Page 9 of 14

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 14:50 19. Apr 2009
by monstera
Pidizvik wrote:
Neithan1 wrote: .

P.S. Vím , že je ten přízpěvěk dlouhý , ale chtěl jsem aby z něj bylo slyšet i ten šum co je ve hře mazi známými a kamarády po tellu a který se bohužel neprocpe na fórum ... *mrkne na holky a tiché kraftery* To je za Vás ! :wink:
Ostatně si myslím, že vznik podtemna byl omyl. Předwipové uspořádání se zlouny na ostrově bylo lepší.

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 14:56 19. Apr 2009
by Marvin
Lord_Berserk wrote:.. jestli ti vadi frakce tak nevylejzej za tmy z mesta
Presne tak. Berte to z tej lepsej stranky. Pre vas, co sa chcete vyhnut bojom je to teraz ovela jednoduchsie. Podtemno moze utocit LEN v noci, zatial co zlaci z Hag Graru mohli utocit kedykolvek. To vam naozaj vadi trocha adrenalinu a rozmanitosti v hre? Ved je to nuda, spoliehat sa na to, ze vsetko zle je zalezene v dungoch. A ked sa bojite, je o to vacsia motivacia chodit pohromade, tvorit skupiny, organizovat sa, zdruzovat... ved to len umoznuje rozvoj vasich postav. Ako inak sa chcete rozvijat nez hranim s ostatnymi postavami? Je asi len sen, vidiet tu niekedy odboj proti podtemnu namiesto fnukania na fore... Bolo by krasne vidiet druzinu z hracov, kde je niekto z nich vodca, rozdelene funkcie na vyprave. Podtemno vam dava viac moznosti pre RP nez cokolvek ineho na serveri .... len to nevidite, kvoli slziam v ociach lebo ten a ten ma o +2 v sile viac ...

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:09 19. Apr 2009
by Addieau
Jo jo, souhlasím s Marvinem- pohybovat se po nocích mimo město je lehce adrenalinové a hru to o dost zpestřuje 8) Jen se ten zloun musí umět zahrát a né, aby to bylo *bum* ha ha, a seš mrtvej dobráčku! :roll:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:26 19. Apr 2009
by marii
monstera wrote:



Ostatně si myslím, že vznik podtemna byl omyl. Předwipové uspořádání se zlouny na ostrově bylo lepší.
Souhlasim s Monsterou...

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:27 19. Apr 2009
by Rejty
marii wrote:
monstera wrote:Ostatně si myslím, že vznik podtemna byl omyl. Předwipové uspořádání se zlouny na ostrově bylo lepší.
Souhlasim s Monsterou...
Mě by docela zajímalo, jak můžete hodnotit co bylo lepší, když jste nehráli ani na ostrovech, ani v Podtemnu...

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:33 19. Apr 2009
by akin
To musim nutne hrat za zlaka v podtemnu/ostrove, abych mohl rict jaky mam z toho usporadani pocit?

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:35 19. Apr 2009
by Rejty
akin wrote:To musim nutne hrat za zlaka v podtemnu/ostrove, abych mohl rict jaky mam z toho usporadani pocit?
Pocit můžeš mít jakej chceš, ale abys mohl něco hodnotit, tak o tom musíš něco vědět, jinak tvůj názor nemá žádný význam.

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:36 19. Apr 2009
by marii
Rejty wrote:
marii wrote:
monstera wrote:Ostatně si myslím, že vznik podtemna byl omyl. Předwipové uspořádání se zlouny na ostrově bylo lepší.
Souhlasim s Monsterou...
Mě by docela zajímalo, jak můžete hodnotit co bylo lepší, když jste nehráli ani na ostrovech, ani v Podtemnu...
Podtemno ma kde kdo...ostrovy ..hmmm....ale proti gustu.....

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:38 19. Apr 2009
by Rejty
marii wrote:Podtemno ma kde kdo...ostrovy ..hmmm....ale proti gustu.....
Jak kde kdo?

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:38 19. Apr 2009
by Daanri
Ja po precitani toho celeho nak stale nechapem co sa vam natom akoze nepaci? Ako bolo povedane vyssie Thalia je frakcny svet, je tak nastavena a nato sa nic nezmeni. Drowovia mozu vychadzat len v noci a len v noci lovit, tak holt v noci nevystrcim nos z osady (mesta) za hradby a hram si RP v Ivory, Karathe atd. a ak chcem vystrcit nos z osady tak len vo vacsej skupinke, kde sa mozem citit v bezpeci. Holt noc je nebezpecna a mne sa paci citit v hre ten adrenalin, ked v noci cestujem medzi Ivory a Doubkovom a strham sa pri kazdom pohybe ci ma neprapadne naky drow alebo iny hrac.

A ako bolo pisane vyssie mate stale navyber. Takce co sa vam prosim pekne nepaci????

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:38 19. Apr 2009
by akin
Rejty wrote:
akin wrote:To musim nutne hrat za zlaka v podtemnu/ostrove, abych mohl rict jaky mam z toho usporadani pocit?
Pocit můžeš mít jakej chceš, ale abys mohl něco hodnotit, tak o tom musíš něco vědět, jinak tvůj názor nemá žádný význam.
Muj nazor mozna nema vyznam pro tebe, pro jine treba ano. Nicmene treba marii urcite nejake poneti o techto vecech ma :roll:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:47 19. Apr 2009
by Rejty
akin wrote:Muj nazor mozna nema vyznam pro tebe, pro jine treba ano. Nicmene treba marii urcite nejake poneti o techto vecech ma :roll:
Zatim tu vidím jen samý domněnky a nepodložený informace typu to bylo lepší, ale proč už nikdo nenapíše. :wink:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:50 19. Apr 2009
by akin
Rejty wrote:
akin wrote:Muj nazor mozna nema vyznam pro tebe, pro jine treba ano. Nicmene treba marii urcite nejake poneti o techto vecech ma :roll:
Zatim tu vidím jen samý domněnky a nepodložený informace typu to bylo lepší, ale proč už nikdo nenapíše. :wink:
To je sice pekny, ale o tom jsem nepsal ani zbla. Ja jsem se jen pozastavil nad tim, jak hezky umis hodnotit ci nazor ma cenu a kdy clovek vubec na vyjadreni nazoru ma pravo... :)

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:52 19. Apr 2009
by Rejty
akin wrote:To je sice pekny, ale o tom jsem nepsal ani zbla. Ja jsem se jen pozastavil nad tim, jak hezky umis hodnotit ci nazor ma cenu a kdy clovek vubec na vyjadreni nazoru ma pravo... :)
Hlavní je na tom to, že názory typu udělejte to líp, tamto bylo lepší než tohle, nic nezlepší. Je jednoduchý něco hodnotit, ale navrhnout lepší řešení je věc druhá.

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 15:55 19. Apr 2009
by akin
Rejty wrote: Hlavní je na tom to, že názory typu udělejte to líp, tamto bylo lepší než tohle, nic nezlepší. Je jednoduchý něco hodnotit, ale navrhnout lepší řešení je věc druhá.
No, jenze tady lidi psali - jinak receno - vice se nam libila predchozi varianta. Nikdo nepsal "udelejte to lip". Navic, kdyz budes chtit jen navrhnuta reseni, tak se ochudis i o zpetnou vazbu od hracu...

Tohle ale uz je dost OT, takze to utnu.