Page 9 of 10
Posted: 19:55 18. Jun 2007
by kucik
Na jinym serveru byl totiz stav takovy, ze parta nekouzlicich povolani byla pro jednoho maga na stejnym levelu jen vysmechem.
Co jsem mel sanci sledovat a co slysim od jinejch, tak je to tu vyvazeny docela dobre.
Posted: 20:04 18. Jun 2007
by photter
Sylmael wrote:Hmm len moj nazor, ale myslim si ze v tej hre bola rovnovaha pokial nemala datadisky a max. lvl bol 20
bylo to vyrovnanější ale převaha prskavek byla i tam, potom každej datadisk tenhle disbalanc akorát prohloubil
Posted: 10:41 19. Jun 2007
by Sven
dejte valecnikum do rukou lepsi mece a hodte na ne lepsi zbroje- tolik to nepomuze ale alespon neco....
Posted: 10:42 19. Jun 2007
by Rejty
V craftu se daji vyrobit dost dobry zbrane a zbroje (napr. s elementarnim zranenim). V lootu se daji ziskat socketovy veci, ktery taky nejsou k zahozeni. Da se sehnat i ostrost.
Posted: 10:51 19. Jun 2007
by Daanri
Ja myslim ze predmety su dobre az az...a je ich vcelku velke mnozstvo od roznych veci. Takze to urcite neriesi vyrovnanie povolani.
Posted: 11:37 19. Jun 2007
by Zyga
Jestli nikoho nenaštve že se eště vracim k těm familiarům a montuju do toho DnD tak familiar je přivolanej v rituálu kterej stojí 100gp a magicky spojen se svym pánem. Tušim, že jako typ má magical beast a když se chce prskavka jednoho zbavit nebo jí umře, nemůže si novýho vyvolat rok a den a navíc ztrácí 200xp/lvl (to mi příde dost tvrdý a pro potřeby nwn nepoužitelný).
Druidův zvířecí společník je obyčejný zvíře zpřátelený kouzlem animal friendship a pak si ho druid může cvičit. Když se zvířátku něco stane nebo chce druid jiný (zvíře se nezlepšuje a druid může mít zvířat HD/lvl takže je možný potkat druida se smečkou vlků) tak prostě zakouzlí na jiný zvíře a má ho.
Oproti tomu co sem zažil tu sou věci dost dobrý a myslim že i ten mágus se dá zabít. Hlavně to neni mágus permanentně se summonem kterej je silnější než War stejnýho lvlu(nebo teda aspoň na začátku).
Posted: 14:12 19. Jun 2007
by kucik
Jako hrac nekouzlicich postav, bych lepsi zbrane nepridaval. Myslim ze tu jsou silny akorat. Krom toho pridat se daj vzdycky, sebrat uz tezko.
Posted: 14:45 19. Jun 2007
by photter
souhlas, cesta vede přes oslabení nesmyslnejch kouzel a ne přes posilování jinejch classů
Posted: 17:14 19. Jun 2007
by 566344
photter wrote:souhlas, cesta vede přes oslabení nesmyslnejch kouzel a ne přes posilování jinejch classů
Dejte wizardum par kouzel typu heroism (viz DnD), krouhnete zisk XP pri mydleni vseho summony - a mate wizardy, kteri pouzivaji "smyslna"

kouzla k boostu druziny a setri si tak jedno utocne kouzlo pro pripad, ze se vsechno spatne nejak jeste hur smota dohromady.
Ale to je stary problem vetsiny nwn svetu.
Posted: 19:34 19. Jun 2007
by Kiri
Posted: 19:51 19. Jun 2007
by Rejty
Co vedet? Ze budou novi pritelickove?

Posted: 19:59 19. Jun 2007
by 566344
Rejty wrote:Co vedet? Ze budou novi pritelickove?

Asi ma na mysli ta "smyslna kouzla", chlipnik jeden...

Posted: 20:03 19. Jun 2007
by pepa48
...mno Kiri a kouzleni je kapitola sama o sobe

:D
Posted: 20:05 19. Jun 2007
by Rejty
Posted: 20:18 19. Jun 2007
by Kiri
Dik kamo
