Page 9 of 11
Re: Galerie - srandičky
Posted: 16:09 26. Aug 2011
by Molly23
I rytíři se kolikrát v práci nudí... Sir Hevair dokonce čte lidem přes rameno.
Re: Galerie - srandičky
Posted: 22:45 12. Sep 2011
by Molly23
Když Chmug zlobí...
Re: Galerie - srandičky
Posted: 10:48 13. Sep 2011
by de Aers
A ona normálně není ?

)
Re: Galerie - srandičky
Posted: 16:24 13. Sep 2011
by Molly23
Trpaslice fakt ne

Re: Galerie - srandičky
Posted: 16:28 18. Sep 2011
by Nalkanar
Nová technologie z Kelu začíná slavit své úspěchy. Klony útočí...
Avšak i skřeti pracují na svých vynálezech. Antigravitační hadry...
Re: Galerie - srandičky
Posted: 09:37 08. Oct 2011
by de Aers
Re: Galerie - srandičky
Posted: 13:17 08. Oct 2011
by Prasokralik
V akademii Brana rozvážného, i úředník musí udržovbat ve formě nejen mysl, ale také tělo.
Re: Galerie - srandičky
Posted: 16:14 28. Oct 2011
by -RoF-
Re: Galerie - srandičky
Posted: 13:04 29. Oct 2011
by Molly23
Pár perliček ze hry co jsem našel ve screenech.

Některé jsou hodně mladé, jedna už za sebou má možná dva roky.
Re: Galerie - srandičky
Posted: 19:53 31. Oct 2011
by Thuereg
de Aers wrote:Kur... sem se lek.
..
To bude od tej doby co jí Theureg natáh dveřma do xichtu

Re: Galerie - srandičky
Posted: 00:03 23. Nov 2011
by Absinthorix
U paladinů v kuchyni: že by tajná kořenící přísada?

Re: Galerie - srandičky
Posted: 00:06 23. Nov 2011
by J.F.Payne
Absinthorix wrote:U paladinů v kuchyni: že by tajná kořenící přísada?

To je... hmm... magická sůl proti nemrtvým...
Re: Galerie - srandičky
Posted: 00:10 23. Nov 2011
by Molly23
To je pálivé koření. (předchůdce Kucikovi omáčky 666, někteří znají)
Re: Galerie - srandičky
Posted: 01:08 23. Nov 2011
by Nalkanar
Beztak to jsou zásoby nekromantských svitků!

Re: Galerie - srandičky
Posted: 01:25 23. Nov 2011
by kucik
Nahodou Myrpovi chutnala. A v patek jsem si pobrecel, kdyz mi ji trochu vic ukaplo do gulase.