Page 9 of 33

Re: Váš portret

Posted: 19:35 01. Jul 2009
by Pajule
George wrote:
photter wrote:to víš...bílý masíčko na černým křídle...mmmm...mňamka pro černýho zvrhlíka :-Ł

tak pohyb s těma fotkama !!!
To mě přimnělo se zamyslet nad otázkou... jakou barvu má drowí maso??
spálenou od popele :D

Re: Váš portret

Posted: 20:19 01. Jul 2009
by kucik
malina wrote:Nemám doma klavír, sorry... A kloudnou fotku bych taky hledala doost dlouho. Ale můžu to zkusit. :)
Dodam klavir a profesionalniho fotografa. Dohodnuto?

Re: Váš portret

Posted: 20:56 01. Jul 2009
by G14
George wrote:
photter wrote:to víš...bílý masíčko na černým křídle...mmmm...mňamka pro černýho zvrhlíka :-Ł

tak pohyb s těma fotkama !!!
To mě přimnělo se zamyslet nad otázkou... jakou barvu má drowí maso??

nevim jakou ma barvu ale urcite je zkazeny :D

Re: Váš portret

Posted: 21:00 01. Jul 2009
by Pajule
G14 wrote:
George wrote:
photter wrote:to víš...bílý masíčko na černým křídle...mmmm...mňamka pro černýho zvrhlíka :-Ł

tak pohyb s těma fotkama !!!
To mě přimnělo se zamyslet nad otázkou... jakou barvu má drowí maso??

nevim jakou ma barvu ale urcite je zkazeny :D

v tom případě si Gabriell spletla rasu :D

Re: Váš portret

Posted: 21:40 01. Jul 2009
by Hassan
kucik wrote:
malina wrote:Nemám doma klavír, sorry... A kloudnou fotku bych taky hledala doost dlouho. Ale můžu to zkusit. :)
Dodam klavir a profesionalniho fotografa. Dohodnuto?
Hej coze co se to tu kuje za mejma zadama ty zadnej klavir neshanej a fotografa vibec a s tebou si to vyridim :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 21:47 01. Jul 2009
by Lord_Berserk
2kucik - hele "Svlecna Malina" je ta jak se tam na srazu s kazdym fotila a rikala ze si ji Hassan privlastnuje ?? :mrgreen: :mrgreen:

a pak ze nema zadny eroticky foto :P :lol:

Re: Váš portret

Posted: 21:48 01. Jul 2009
by Hassan
Lord_Berserk wrote:2kucik - hele "Svlecna Malina" je ta jak se tam na srazu s kazdym fotila a rikala ze si ji Hassan privlastnuje ?? :mrgreen: :mrgreen:

a pak ze nema zadny eroticky foto :P :lol:
No to snad ne! :shock:

Re: Váš portret

Posted: 23:06 01. Jul 2009
by George
Hassan wrote:
Lord_Berserk wrote:2kucik - hele "Svlecna Malina" je ta jak se tam na srazu s kazdym fotila a rikala ze si ji Hassan privlastnuje ?? :mrgreen: :mrgreen:

a pak ze nema zadny eroticky foto :P :lol:
No to snad ne! :shock:
C'mon! :D

Re: Váš portret

Posted: 07:38 02. Jul 2009
by photter
ono to "svlecna" je vůbec zajímavý slovíčko...má třeba znamenat "svlečená slečna" ? :mrgreen: :mrgreen:

jinak se to teda holky mohutně snažíte zakecat přes barvu drowího masa a podobně ale fotky furt nikde...začínám si myslet, že pravda bude toto
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 263#p47263
tak jestli si chcete napravit reputaci tak svlíkat a šup na piáno !!! :P

Re: Váš portret

Posted: 07:40 02. Jul 2009
by Pajule
photter wrote:ono to "svlecna" je vůbec zajímavý slovíčko...má třeba znamenat "svlečená slečna" ? :mrgreen: :mrgreen:

jinak se to teda holky mohutně snažíte zakecat přes barvu drowího masa a podobně ale fotky furt nikde...začínám si myslet, že pravda bude toto
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 263#p47263
tak jestli si chcete napravit reputaci tak svlíkat a šup na piáno !!! :P
:D řekni si zvrlej elfině ;) :D i když ty už vymřeli :twisted:




//edit : pro začátek pingg - pongg

Re: Váš portret

Posted: 12:25 02. Jul 2009
by photter
tak pinpongovej stůl sice nemá eleganci koncertního křídla ale v nouzi by stačil....uměleckej záměr fotografa mi nicméně zůstává utajen :P

Re: Váš portret

Posted: 13:08 02. Jul 2009
by Manolla
Zrejme nekala reklama na ten stul :D
Halo cenzore.

Re: Váš portret

Posted: 13:51 02. Jul 2009
by Marvin
photter wrote:.uměleckej záměr fotografa mi nicméně zůstává utajen :P
:mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 19:46 03. Jul 2009
by Pajule
photter wrote:.uměleckej záměr fotografa mi nicméně zůstává utajen :P

to být velice dlouhá historie ;) ... ale brzo vám dodam tu slibovanou fotku teda hm no to se uvidí , jen co mi to kámoška pošle ;) takovej Special pro tebe Phottere :D ale to až pak... vysvětlit proč zrovna pro tebe :D

//Edit: *doplnuje fotka* aneb jak splnit přání..stačí mladší sestra kámošky a je to :D chudák ještě , že neví jak sme ji zneužili :D jinak Photterku nepřipomíná ti někoho?akorát by měla mí bič..ale nejsme dokonaléna vyfocení bylo 5minut ;)

Re: Váš portret

Posted: 08:59 04. Jul 2009
by photter
takhle to vodfláknout....sice tam klavír je ale co ta cenzura ? fuj :-p :mrgreen: