Page 9 of 329

Re: Vtípky

Posted: 00:06 18. Feb 2008
by jiromir
Anurin wrote:
jiromir wrote:
Anurin wrote:Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí. http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639

vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterity :lol: aby z vás byl drsnák
já si nemůžu pomoct, ale von je ti hrozně podobnej ;) Takovej typan... :mrgreen:

Si mě nepoznal? Jenom já nosím tanga :wink:
aha, tak to nevim :-) ve spoďárech jsem te jeste nevidel :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 16:09 18. Feb 2008
by kucik
Uz jste videli nove lakadlo na praci ve sluzbach statu? Vrele doporucuju. Kdyz jsem to videl prvne, malem jsem smichy spadnul ze zidle.
http://www.mvcr.cz/zpravy/2008/nabor.mpg
Vzpominam, ze kdyz u nas naposled vykradali policejni sluzebnu, tak se sluzbu konajici ochrance zakona radeji schoval v kancelari a nechal zlodeje delat, proc prisli.

Re: Vtípky

Posted: 16:30 18. Feb 2008
by Sorrow
:lol:

Re: Vtípky

Posted: 03:31 19. Feb 2008
by jiromir
No tak to je moc :-))))))))))

Re: Vtípky

Posted: 03:46 19. Feb 2008
by Anurin
jiromir wrote:No tak to je moc :-))))))))))
Nebyl ten odvážný kluk syn Chucka Norrise? :lol:

Re: Vtípky

Posted: 09:18 19. Feb 2008
by igor
Nejvíc mě rozesmál ten obdivnej pohled tý holky na konci :D Něco jako Eso Rimmer... "To je frajer..." :lol: No, jdu si vyplnit přihlášku :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 09:32 19. Feb 2008
by Lord_Berserk
Anurin wrote:
jiromir wrote:No tak to je moc :-))))))))))
Nebyl ten odvážný kluk syn Chucka Norrise? :lol:
Nedelej si prdel nebo bude zle - Chuck je vsude :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=lu1wNxr9Sqg

Re: Vtípky

Posted: 09:37 19. Feb 2008
by igor
Pro ty zláky co řežou hrdinům hlavy, buďte chytřejší - prodat se dá všechno: http://youtube.com/watch?v=rr2wFOhu0uc :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 11:06 19. Feb 2008
by Kiri
igor wrote:Pro ty zláky co řežou hrdinům hlavy, buďte chytřejší - prodat se dá všechno: http://youtube.com/watch?v=rr2wFOhu0uc :twisted:
Diiik, kdy to instalnes? hned to zkusim na Rickovi, neco vyoperovat :D:D:D

Re: Vtípky

Posted: 21:19 20. Feb 2008
by Krata
igor: furt me nikdo nepochvalil :D

Pavel: igorku, chvalim te

Pavel: a procis bych i tvou cuprinu

Pavel: ale nejak to pres tu optickou lajnu nejde :)

igor: mas malou propustnost dat :D

Pavel: jen pozor aby se propusnost nezvysila

Pavel: bych se tam mohl vyskytnout nejen s pohlazenim, ale i s pesti ;)

igor: ja pouzivam firewall :)


U tohodle sem se docela nasmál.. :lol:
Made in Thalie Chat, návštěvy vítány

Re: Vtípky

Posted: 22:19 20. Feb 2008
by OneHeart
:lol: asi se tam přijdu podívat častěji

Re: Vtípky

Posted: 13:08 22. Feb 2008
by jiromir
Každý večír si vyvolávám lítého kance jako věrného služebníka:

Image

Re: Vtípky

Posted: 14:24 22. Feb 2008
by Krata
Hmm.. to by byla grilovakča :lol:

Re: Vtípky

Posted: 14:26 22. Feb 2008
by jiromir
Krata wrote:Hmm.. to by byla grilovakča :lol:
no tyvole... :) To už bych možná rožnil celou krávu než tohle hovado šílený :-)

Re: Vtípky

Posted: 15:53 22. Feb 2008
by Anurin
jiromir wrote:
Krata wrote:Hmm.. to by byla grilovakča :lol:
no tyvole... :) To už bych možná rožnil celou krávu než tohle hovado šílený :-)

No to mi ho vyndej... *spadne mu brada*