Page 9 of 12

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 18:52 21. Apr 2009
by Garett
tak uz vime pres koho sem lezou ty spamboti :mrgreen: :mrgreen:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 20:33 21. Apr 2009
by Neithan1
zeby preskocil z mojej zbierky DVD ?

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 20:40 21. Apr 2009
by Marvin
Dokaz, ze porno je naozaj nebezpecne:

Komik zahynul pri sledovaní porna
http://www.aktuality.sk/koktejl/pikosky ... vani-porna

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 15:38 24. Apr 2009
by Jachym
Boha co s tím děláte , dvakrát mi to ted spadlo , vyhodilo mne to ze serveru - je toto normální??

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 15:39 24. Apr 2009
by Tretas
no bohužel už to tak bude...
chce to trpělivost :!:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 15:40 24. Apr 2009
by kucik
Bylo nutný vyměnit knihovny a ve dvě jsem to nestihl. Tak jsem to holt regulerně restartoval, no. :P

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 15:41 24. Apr 2009
by Tretas
heh tak příště o tom radši napiš :-D

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 15:43 24. Apr 2009
by kucik
K čemu. Bylo to po resu, tak byl těžko někdo někde v dungu. Kdybych psal nějaký upozornění a ještě deset minut čekal, tak se tam akorát logne víc hráčů a rozeběhnou se creepovat, načež budou nasraný, žo to spadlo když byli v dungu.

Vezmi si Jáchyma. Spadlo to ve čtvrt a on si toho všimnul až po půl. :mrgreen:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 16:01 24. Apr 2009
by Tretas
:mrgreen: tak máš pravdu no :-D

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 17:17 24. Apr 2009
by melvik
aj sem tuhle anketu prospal, ale stejne to urcte nemelo vliv na pady hry protoze sem nebyl loglej. Byl sem v realnem nethalijskem svete a hral jsem si s takovym legracnim dratkem u serviku, vubec nechapu k cemu tam je.

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 17:27 24. Apr 2009
by Tretas
skus ho ustřihnout co to udělá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 17:43 24. Apr 2009
by nomis_b
tak pad: zabijeni krokodylu v prahvozdu

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 17:44 24. Apr 2009
by melvik
pad: strihani dratku

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 17:50 24. Apr 2009
by Hassan
Pad:Maseni podtvor -Podtemno kyselinova jeskyne

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 17:55 24. Apr 2009
by Tretas
melvik wrote:pad: strihani dratku
tohle mi přijde nejpravděpodobnější :-D