Page 9 of 13

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 14:20 19. Jun 2008
by Jonny
520,- je za dva lidi, tzn. 260,- za jednoho...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 14:27 19. Jun 2008
by Daanri
Takze afterparty po sraze na ubytovne? :lol: :lol: :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 14:33 19. Jun 2008
by Phantorris
nomis_b wrote:... ale tu televizi bych uz znova nechtel. Ja se na ni nedivam, a jen se mi tam kvuli ni vsichni nasackovali :(
To je ironie osudu... jedinej televizi nechce a jedinej ji má :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 17:11 19. Jun 2008
by Pivo
Zyga wrote:Mozna je uz trochu pozde, ale nejedete nahodou nekdo z Prahy nebo prs Prahu? popripade resi nekdo naky ubytovani?
Kučíkovi jsem psal a on vůbec nereaguje.Holt vlak nebo bus z Prahy.O auto jsem bohužel přišel.Další výborná zpráva.Meric jede taky z Praglu.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 17:43 19. Jun 2008
by Krata
nezapomen k tomu nasockování že ti Johny sežral klobásu :lol: , aspon si měl společnost.. a neřikej že se ti ty pohádky ráno nelíbyli :wink:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 20:22 19. Jun 2008
by Zyga
Vy co jedete teda taky z Praglu mate v planu nekde chrapat? vono cesta tam je v poode busem od student agency, minule sme byli v plzni asi za hodinu, a púak sme rano jeli vlakem zase zpatky, tim vlakem se mi prave nechce samotnymu :P tak se snazim zjistit jestli je tu este nekdo kdo planuje jet fest az do rana (tusim, ze nam to minule jelo asi v 6)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 20:25 19. Jun 2008
by Daanri
Mne je jedno dokedy budem tahat, ak budem mat skym. Hlavne musim prestat vo velkom nasavat tak po polnoci najneskor, aby som vytriezvel a bol schopny odsoferovat na Slovensko. :wink:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 20:30 19. Jun 2008
by Zyga
Hehe, tak s tim ti nepomuzu, minule sme meli problemy vodsoferovat se i na nadrazi :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 20:40 19. Jun 2008
by igor
Kucík je na nějakej firemní akci, proto nereaguje. Pokud máte na něj telefon tak si ho předejte, já si ho bohužel minule neuložil.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 22:25 19. Jun 2008
by Pivo
Zyga wrote:Vy co jedete teda taky z Praglu mate v planu nekde chrapat? vono cesta tam je v poode busem od student agency, minule sme byli v plzni asi za hodinu, a púak sme rano jeli vlakem zase zpatky, tim vlakem se mi prave nechce samotnymu :P tak se snazim zjistit jestli je tu este nekdo kdo planuje jet fest az do rana (tusim, ze nam to minule jelo asi v 6)
Já jsem pro kalit až do rána a pak jet.Shotek chce spát na ubytovně.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 16:42 20. Jun 2008
by Shifter
Pivo wrote:Já jsem pro kalit až do rána a pak jet.Shotek chce spát na ubytovně.
Tím shotkem myslí mě, je to acc ze hry ;)

edit: vo to nejde, já budu klidně kalit do rána, ale co pak ta cesta zpátky? Kor když se jede hromadnou dopravou.....

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 17:17 20. Jun 2008
by kucik
Jsem byl trosku mimo. Co jsem psal, porad plati, Takze s Shifterem a Pivasem pocitam - pokud chcete jet.

Pokud jde o recepcni, tak se nam vcera osvedcilo zamknout ji v kumbale. Pak uz je jedno, kde ta afterparty je. No jo, dalsi hotel, do kteryho uz nas nepustej.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 18:16 20. Jun 2008
by igor
Po dobu srazu by se mohli ve hře časový xp odčítat :twisted: Nebo vzít do hospody noťas a za paňáka by moh bejt každej na chvíli DM pro ty co budou hrát :D

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 18:21 20. Jun 2008
by Zyga
neni nekdo na ty ubytovne v tom dvouluzaku lichej? Jestli mam shanet zejtra nak vlastni pokoj...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 18:32 20. Jun 2008
by Pivo
kucik wrote:Jsem byl trosku mimo. Co jsem psal, porad plati, Takze s Shifterem a Pivasem pocitam - pokud chcete jet.

Pokud jde o recepcni, tak se nam vcera osvedcilo zamknout ji v kumbale. Pak uz je jedno, kde ta afterparty je. No jo, dalsi hotel, do kteryho uz nas nepustej.
Jet by jsme chtěli jen ten čas ještě domluvit.