Page 9 of 12
Re: K systemu
Posted: 10:06 07. Mar 2008
by kucik
Kouknu kde je chyba.
Re: K systemu
Posted: 10:12 07. Mar 2008
by Darien
Theogil I wrote:Tak si myslím, že by to mohlo přijít sem ... navrhuji aby se z opečeného masa člověk dokázal najíst (zahnat hlad), dnes brzy ráno jsem sežral snad půl metráku pečeného masa a hlad se nesnížil ani o procento ... to by v rámci tolik propagované realističnosti nemuselo být, spíš jsem měl prasknout nebo se janom šourat z přežrání

.
No tak to je kapku bug ne? Pečené maso normálně na hlad fungovalo...
Re: K systemu
Posted: 10:15 07. Mar 2008
by Shifter
A me taky normalne funguje, aspon co vim. Jedine by to zacalo blbnout v noci
Re: K systemu
Posted: 10:25 07. Mar 2008
by Theogil I
Otestuji odpoledne/večer ... možná mám buglou postavu.
Re: K systemu
Posted: 19:47 07. Mar 2008
by Jachym
Já mám buglou postavu že jí mám už dva dny nehratelnou nezbývá mi než se se všemi rozloučit a Essterianolovi se hluboce omluvit , s mou postavou se prostě už dva dny nedá hrát a to jsem psal i několika DM , není mi to nic platné .
S omluvou a úctou Jáchym
Re: K systemu
Posted: 10:17 08. Mar 2008
by Kiri
Posli mi pls co ti dela, nedela? To je nejaky podezrely...
Re: K systemu
Posted: 11:36 08. Mar 2008
by kucik
Ono by vubec neskodilo napsat co je vlastne za problem. Popis ,,bugla postava, neda se s ni hrat" je fakt k nezaplaceni. To asi kazdej hned presne pochopi, o co jde.
Re: K systemu
Posted: 11:48 08. Mar 2008
by monstera
kucik wrote:Ono by vubec neskodilo napsat co je vlastne za problem. Popis ,,bugla postava, neda se s ni hrat" je fakt k nezaplaceni. To asi kazdej hned presne pochopi, o co jde.
Ale už jsi to četl jinde a dokonce na to odpovídal - protože se mu s tím nic nedělje, tak to píše všude ! " Předmět příspěvku: Re: Stráž
Napsal: 14:19 07. Bře 2008 "
Re: K systemu
Posted: 12:09 08. Mar 2008
by kucik
Aha! Takze frakce. To je hezky, jenze ja proste neudrzim v hlave, co vsechno kdo kde psal a kdybych po kazdym podobnym prispevku prolejzal forum a zkousel prijit na to, co tim basnik minil, tak nedelam nic jineho a zadne opravy se nikdy nikdo nedocka.
Re: K systemu
Posted: 12:18 08. Mar 2008
by igor
napadlo mě, co si třeba dát do podpisu třeba oranžově
- problém s frakcema, útočí na mě stráže
a hned by se vidělo kdo co má za problém... ale platilo by to jen pro specifický problémy jednotlivců, ať to tu neni celý oranžový, že všem nejde stahovat jezevec
Re: K systemu
Posted: 13:07 08. Mar 2008
by Kiri
igor wrote:napadlo mě, co si třeba dát do podpisu třeba oranžově
- problém s frakcema, útočí na mě stráže
a hned by se vidělo kdo co má za problém... ale platilo by to jen pro specifický problémy jednotlivců, ať to tu neni celý oranžový, že všem nejde stahovat jezevec
Ten kluk neni uplne blbej

Re: K systemu
Posted: 13:31 08. Mar 2008
by Darien
Nechci být rýpal kluci, ale ten problém s frakcemi řešíte už dva měsíce, nedávno mne Pepa taky musel oživovat, protože když po mně vyrazila v ivory nečekaně nasraná kočka, tak jsem nestačil utéct a stráže viděli, jak jsem jí vrazil facku zpátky a už to bylo...
A to jsem se chvíli předtím lognul, nic jsem nezabil, jen jsem došel z farmy do Ivory a rup, frakce jako brno na obyvatele.
Re: K systemu
Posted: 13:34 08. Mar 2008
by igor
2Darien
kucik wrote:Jelikoz se Jaara neozyva, tak to asi bude muset opravit nekdo jinej.
Re: K systemu
Posted: 14:12 08. Mar 2008
by kucik
Ten prolem se resi uz asi rok. Je otazkou, jak moc urputne se resi. Zkusim s tim neco udelat o vikendu, ale vali se toho na me nejak moc.
Re: K systemu
Posted: 14:55 08. Mar 2008
by Darien
kucik wrote:Ten prolem se resi uz asi rok. Je otazkou, jak moc urputne se resi. Zkusim s tim neco udelat o vikendu, ale vali se toho na me nejak moc.
No, myslím, že ten můj příklad by ti mohl být fakt dobrý vodítkem, protože jak říkám - po delší době jsem lognul do hry, na nic nezaútočil ani nepotkal nic nepřátelského a jen vešel do Ivory. Takže žádná závislost na zabití. Jak kdyby si to hodilo na náhodu... Ale zajímavé je že to nejsou NIKDY stráže.
Tenkrát v Doubkově to například byli jen obchodníci a kněz.
No a další zajímavý příklad byl - na Farmě před Karathou jsem přišel s novým pejskem přes koupený glejt - a napadl a zabil mi ho jeden z těch psů, co tam pobíhaj volně.
Další velmi podivná věc - v jedné lokaci kousek od Ivory, asi třetí obrazovka, je stádo laní a kupodivu - dvě z nich se občas tváří jako enemy.
Možná je ten problém související i s tím útočením kočkovitých šelem - přítelíčků.
Každopádně pomůže zabití DM a oživení.