Page 9 of 13
Re: Chyby webu
Posted: 20:58 16. May 2010
by kucik
To neni chyba, to je nova featura.
Re: Chyby webu
Posted: 01:53 17. May 2010
by DenGrasse
Ah so

Re: Chyby webu
Posted: 16:44 27. Jul 2010
by KaTo
Po každém odeslání PM se objeví hláška:
Všeobecná chyba
Could not find email template file [ ./language/cs/email/privmsg_notify.txt ]
Informujte prosím administrátora fóra nebo webmastera: thalieteam@seznam.cz
Zpráva se ale jinak korektně pošle, stačí dát tlačítko zpět a je v pohodě vidět v odeslané.
edit: Funguji na Win-XP s FF, který je průběžně aktualizován.
Re: Chyby webu
Posted: 17:09 27. Jul 2010
by Spiti
KaTo wrote:Po každém odeslání PM se objeví hláška:
Všeobecná chyba
Could not find email template file [ ./language/cs/email/privmsg_notify.txt ]
Informujte prosím administrátora fóra nebo webmastera: thalieteam@seznam.cz
Zpráva se ale jinak korektně pošle, stačí dát tlačítko zpět a je v pohodě vidět v odeslané.
edit: Funguji na Win-XP s FF, který je průběžně aktualizován.
jo to potvrzuju..takhle jsem nechtene zaspamoval Makua

Re: Chyby webu
Posted: 18:07 27. Jul 2010
by Muthor6
Jen dodám, že se vyskytuje i v Chrome, Opeře a IEčku

Re: Chyby webu
Posted: 18:28 08. Aug 2010
by Scully
Objevila se mi chybka při snaze odeslat soukr. zprávu lashekovi. Viz příloha.
Re: Chyby webu
Posted: 23:01 08. Aug 2010
by -darkvision-
Presne tak, chyba webu nekde. Pokad nekomu chcete odeslat zpravu, vyhodi vam to nejaky "error", ci neco podobneho, ale zprava samotna se odesle. Zorz mi takhle pred srazem poslal neco nekolikrat. Ja kdyz nekomu neco posilal, tak po objeveni "erroru" jsem si najel hned na odeslane a tam jsem mel tu zpravu, u ktere mi to ten "error" hodilo.
Re: Chyby webu
Posted: 11:27 10. Aug 2010
by kucik
Opraveno. Igor dostane přes prsty.
Re: Chyby webu
Posted: 21:38 25. Aug 2010
by Quin_Fryar
Na stránkách v rasách nefunguje odkaz Jak hrát Duergara.
Re: Chyby webu
Posted: 09:34 26. Aug 2010
by kucik
Opraveno.
Re: Chyby webu
Posted: 09:36 21. Sep 2010
by zachy
Sice uz asi zbytecny, ale v prohlizeci Konqueror je spatny zarovnavan. Sice Konqueror nikdo nepouziva, ale i tak

Re: Chyby webu
Posted: 09:44 21. Sep 2010
by kucik
Co se špatně zarovnává? Zkus být trochu konkrétnější. V Konqueroru 4.3.1 vidim všechno správně. Ideálně pošli screen.
Re: Chyby webu
Posted: 10:12 21. Sep 2010
by zachy
Konqueror 4.4.5
text s odkazy se kryje s normalnim textem - hned 1. radek
datumy v sekci Novinky a Ze sveta pretekaji do textu
nedival jsem se na html kod, ale odkazy jsou podtrzene ne az do konce textu napriklad - odkazovy text > zobrazit starší novinky ze světa
delsi text vyliza mimo ohranicenou oblast.
podobne se to deje i na konci stranky, kde je copyright atd.
taky jsem si vsiml, ze ve vypisu hracu je spatny kodovani, na zbytku stránky neni (Garoth Køivý Zub)
Re: Chyby webu
Posted: 10:49 21. Sep 2010
by kucik
Špatné kódování je způsobeno převodem mezi kódováním NWN a DB. Ale to zobrazení je divný. To HTML je psaný celkem čistě na to, aby se to nějak rozsypalo. kór když ve starším konqueroru to funguje.
Re: Chyby webu
Posted: 17:25 24. Sep 2010
by Drobček
zdravit,
mať na novo hra v počítač, stiahnuť čo treba od stránka Thalia, ale nechcet pustiť do hra, chýbať este nejaka Haka a iná veca, byť ešte možnosť z niekade stiahnuť haka ako zo stranka Thalia ?