Page 9 of 33
Re: Váš portret
Posted: 19:35 01. Jul 2009
by Pajule
George wrote:photter wrote:to víš...bílý masíčko na černým křídle...mmmm...mňamka pro černýho zvrhlíka :-Ł
tak pohyb s těma fotkama !!!
To mě přimnělo se zamyslet nad otázkou... jakou barvu má drowí maso??
spálenou od popele

Re: Váš portret
Posted: 20:19 01. Jul 2009
by kucik
malina wrote:Nemám doma klavír, sorry... A kloudnou fotku bych taky hledala doost dlouho. Ale můžu to zkusit.

Dodam klavir a profesionalniho fotografa. Dohodnuto?
Re: Váš portret
Posted: 20:56 01. Jul 2009
by G14
George wrote:photter wrote:to víš...bílý masíčko na černým křídle...mmmm...mňamka pro černýho zvrhlíka :-Ł
tak pohyb s těma fotkama !!!
To mě přimnělo se zamyslet nad otázkou... jakou barvu má drowí maso??
nevim jakou ma barvu ale urcite je zkazeny

Re: Váš portret
Posted: 21:00 01. Jul 2009
by Pajule
G14 wrote:George wrote:photter wrote:to víš...bílý masíčko na černým křídle...mmmm...mňamka pro černýho zvrhlíka :-Ł
tak pohyb s těma fotkama !!!
To mě přimnělo se zamyslet nad otázkou... jakou barvu má drowí maso??
nevim jakou ma barvu ale urcite je zkazeny

v tom případě si Gabriell spletla rasu

Re: Váš portret
Posted: 21:40 01. Jul 2009
by Hassan
kucik wrote:malina wrote:Nemám doma klavír, sorry... A kloudnou fotku bych taky hledala doost dlouho. Ale můžu to zkusit.

Dodam klavir a profesionalniho fotografa. Dohodnuto?
Hej coze co se to tu kuje za mejma zadama ty zadnej klavir neshanej a fotografa vibec a s tebou si to vyridim

Re: Váš portret
Posted: 21:47 01. Jul 2009
by Lord_Berserk
2kucik - hele
"Svlecna Malina" je ta jak se tam na srazu s kazdym fotila a rikala ze si ji Hassan privlastnuje ??
a pak ze nema zadny eroticky foto

Re: Váš portret
Posted: 21:48 01. Jul 2009
by Hassan
Lord_Berserk wrote:2kucik - hele
"Svlecna Malina" je ta jak se tam na srazu s kazdym fotila a rikala ze si ji Hassan privlastnuje ??
a pak ze nema zadny eroticky foto

No to snad ne!

Re: Váš portret
Posted: 23:06 01. Jul 2009
by George
Hassan wrote:Lord_Berserk wrote:2kucik - hele
"Svlecna Malina" je ta jak se tam na srazu s kazdym fotila a rikala ze si ji Hassan privlastnuje ??
a pak ze nema zadny eroticky foto

No to snad ne!

C'mon!

Re: Váš portret
Posted: 07:38 02. Jul 2009
by photter
ono to "svlecna" je vůbec zajímavý slovíčko...má třeba znamenat "svlečená slečna" ?
jinak se to teda holky mohutně snažíte zakecat přes barvu drowího masa a podobně ale fotky furt nikde...začínám si myslet, že pravda bude toto
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 263#p47263
tak jestli si chcete napravit reputaci tak svlíkat a šup na piáno !!!

Re: Váš portret
Posted: 07:40 02. Jul 2009
by Pajule
photter wrote:ono to "svlecna" je vůbec zajímavý slovíčko...má třeba znamenat "svlečená slečna" ?
jinak se to teda holky mohutně snažíte zakecat přes barvu drowího masa a podobně ale fotky furt nikde...začínám si myslet, že pravda bude toto
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 263#p47263
tak jestli si chcete napravit reputaci tak svlíkat a šup na piáno !!!


řekni si zvrlej elfině

i když ty už vymřeli
//edit : pro začátek pingg - pongg
Re: Váš portret
Posted: 12:25 02. Jul 2009
by photter
tak pinpongovej stůl sice nemá eleganci koncertního křídla ale v nouzi by stačil....uměleckej záměr fotografa mi nicméně zůstává utajen

Re: Váš portret
Posted: 13:08 02. Jul 2009
by Manolla
Zrejme nekala reklama na ten stul
Halo cenzore.
Re: Váš portret
Posted: 13:51 02. Jul 2009
by Marvin
photter wrote:.uměleckej záměr fotografa mi nicméně zůstává utajen


Re: Váš portret
Posted: 19:46 03. Jul 2009
by Pajule
photter wrote:.uměleckej záměr fotografa mi nicméně zůstává utajen

to být velice dlouhá historie

... ale brzo vám dodam tu slibovanou fotku teda hm no to se uvidí , jen co mi to kámoška pošle

takovej Special pro tebe Phottere

ale to až pak... vysvětlit proč zrovna pro tebe
//Edit: *doplnuje fotka* aneb jak splnit přání..stačí mladší sestra kámošky a je to

chudák ještě , že neví jak sme ji zneužili

jinak Photterku nepřipomíná ti někoho?akorát by měla mí bič..ale nejsme dokonaléna vyfocení bylo 5minut

Re: Váš portret
Posted: 08:59 04. Jul 2009
by photter
takhle to vodfláknout....sice tam klavír je ale co ta cenzura ? fuj :-p
