Page 9 of 13
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 14:20 19. Jun 2008
by Jonny
520,- je za dva lidi, tzn. 260,- za jednoho...
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 14:27 19. Jun 2008
by Daanri
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 14:33 19. Jun 2008
by Phantorris
nomis_b wrote:... ale tu televizi bych uz znova nechtel. Ja se na ni nedivam, a jen se mi tam kvuli ni vsichni nasackovali

To je ironie osudu... jedinej televizi nechce a jedinej ji má

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 17:11 19. Jun 2008
by Pivo
Zyga wrote:Mozna je uz trochu pozde, ale nejedete nahodou nekdo z Prahy nebo prs Prahu? popripade resi nekdo naky ubytovani?
Kučíkovi jsem psal a on vůbec nereaguje.Holt vlak nebo bus z Prahy.O auto jsem bohužel přišel.Další výborná zpráva.Meric jede taky z Praglu.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 17:43 19. Jun 2008
by Krata
nezapomen k tomu nasockování že ti Johny sežral klobásu

, aspon si měl společnost.. a neřikej že se ti ty pohádky ráno nelíbyli

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 20:22 19. Jun 2008
by Zyga
Vy co jedete teda taky z Praglu mate v planu nekde chrapat? vono cesta tam je v poode busem od student agency, minule sme byli v plzni asi za hodinu, a púak sme rano jeli vlakem zase zpatky, tim vlakem se mi prave nechce samotnymu

tak se snazim zjistit jestli je tu este nekdo kdo planuje jet fest az do rana (tusim, ze nam to minule jelo asi v 6)
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 20:25 19. Jun 2008
by Daanri
Mne je jedno dokedy budem tahat, ak budem mat skym. Hlavne musim prestat vo velkom nasavat tak po polnoci najneskor, aby som vytriezvel a bol schopny odsoferovat na Slovensko.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 20:30 19. Jun 2008
by Zyga
Hehe, tak s tim ti nepomuzu, minule sme meli problemy vodsoferovat se i na nadrazi

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 20:40 19. Jun 2008
by igor
Kucík je na nějakej firemní akci, proto nereaguje. Pokud máte na něj telefon tak si ho předejte, já si ho bohužel minule neuložil.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 22:25 19. Jun 2008
by Pivo
Zyga wrote:Vy co jedete teda taky z Praglu mate v planu nekde chrapat? vono cesta tam je v poode busem od student agency, minule sme byli v plzni asi za hodinu, a púak sme rano jeli vlakem zase zpatky, tim vlakem se mi prave nechce samotnymu

tak se snazim zjistit jestli je tu este nekdo kdo planuje jet fest az do rana (tusim, ze nam to minule jelo asi v 6)
Já jsem pro kalit až do rána a pak jet.Shotek chce spát na ubytovně.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 16:42 20. Jun 2008
by Shifter
Pivo wrote:Já jsem pro kalit až do rána a pak jet.Shotek chce spát na ubytovně.
Tím shotkem myslí mě, je to acc ze hry
edit: vo to nejde, já budu klidně kalit do rána, ale co pak ta cesta zpátky? Kor když se jede hromadnou dopravou.....
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 17:17 20. Jun 2008
by kucik
Jsem byl trosku mimo. Co jsem psal, porad plati, Takze s Shifterem a Pivasem pocitam - pokud chcete jet.
Pokud jde o recepcni, tak se nam vcera osvedcilo zamknout ji v kumbale. Pak uz je jedno, kde ta afterparty je. No jo, dalsi hotel, do kteryho uz nas nepustej.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 18:16 20. Jun 2008
by igor
Po dobu srazu by se mohli ve hře časový xp odčítat

Nebo vzít do hospody noťas a za paňáka by moh bejt každej na chvíli DM pro ty co budou hrát

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 18:21 20. Jun 2008
by Zyga
neni nekdo na ty ubytovne v tom dvouluzaku lichej? Jestli mam shanet zejtra nak vlastni pokoj...
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 18:32 20. Jun 2008
by Pivo
kucik wrote:Jsem byl trosku mimo. Co jsem psal, porad plati, Takze s Shifterem a Pivasem pocitam - pokud chcete jet.
Pokud jde o recepcni, tak se nam vcera osvedcilo zamknout ji v kumbale. Pak uz je jedno, kde ta afterparty je. No jo, dalsi hotel, do kteryho uz nas nepustej.
Jet by jsme chtěli jen ten čas ještě domluvit.