Page 9 of 10
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 16:33 22. Feb 2009
by zachy
btw jak to bude s tim PM? budou se scitat lvl PM a prvniho povolani?
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 17:29 22. Feb 2009
by Rejty
zachy wrote:btw jak to bude s tim PM? budou se scitat lvl PM a prvniho povolani?
Když to naskriptuješ, tak budou.
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 00:34 23. Feb 2009
by zachy
aha:)
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 10:43 23. Feb 2009
by kucik
Nedokážu říct z hlavy, jestli by to scriptem šlo nějak obejít. Spíš jde ale taky o to rozmyslet se, jestli by se to mělo řešit takhle.
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 12:29 23. Feb 2009
by tao kan
Bioware o tom ví?
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 12:31 23. Feb 2009
by kucik
Považuju to za jejich záměr, nebo opomenutí. Je to všeobecně známej problém.
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 13:01 23. Feb 2009
by photter
ja sem proti, buď chceš bejt pořádnej caster nebo chceš AC za palemástra, proč jako obojí ?
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 13:02 23. Feb 2009
by Rejty
Dyť má PM jen poloviční sesilatelskou úroveň (teda měl by mít). Bez tohohle je úplně k ničemu...
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 13:07 23. Feb 2009
by zachy
jak to ted je? PM+neco/2 ne? tak by to mohlo bejt jenom PM+to neco

ale nevim ejstli by to bylo pak tak silny

Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 13:08 23. Feb 2009
by Rejty
zachy wrote:jak to ted je? PM+neco/2 ne? tak by to mohlo bejt jenom PM+to neco

ale nevim ejstli by to bylo pak tak silny

To je blbost - PM + něco. Teď je sesilatelská úroveň mág + nic za PM. Mělo by to bejt mág + 1/2 PM.
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 13:09 23. Feb 2009
by photter
ale zato má kurva dobrý AC, proto píšu, že si musí vybrat, buď AC nebo caster lvl, nechápu, proč by měl mít plnej casterlvl a navíc eště AC
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 13:10 23. Feb 2009
by Rejty
Já tady nepíšu o plným caster levelu ale o + 1/2 za PM.
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 13:12 23. Feb 2009
by zachy
skilly PM jako kostena ruka kterou ochromim možná tak jezevce což... je docela slaby

a to mam 5carodej+8PM lvl) takže je to prakticky skill nahovno..
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 13:14 23. Feb 2009
by Rejty
S opravou toho caster levelu by byl už PM hratelnej.
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 13:15 23. Feb 2009
by zachy
jo to jo... ale urcite to je tezky... koukal sem se na ten NWScript a moc sem tomu nerozumel
