kostrou postavy, jak se mu zlibi. Nektere overridy jsou na to vic nachylne.
Viz to, co sem daval photter. S tim se mi to u me postavy uz temer nestava.