Page 9 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 13:46 04. Mar 2009
by Rejty
Je to prostě prase a trest ho nemine! Na porážku s ním!

Re: Pady serveru

Posted: 13:58 04. Mar 2009
by Neithan1
*na krk si povesi tatuv retizek se zlatou davidovou hvezdou, do kopytek vezme plne nabalenej kufr a nasedne na prvni vlak mirici do Breisgau*

//edit : nikto mi nepovedal ze pri tvorbe DM uctu nemam zaskrkovat kolonku "pri logu shodit servr"

Re: Pady serveru

Posted: 17:59 05. Mar 2009
by Tretas
bohužel další pád 16:58 :-(

Re: Pady serveru

Posted: 18:03 05. Mar 2009
by Krata
za to můžu asi já

Re: Pady serveru

Posted: 18:11 05. Mar 2009
by Tretas
tak pod prosím do hry povracet věci

Re: Pady serveru

Posted: 18:16 05. Mar 2009
by Krata
ne nejdu! už pro vás nebudu dál otročit!!

Re: Pady serveru

Posted: 19:51 05. Mar 2009
by kucik
Nejsou teď trochu lagy? Vzhledem k tomu, co všechno server loguje bych je docela i čekal.

Re: Pady serveru

Posted: 20:21 05. Mar 2009
by Neithan1
Krata wrote:ne nejdu! už pro vás nebudu dál otročit!!
co blaznis ? chces aby te zabili !?! delej co rikaji !

Re: Pady serveru

Posted: 20:43 05. Mar 2009
by Pajule
Krata wrote:ne nejdu! už pro vás nebudu dál otročit!!
hh dobře na ně :D :D :D :twisted:

Re: Pady serveru

Posted: 20:44 05. Mar 2009
by paja13
zas to padlo :o(

Re: Pady serveru

Posted: 20:44 05. Mar 2009
by Tretas
safra už zas, v nejlepším Q

Re: Pady serveru

Posted: 20:44 05. Mar 2009
by Krata
přetrhám ty řetezy které mě svazujou... vzpoura!!!! vzpoura!!!

Re: Pady serveru

Posted: 20:45 05. Mar 2009
by Neithan1
ze to padlo sa vypisuje na hlavnej stranke thalie ako restart, tym ze to tu budete opakovat nic nedosiahnete.

Pad som pravdepodobne sposobil ja, aj ked som poctivo dodrzal vsetky Rejtyho pokyny pri pripajani sa za DM.

Re: Pady serveru

Posted: 20:48 05. Mar 2009
by Pajule
Na kabelus edi totiz urcite holub! :wink:
Na kabelu totiž určitě sedí holub! :wink:

//all changes by Neithan (R)

Re: Pady serveru

Posted: 20:51 05. Mar 2009
by Godried
Nevim, napadla me jeste jedna vec, kdysi dost kravli krystaly, nemuze to byt podobny problem? :roll: