Page 9 of 11
Re: Systém smrti
Posted: 14:54 07. Feb 2008
by Krata
jo prosim, už to zrušte

Re: Systém smrti
Posted: 14:58 07. Feb 2008
by Lord_Berserk
jo takovy kokotiny podte resit na Chat (at tam neni furt tech 5 stejnejch lidi) je to nuda to furt proklikavat naspamowany forum...

Re: Systém smrti
Posted: 15:07 07. Feb 2008
by Daanri
Este tu zacnite nadavat a to uz bude koniec. Sa trochu miernite jak sa vyjadrujete, nie sme tu v mastali. Zato sa budu davat bany na forum.
Re: Systém smrti
Posted: 15:14 07. Feb 2008
by Jachym
Zdravím Vás , tak tento topic jsem celý nečetl na to nemám sil.
Ale myslím si že systém smrti je nějaký takový posuvník, kterým tvůrce myšlenky hry nastavuje stupeň hazardu a nebezpečných aktivit postav.
Chce-li mít hráče ve hře nebojácné silně riskující dá levnou smrt a opačně.
Má postava se táhla s několika mrtvými na zádech a není to příjemné, vyčítáte si že jste pro něj pro jeho přežití měli víc udělat. Hrozí totiž to že za prvé - příště s vámi nepůjde a za druhé po třetí smrti přestane hrát, což mám obavy se už stalo.
Takže v případě zabití postavy postavami a stvůrami NPC navrhuji malinko a lehce upravit systém pokud to půjde a nebude to složité.
Např: oživení u kněze tvého boha za 50-80 % ceny
nebo: po prvním oživení dostane od kněze koláč odpuštění v hodnotě 50% zaplacené částky no ono možností je mnoho .
A toto ještě nejsou vážné problémy - skutečný problém nastane až hráč způsobí smrt druhého hráče, při takto drahé smrti ojoj lituji již teď DM team.
Doufám že jsou na to připraveni , byla by škoda kdyby po tak krásném modulu chodilo jen pár zabijáků.
Naposled - v jiném topicu se mluvilo o penězích jak je vše drahé, no asi se bude muset něco upravit , ceny mečů to asi nebudou.
Re: Systém smrti
Posted: 19:34 07. Feb 2008
by Darien
a od kdy jsou flejmy plné mouder? Já myslsel, že se zamykají jen vážná témata...
Re: Systém smrti
Posted: 22:29 07. Feb 2008
by Daanri
Zamykaju sa aj flamy pokial uz k nicomu nevedu a len sa tu pisu blbosti.
Re: Systém smrti
Posted: 23:00 07. Feb 2008
by Darien
No, dnes jsem byl svědkem toho, jak to jeden hráč téměř zabalil, když přišel o tisíc zkušeností a asi pět set zlatých... hraničář...
Re: Systém smrti
Posted: 23:03 07. Feb 2008
by igor
Darien wrote:No, dnes jsem byl svědkem toho, jak to jeden hráč téměř zabalil, když přišel o tisíc zkušeností a asi pět set zlatých... hraničář...
Časem si zvykne... na nízkym lvl je to ještě sranda, bude hůř

Re: Systém smrti
Posted: 02:43 08. Feb 2008
by Jachym
No a to mi opravdu stačilo , hraju to dost často a hra se mi líbila ale toto je na mne moc . během pár hodin jsem podruhý zdechl poprvý budiž bylo to ve hře a nedá se nic dělat, podruhý to má na svědomí bohužel nějaké DMko , prostě na mostě u východní brány nikdy nebyli bandyti bohužel teď ano a poněvadž se každý snaží když zdechne to dohnat šel jsem druhou stranou k Ivory jak chodím vždy - no tentokráte tam byli bandyti a za mostem sem už neutekl . Tak takovéto vychytávky můžete dělat na Démoně kde chvíli poležím a někdo mne bez problémů zvedne klerikem na revanž, ale tady kde chcete nehorázný expy a prachy hmmm si myslím že budete mít smůlu a o všechny slušný hráče příjdete.
Igor:Časem si zvykne... na nízkym lvl je to ještě sranda, bude hůř

Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
Re: Systém smrti
Posted: 02:47 08. Feb 2008
by igor
2Jachym:
Jak se někomu kdo se pohybuje chůzí může stát že když z dálky vidí bandity, že chcípne? Nebo si snad držel prst na šipce a skoro nekoukal na cestu?
btw. vim jak naštve když ti chcípne postava, a taky vim že většinou když to chceš dohnat chcípneš znova

Re: Systém smrti
Posted: 02:54 08. Feb 2008
by Sorrow
Jachym wrote:No a to mi opravdu stačilo , hraju to dost často a hra se mi líbila ale toto je na mne moc . během pár hodin jsem podruhý zdechl poprvý budiž bylo to ve hře a nedá se nic dělat, podruhý to má na svědomí bohužel nějaké DMko , prostě na mostě u východní brány nikdy nebyli bandyti bohužel teď ano a poněvadž se každý snaží když zdechne to dohnat šel jsem druhou stranou k Ivory jak chodím vždy - no tentokráte tam byli bandyti a za mostem sem už neutekl . Tak takovéto vychytávky můžete dělat na Démoně kde chvíli poležím a někdo mne bez problémů zvedne klerikem na revanž, ale tady kde chcete nehorázný expy a prachy hmmm si myslím že budete mít smůlu a o všechny slušný hráče příjdete.
Igor:Časem si zvykne... na nízkym lvl je to ještě sranda, bude hůř

Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
Co na to rict, mozna kdyby sis to nechal na druhej den az vychladnes a poradne si precetl cele forum, tak bys takoveto hovadiny nemohl napsat.Nevim co od hry cekas ale vypadato, ze jen prihloupe NPC ktere budou cekat jen na to, az je zabijes.Je tu nastavenej dynamickej system spamu, coz znamena ze kdyz jsi neco videl nekde dneska neznamena ze to tam uvidis i zitra.Coz je pro hratelnost pekna vec.Aspon si furt nemuzes bejt jistej zadnou lokaci tecka
Re: Systém smrti
Posted: 02:56 08. Feb 2008
by kucik
Jachym wrote:
Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
Nejsi ve chleve. Laskave se vyjadruj jako clovek a ne jak p***e.
Re: Systém smrti
Posted: 03:17 08. Feb 2008
by jiromir
Jachym wrote:
Tak igore nezvyknu už to není zábava ale posralo mi to celej den , tak se tu jebte sami
muzu se zeptat proc chodis hrat do RP sveta kdyz nejses schopnej ani uneste smrt svy postavy a ztratu xp? Tolik to nezer zase a nez vychladnes, tak si skoc nekam na pivko

Mit "po*ranej den" ptz jsi chcipnul v pocitacovi hre mi prijde, no rekneme, trochu ubohy...
Re: Systém smrti
Posted: 06:24 08. Feb 2008
by Jachym
Kuciku omlouvám se za své vyjadřování, mrzí mne to. Promiň
Igore - je to jedno ale z toho mostu jsem už na 3 lvlu chtěl střílet jezevce , ale to nejde nejsou vidět byť by byli těsně za mostem

jakmile slezeš z mostu vidíš je před sebou.
jiromíre - bohužel nejsem první kdo to asi těžce nese, ale svou smrt kterou si zaviním si klidně ponesu, tohle ale moc smrdělo DM killem - pokud znáš ten výraz.
Několikrát jsem o tom četl , slyšel a viděl , ale nikdy na žádném serveru na sobě DM kill nezažil. Pokud se DMko v noci nudí a tím se baví , tak mne to moc zábavné nepřišlo.
Jinak po tom proč hraju ti nic není.
Pokud jsem teď někoho urazil - tak pardon , ale bylo to naposled.
Re: Systém smrti
Posted: 07:37 08. Feb 2008
by monstera
[quote="Jachym"]tohle ale moc smrdělo DM killem - pokud znáš ten výraz.
DM kill jsem na Thalii nikdy nezažil, ale tam u toho mostu jsem před wipem dvakrát zcela nečekaně narazil na jednotku pekelné pěchoty - klerika a dva žoldáky... Moc milé setkání i pro vyšší level. Takže pouzí bandité jsou jen nepatrná nehoda - to chce vzít nohyna ramena !