Page 9 of 11

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 19:10 18. Nov 2008
by human_wreck
Kiriho oblíbená odpověď: Tebe :mrgreen:

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 19:21 18. Nov 2008
by Neithan1
igor wrote:
Sorrow wrote:Teda Igore, takhle si zenskou nikdy nenajdes...
Až teď mi došlo jaký to bude mít následky :?
Zase zena v nesnazich je schopna urobit cokolvek :mrgreen:

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 20:32 18. Nov 2008
by Kiri
Neithan1 wrote:
igor wrote:
Sorrow wrote:Teda Igore, takhle si zenskou nikdy nenajdes...
Až teď mi došlo jaký to bude mít následky :?
Zase zena v nesnazich je schopna urobit cokolvek :mrgreen:
jooo treba te nakopat do gulii

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 23:17 18. Nov 2008
by Krata
Kiri už je vopomlouvanej.. PLACOSu sme si taky užili.. nezačnem ted urážet Demonu nebo tak něco? :)

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 23:33 18. Nov 2008
by George
Krata wrote:nezačnem ted urážet Demonu nebo tak něco? :)
xD ježiši :D

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 23:56 18. Nov 2008
by Kiri
Krata wrote:Kiri už je vopomlouvanej.. PLACOSu sme si taky užili.. nezačnem ted urážet Demonu nebo tak něco? :)
me ekdo pomlouval? :D

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 07:13 19. Nov 2008
by Krata
Všude a pořád :lol:

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 07:41 19. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: hehe tak jsem se konečně připojil, a dívám se co tady z te moji ztižnosti o jednom hráči vzniklo 8) :mrgreen:

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 07:56 19. Nov 2008
by Aznar
Kiri wrote:
Krata wrote:Kiri už je vopomlouvanej.. PLACOSu sme si taky užili.. nezačnem ted urážet Demonu nebo tak něco? :)
me ekdo pomlouval? :D
no hlavne by ses mel zacit vic snazit, jinak te tenhle novej posthunter za chvili vystrida na trunu :lol:

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 10:54 19. Nov 2008
by Neithan1
Kde je posthunter ? Ukaz mi ho ! *vytahuje prirucny placos*

A co tam s demonou, ta sa urazat neda pac im to je aj tak vsetko jedno... zlata EQ ti si nic nenechali :oops:

*odreze dalsi prispevek a pripne na opasek k ostatnim*

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 11:07 19. Nov 2008
by Krata
to by mě taky zajímalo.. kdo že je ten posthunter 8)

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 11:18 19. Nov 2008
by Neithan1
no ked uz som ten power-build :D:D

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 11:30 19. Nov 2008
by Kiri
Ja neco zaslech na srazu :D dokonce sem si vzpomenul kdo mi upozornoval ;-) :D

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 12:30 19. Nov 2008
by Aznar
ale nic, to je jenom muj subjektivni nazor, ze se tu objevuje hrac, ktery ac casto nema co rict, komentuje kazdy topic :mrgreen:
a nekdy i vickrat po sobe :lol:
ale nemyslim to ve zlym, ani kirimu to driv nikdo nevycital :lol:
Neithan1 wrote:no ked uz som ten power-build
u tebe staci tohle, myslel sem nekoho jinyho :wink:

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 12:44 19. Nov 2008
by Neithan1
to je ako v columbusovi.. kazdy vie kto je vrah ale nikto sa to neodvazi povedat nahlas.. aj ked si ma trosku urazil lebo sa tak malinko ako lovec prispevkov citim..