Page 9 of 9

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:59 01. Mar 2009
by nomis_b
he he a to sme jesta stihli zahrat na Thalii a sebou domu dotahnout cisnici z baru ...
opravdu vydarenej sraz.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 19:30 01. Mar 2009
by Pajule
nenenene plzen byla lepšejší :D :D :D :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 19:52 01. Mar 2009
by Krata
ta číšnice v plzni nebyla .. je vidět že pracuje

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 20:43 01. Mar 2009
by Neithan1
jo to koli tym slecnam bol trochu zaneprazdneny, ja ked som si objednal pivo tak hrdinnym hlasom zahlasil "on pocka" .. ale potom sa mi ospravedlnil a vysvetlil mi ako chlap chlapovi ze chcel len ako alfa samec zaposobit, tak sme sa zasmiali, podakoval mi a ja som si mohol vychutnat uzasnu jedenastku.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 21:01 01. Mar 2009
by Rejty
Hehe. :mrgreen:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 22:04 01. Mar 2009
by Krata
na kterou si čekal okolo půl hodiny :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 22:05 01. Mar 2009
by Pajule
přídéj kráto :wink: :D :D to víc...a to skoro celej stůl hh

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 22:14 01. Mar 2009
by igor

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 22:55 01. Mar 2009
by Neithan1
*kazdej je nejtanovi hrozne zavazanej a cejti knemu respekt*

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 23:09 01. Mar 2009
by Pajule
to tak :D :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 20:39 04. Mar 2009
by Bahnak
mmm, trpasličí sraz v Brně byl super, hlava me bolela jen trochu, což se divím... po vypití X lahví vína, vykouření X vodáren a vychlemptání X rumu...

PS: proč mám kurňa na fotce kytaru když na ni hergot neumím hrát?

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 22:54 04. Mar 2009
by nomis_b
mam video, jak na ni ve 3 rano hrajes, chces ho poslat :mrgreen:

hrajes:
ted sme vsichni naliti,
goblini skreti hobiti.
jedem zase na bytak
a jedem tam zas chlastat ...

:wink:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 08:07 08. Mar 2009
by Bahnak
video smazat nebo spalit, co si nepamatuju, to se nestalo...

PS: pošli mi to přes ICQ, ne že to tu bukanyre daš jako link a lidi z Thalie si na mě udělají názor... pěkně potichu...

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 12:15 08. Mar 2009
by Krata
náš nic nepřekvapí :D