Page 9 of 13
Re: pad serveru
Posted: 23:11 02. Sep 2010
by cer-c
Ahoj,
dnes odpoledne (17:29) padnul server. Tou dobou jsem vyráběl amulet z meteoru s rubínama. Nedařilo se mi sehnat DM a když se zadařilo, měli zrovna plné ruce práce.
Proto tedy píšu sem. Chtěl bych poprosit o navrácení 1 prutu meteorické oceli, 2 rubínů a 1 kouzelného prachu na meteorickou ocel. Postava se jmenuje Kalio.
Předem děkuji moc.
EDIT: Děkuji mnohokráte DM Bahnakovi za vyřízení
Re: pad serveru
Posted: 19:12 14. Sep 2010
by gimlicek
Při dnešním pádu serveru jsem v craftu přišla o ne bezvýznamné suroviny a protože tou dobou ve hře nebylo žádné DM, tak bych tady chtěla poprosit o jejich navrácení. Jedná se o velmistrovskou kožku, velmistrovské lepidlo, jeden leštěný diamant a jeden leštěný nefrit
acc. gimlicek, postava Mara
EDIT: díky Caironovi za pomoc

Re: pad serveru
Posted: 16:59 10. Nov 2010
by Derken-
10. 11. - 15:55
Re: pad serveru
Posted: 15:26 06. Feb 2011
by Sorrow
Tak v dnesnim nocnim restartu nebylo mozno se pripojit ac web i na gamespy thalie sviti ze jede.
A ted ve 14.00 stejny problem.
Nejde se pripojit pro ,,chyba ve spojeni,,.
Re: pad serveru
Posted: 15:33 06. Feb 2011
by kucik
Vzdyt jsem psal, ze jsem tam neco resil. Nejak to nejede

Re: pad serveru
Posted: 07:08 27. Apr 2011
by xpm335
To je na zabití! jak byl ten restart asi před dvěma dnama v těch 20:00 měl jsem v mule tolik věcí! X( a pak mu řekniou že to byl neplánovnaý restart

mám aji seznam těch věcí v mule
Re: pad serveru
Posted: 10:27 27. Apr 2011
by Bahnak
Po tom restartu před několika dny kolem 20:00 hodiny jsem byl ve hře a vracel všechny možné ztráty a nálezy se kterými hráči přišli, bohužel nemůžu vracet když se lidi nelognou nebo neozvou - nejsem jasnovidec. Vracení čehokoliv několik dnů poté je bohužel nemyslitelné, to by sem rovnou mohl někdo napsat že chce kvůli nějakého pádu hry před měsícem vrátit 50 kusů meteoru...
Re: pad serveru
Posted: 14:17 27. Apr 2011
by xpm335
aasi mo je chyba ale zeptejte se koho chcete že sem měl tyto věci a když sem na PC minimálně tak jak jsem měl vědět že se to řešilo?
Re: pad serveru
Posted: 18:19 27. Apr 2011
by Bahnak
Když spadne servr tak se na 90% objeví po restartu DM které dořeší problémy s žuchnutím.
Pakliže tak neučiníš či nepožádáš o náhradu hned, nemůže být na toto brán zřetel.
Pokud se ti to nelíbí, prosím směruj žádost na Rejtyho.
Re: pad serveru
Posted: 19:58 28. Apr 2011
by xpm335
zdravím stále se mi ukazuje že je Thalie offline je to tak nebo mám chybu?
Re: pad serveru
Posted: 20:16 28. Apr 2011
by Desmond
Server je kouslej, je třeba ho znovu nastartovat a klíčky má snad jen kucik s Rejtym. Už jsem se je snažil sehnat, ale zatím bez úspěchu.
Re: pad serveru
Posted: 20:39 28. Apr 2011
by Thuereg
Mě vždycky zajímalo... Na čem ten servr vubec jede? to je někde nějaký schovaný PC nebo jak to funguje?
Re: pad serveru
Posted: 09:49 29. Apr 2011
by kucik
Sorry, nebyl jsem doma.
Thuereg wrote:Mě vždycky zajímalo... Na čem ten servr vubec jede? to je někde nějaký schovaný PC nebo jak to funguje?
Je to normální (trochu HW vyladěný) PC v Plzeňský serverovně.
Re: pad serveru
Posted: 16:50 29. Apr 2011
by Lord_Berserk
kucik wrote:Sorry, nebyl jsem doma.
Thuereg wrote:Mě vždycky zajímalo... Na čem ten servr vubec jede? to je někde nějaký schovaný PC nebo jak to funguje?
Je to normální (trochu HW vyladěný) PC v Plzeňský serverovně.
Chceme fotecku !!!

Re: pad serveru
Posted: 16:57 29. Apr 2011
by -darkvision-
kucik wrote:Sorry, nebyl jsem doma.
Thuereg wrote:Mě vždycky zajímalo... Na čem ten servr vubec jede? to je někde nějaký schovaný PC nebo jak to funguje?
Je to normální (trochu HW vyladěný) PC v Plzeňský serverovně.
Takže když jako padne tak Ty nebo Rejty vždy musíte zajet do serverovny a nahodit to? To tedy klobouk dolů.
