Page 9 of 11
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 19:10 18. Nov 2008
by human_wreck
Kiriho oblíbená odpověď:
Tebe 
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 19:21 18. Nov 2008
by Neithan1
igor wrote:Sorrow wrote:Teda Igore, takhle si zenskou nikdy nenajdes...
Až teď mi došlo jaký to bude mít následky

Zase zena v nesnazich je schopna urobit cokolvek

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 20:32 18. Nov 2008
by Kiri
Neithan1 wrote:igor wrote:Sorrow wrote:Teda Igore, takhle si zenskou nikdy nenajdes...
Až teď mi došlo jaký to bude mít následky

Zase zena v nesnazich je schopna urobit cokolvek

jooo treba te nakopat do gulii
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 23:17 18. Nov 2008
by Krata
Kiri už je vopomlouvanej.. PLACOSu sme si taky užili.. nezačnem ted urážet Demonu nebo tak něco?

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 23:33 18. Nov 2008
by George
Krata wrote:nezačnem ted urážet Demonu nebo tak něco?

xD ježiši

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 23:56 18. Nov 2008
by Kiri
Krata wrote:Kiri už je vopomlouvanej.. PLACOSu sme si taky užili.. nezačnem ted urážet Demonu nebo tak něco?

me ekdo pomlouval?

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 07:13 19. Nov 2008
by Krata
Všude a pořád

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 07:41 19. Nov 2008
by Tretas
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 07:56 19. Nov 2008
by Aznar
Kiri wrote:Krata wrote:Kiri už je vopomlouvanej.. PLACOSu sme si taky užili.. nezačnem ted urážet Demonu nebo tak něco?

me ekdo pomlouval?

no hlavne by ses mel zacit vic snazit, jinak te tenhle novej posthunter za chvili vystrida na trunu

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 10:54 19. Nov 2008
by Neithan1
Kde je posthunter ? Ukaz mi ho ! *vytahuje prirucny placos*
A co tam s demonou, ta sa urazat neda pac im to je aj tak vsetko jedno... zlata EQ ti si nic nenechali
*odreze dalsi prispevek a pripne na opasek k ostatnim*
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 11:07 19. Nov 2008
by Krata
to by mě taky zajímalo.. kdo že je ten posthunter

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 11:18 19. Nov 2008
by Neithan1
no ked uz som ten power-build

:D
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 11:30 19. Nov 2008
by Kiri
Ja neco zaslech na srazu

dokonce sem si vzpomenul kdo mi upozornoval

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 12:30 19. Nov 2008
by Aznar
ale nic, to je jenom muj subjektivni nazor, ze se tu objevuje hrac, ktery ac casto nema co rict, komentuje kazdy topic
a nekdy i vickrat po sobe
ale nemyslim to ve zlym, ani kirimu to driv nikdo nevycital
Neithan1 wrote:no ked uz som ten power-build
u tebe staci tohle, myslel sem nekoho jinyho

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 12:44 19. Nov 2008
by Neithan1
to je ako v columbusovi.. kazdy vie kto je vrah ale nikto sa to neodvazi povedat nahlas.. aj ked si ma trosku urazil lebo sa tak malinko ako lovec prispevkov citim..