Page 9 of 9

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 16:18 07. Apr 2008
by kucik
@Daanri
Ja myslel tohle:
Krata wrote: Tady je to, že si někdo rád přidá body k postavě někam, jenom proto aby taková ta postava byla.. jak sem psal před tim, a nestěžuje se že jsou potom trochu retardovaný, s tim se počítá, ale proto že se retardujou pořád pryč i za běhu hry
To jsem nepochopil.

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 16:19 07. Apr 2008
by Daanri
Aha, tak oka, pardon, ja som zas nepochopil co si ty nepochopil. :mrgreen:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 16:25 07. Apr 2008
by Krata
No že některý lidi si přidaj body i někam, kde to ta postava nebude potřebovat pro povolání, trpaslík třeba maká v dolu tak od toho má svaly, a zdá se mi že lidi tady si nestěžujou proto, že jsou potom ty postavy slabší než ostatní, ale protože se stávají pořad slabšími i za běhu hry :)

Jenom sem reagoval na tvůj příspěvek kdy si popisoval skovávajícího se týpka s koukajícím zadkem :) , takhle si ji každej nemusí stavit ale může si ji někdo stavit i podle toho jak si psal ty..