Posted: 23:41 28. May 2007
Jinac by mi zajimalo, Anurine, co si mel z matematiky? zda ti to vubec neco rika? 
Daanri wrote:Kiri myslim, ze toto sem absolutne nepatri...to ze niekto chcipa nema s RP nic spolocne ale absolutne nic spolocne. Ked to mam povedat tak na rovinu, ako vie kto hrat...holt ses carodej tak nemas co liezt niekam bez ochranych kuziel...parkat som ta videl jak bez nakych ochranych kuziel len v neviditelnosti hodis fireball na hromadu priser a pak sa cudujes preco si zomrel...takze sem neplet veci, ze ked niekto hra RP znamena, ze casto zomiera. (ja som hraval RP so svojou postavou a od 10lvl po 16lvl som zomrel len raz kvoli lagu)
Tak nevim, jestli ty ochrany jen tak dojdou, ty zakladni jako je kamenna kuze trvaji hodina/lvl. A to, ze mag vleze do nebezpecny oblasti bez boostu jen v invisu, bud znamena, ze je asi velmi odvaznej a nebo neumi pouzivat ochranny kouzla.Kiri wrote:jop takze proste mam vylez z baraku nahazet imky neviditelnosti projit si lokace protoze mi zajima priroda a pak se jit vyspat pac mi dojdou - super:D:D
Tak trochu přitopíme... vlastně z toho vyplývá že mág je opět nejslabšíRejty wrote:Na kolik stran se dostaneme v tomhle flamu? Mozna trhneme rekord

jestli nejseš na špatným kontinentěSylmael wrote:... moji mily equlibricania.