Page 9 of 329
Re: Vtípky
Posted: 00:06 18. Feb 2008
by jiromir
Anurin wrote:jiromir wrote:Anurin wrote:Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí.
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639
vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterity

aby z vás byl drsnák
já si nemůžu pomoct, ale von je ti hrozně podobnej

Takovej typan...

Si mě nepoznal? Jenom já nosím tanga

aha, tak to nevim

ve spoďárech jsem te jeste nevidel

Re: Vtípky
Posted: 16:09 18. Feb 2008
by kucik
Uz jste videli nove lakadlo na praci ve sluzbach statu? Vrele doporucuju. Kdyz jsem to videl prvne, malem jsem smichy spadnul ze zidle.
http://www.mvcr.cz/zpravy/2008/nabor.mpg
Vzpominam, ze kdyz u nas naposled vykradali policejni sluzebnu, tak se sluzbu konajici ochrance zakona radeji schoval v kancelari a nechal zlodeje delat, proc prisli.
Re: Vtípky
Posted: 16:30 18. Feb 2008
by Sorrow
Re: Vtípky
Posted: 03:31 19. Feb 2008
by jiromir
No tak to je moc :-))))))))))
Re: Vtípky
Posted: 03:46 19. Feb 2008
by Anurin
jiromir wrote:No tak to je moc

)))))))))
Nebyl ten odvážný kluk syn Chucka Norrise?

Re: Vtípky
Posted: 09:18 19. Feb 2008
by igor
Nejvíc mě rozesmál ten obdivnej pohled tý holky na konci

Něco jako Eso Rimmer... "To je frajer..."

No, jdu si vyplnit přihlášku

Re: Vtípky
Posted: 09:32 19. Feb 2008
by Lord_Berserk
Anurin wrote:jiromir wrote:No tak to je moc

)))))))))
Nebyl ten odvážný kluk syn Chucka Norrise?

Nedelej si prdel nebo bude zle - Chuck je vsude
http://www.youtube.com/watch?v=lu1wNxr9Sqg
Re: Vtípky
Posted: 09:37 19. Feb 2008
by igor
Pro ty zláky co řežou hrdinům hlavy, buďte chytřejší - prodat se dá všechno:
http://youtube.com/watch?v=rr2wFOhu0uc 
Re: Vtípky
Posted: 11:06 19. Feb 2008
by Kiri
Diiik, kdy to instalnes? hned to zkusim na Rickovi, neco vyoperovat

:D:D
Re: Vtípky
Posted: 21:19 20. Feb 2008
by Krata
igor: furt me nikdo nepochvalil
Pavel: igorku, chvalim te
Pavel: a procis bych i tvou cuprinu
Pavel: ale nejak to pres tu optickou lajnu nejde
igor: mas malou propustnost dat
Pavel: jen pozor aby se propusnost nezvysila
Pavel: bych se tam mohl vyskytnout nejen s pohlazenim, ale i s pesti
igor: ja pouzivam firewall
U tohodle sem se docela nasmál..
Made in Thalie Chat, návštěvy vítány
Re: Vtípky
Posted: 22:19 20. Feb 2008
by OneHeart

asi se tam přijdu podívat častěji
Re: Vtípky
Posted: 13:08 22. Feb 2008
by jiromir
Každý večír si vyvolávám lítého kance jako věrného služebníka:

Re: Vtípky
Posted: 14:24 22. Feb 2008
by Krata
Hmm.. to by byla grilovakča

Re: Vtípky
Posted: 14:26 22. Feb 2008
by jiromir
Krata wrote:Hmm.. to by byla grilovakča

no tyvole...

To už bych možná rožnil celou krávu než tohle hovado šílený

Re: Vtípky
Posted: 15:53 22. Feb 2008
by Anurin
jiromir wrote:Krata wrote:Hmm.. to by byla grilovakča

no tyvole...

To už bych možná rožnil celou krávu než tohle hovado šílený

No to mi ho vyndej... *spadne mu brada*