Page 9 of 18

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 16:51 25. Dec 2010
by Prasokralik
:shock:

ještě že to enní pořádně vidět teda

no nic něco z mých potulek

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 01:11 26. Dec 2010
by Pajule
zase ta tamta Elen

mám ráda ty západy slunce v lese moc moc
llešík.jpg
není nad půlnoční koupání plné očekávání drowské návštěvičky!:D líbí se mi ta tlama..
tlama.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 03:09 26. Dec 2010
by Prasokralik
Rien spam

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 01:36 13. Jan 2011
by Prasokralik
trochu průzkumničení

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 01:37 13. Jan 2011
by Prasokralik
a další várka, z původně triviálního ohledání lokace se stal průlez podzemních bludišť který zabral víc jako hodinu reálného času

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 18:20 14. Jan 2011
by -RoF-
něco málo co sem našel ve fotkách :)

-Aria po přeměně na dračici se tulí k polodračici :)
-Israelův turnaj
-polodračice na vyhlídce

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 18:36 14. Jan 2011
by slencak
To se tak jednou ke Glarikovi přikutálel trpasličí štít a o n mu požehnal.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 13:23 17. Jan 2011
by Desmond
Z vcerejsiho turnaje ;)

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 13:26 17. Jan 2011
by -RoF-
Desmond wrote:Z vcerejsiho turnaje ;)

Hadejte co se schovava na rozmazlych mistech :P
Nějaká medůza :twisted: :D

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 15:08 17. Jan 2011
by Práček
Desmond wrote:Z vcerejsiho turnaje ;)

Hadejte co se schovava na rozmazlych mistech :P
spís by to mělo být: hledejte rozmazaná místa

EDIT: už je mám :viking: a ted co že tam bylo?

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 15:46 17. Jan 2011
by Firefox_
DM postavy?

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 18:21 18. Jan 2011
by Prasokralik
Sledování západu slunce po jednom z dlouhých příběhů. Snad už bude klid i když . . . pájule no.

A bonusový obrázek o tom, jak trpaslíkům připadají boje v aréně vzrušující.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:20 13. Feb 2011
by tao kan
Glarik a Gorhunk jdou do podtemna pro vzácný kov

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:48 13. Feb 2011
by hrusi
tao kan wrote:Glarik a Gorhunk jdou do podtemna pro vzácný kov
To se mi líbí.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 01:04 13. Feb 2011
by Pajule
ty jo :shock: nádherný :)