Page 9 of 18
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 16:51 25. Dec 2010
by Prasokralik
ještě že to enní pořádně vidět teda
no nic něco z mých potulek
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 01:11 26. Dec 2010
by Pajule
zase ta tamta
Elen
mám ráda ty západy slunce v lese moc moc
není nad půlnoční koupání plné očekávání drowské návštěvičky!:D líbí se mi ta tlama..
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 03:09 26. Dec 2010
by Prasokralik
Rien spam
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 01:36 13. Jan 2011
by Prasokralik
trochu průzkumničení
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 01:37 13. Jan 2011
by Prasokralik
a další várka, z původně triviálního ohledání lokace se stal průlez podzemních bludišť který zabral víc jako hodinu reálného času
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 18:20 14. Jan 2011
by -RoF-
něco málo co sem našel ve fotkách
-Aria po přeměně na dračici se tulí k polodračici

-Israelův turnaj
-polodračice na vyhlídce
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 18:36 14. Jan 2011
by slencak
To se tak jednou ke Glarikovi přikutálel trpasličí štít a o n mu požehnal.
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 13:23 17. Jan 2011
by Desmond
Z vcerejsiho turnaje

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 13:26 17. Jan 2011
by -RoF-
Desmond wrote:Z vcerejsiho turnaje
Hadejte co se schovava na rozmazlych mistech

Nějaká medůza

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 15:08 17. Jan 2011
by Práček
Desmond wrote:Z vcerejsiho turnaje
Hadejte co se schovava na rozmazlych mistech

spís by to mělo být: hledejte rozmazaná místa
EDIT: už je mám

a ted co že tam bylo?
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 15:46 17. Jan 2011
by Firefox_
DM postavy?
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 18:21 18. Jan 2011
by Prasokralik
Sledování západu slunce po jednom z dlouhých příběhů. Snad už bude klid i když . . . pájule no.
A bonusový obrázek o tom, jak trpaslíkům připadají boje v aréně vzrušující.
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 00:20 13. Feb 2011
by tao kan
Glarik a Gorhunk jdou do podtemna pro vzácný kov
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 00:48 13. Feb 2011
by hrusi
tao kan wrote:Glarik a Gorhunk jdou do podtemna pro vzácný kov
To se mi líbí.
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 01:04 13. Feb 2011
by Pajule
ty jo

nádherný
