Page 9 of 9
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 11:08 16. May 2009
by Krata
Czech_Luthor wrote:Holt, když si někdo kazí postavu tím že ovládá bossy a pak zabíjí ostatní je to jeho věc... bud je to styl té postavy, nebo hráč na nic jiného nemá... Tak už to prostě je, Hranda byl vždy od toho aby u sebe měl zvířátka (stejně jako druid).
Já osobně to použil jednou nebo dvakrát na samici sněžnýho tygra, abych koukl kolik má životů a i za té příležitosti jsem pobil ostatní tygry (šli spíš po mě než poní)
Vidiš, a proto se to zruší a bude po těhlech lidech, co kazej to povolání jak řikáš
Jinak pohled na druida a hraničáře má každej jinej, hraničář žije v přírodě, rozumí zvířatum ale zas to neni takovej ochránce, on se o přírodu nestará, on v ní žije
Starat se o přírodu a zvířata je zas práce druidů, zas to z nich nedělá greenpeac, nějaký to zvíře i zabijou a chápou, když si vesnice uloví kance na jídlo apod. ne že lovec uloví jezevce a druid ho ukamenuje
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 14:58 16. May 2009
by Grunt
Krata wrote:
Starat se o přírodu a zvířata je zas práce druidů, zas to z nich nedělá greenpeac, nějaký to zvíře i zabijou a chápou, když si vesnice uloví kance na jídlo apod. ne že lovec uloví jezevce a druid ho ukamenuje
Tohle bych podtrhl a podepsal se pod to.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 15:20 16. May 2009
by Czech_Luthor
Krato, souhlasim s tvojí verzí, jelikož jsem to tak myslel, ale špatně podal...

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 15:06 18. May 2009
by innfra
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 20:20 25. May 2009
by LDamian
Pokud to vazne nekdo chce upravovat/oslabovat.
Jak probiha ovladnuti/ochoceni zvere z invisu? To ochocovane zvire o tom kdo ho ovlada/ochocuje vlastne nevi ze?
A pokud je tam problem, ze nekdo v invisu prijde ke zviratum, ktera ma tak akorat na hrane (takze nektera pratelske a jina nepratelske) a pouziva automaticky 20 na to aby je ovladl a pak je z invisu ovlada a zase automaticky 20...
Bud muze pokus o ovladnuti zrusit invis/odhidnout a take 20 tak pujde pouzit jen jednou a pak pokud bude hranicar ovladat bosse bude resit utok okolnich nestvur na ktera si to nehodil ihned.
Nebo by nemuselo byt mozne ovladat/ochocovat, pokud dane zvire o postave jez toto dela nevi. Ale nejsem si jist, zda tohle nwn umoznuje.
Ale je fakt, ze druida uz jsem na Thalii tak rok nehral a tak tohle je jen okamzity napad bez zaruky jakekoli proveditelnosti nebo rozumnosti.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 20:29 25. May 2009
by Miky
LDamian wrote:Jak probiha ovladnuti/ochoceni zvere z invisu? To ochocovane zvire o tom kdo ho ovlada/ochocuje vlastne nevi ze?
O invisu si myslím že ví, z blízka jsi vidět.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 21:18 25. May 2009
by Jachym
No ja už do tohoto topicu nepíšu - protože jsem myslel že je to dávno vyřešené ale vidím že né !
Zase se tu baví o hraničářích - i když je na to topic jinde a zase se někdo pokouší někomu nějak poškodit postavu tím že během hry mění pravidla a "velikost jedné branky".
Už jsem si všimnul že jsou upravené Zuřivé Gorili, no to mi nevadí nic se neděje ,ale bude-li to pokračovat dál co nabýdnete hraničařovi za to ? A nebo půjdete cestou vyhubení tohoto povolaní na serveru , který je potažmo na tyto povolaní stavěný???
Pak se nedivte že si někdo cizí přečte forum a má rozporuplné pocity.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 21:37 25. May 2009
by Addieau
K odpovědi LDamianovi: To je řešené docela prostě a jednoduše- k ochočení MUSÍ být postava zvířetem vidět.
Funguje zde hláška ve stylu "cíl o tobě musí použítií této schopnosti vědět" - tak nějak. Prostě se musí postava zviditelnit a schopnost použít - a že na ni pak zaútočí všechna okolní nepřátelská zvířata se prostě pak stává - ověřeno tvrdou realitou. A to říkám jako aktivní hraničářka, která do tématu na rozdíl od jiných nezasahuje aniž by o tom věděla prd

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 00:15 26. May 2009
by DenGrasse
Jachym wrote:...
Ladění vyváženosti modulu je dlouhá a dosti nevděčná práce. Já osobně jsem zastáncem toho, že se má na začátku všechno zakázat a pak se může něco opatrně povolit a všichni jsou z toho nadšení, bohužel to tak nejde vždy.
Podstatou problematiky je jednoduchá rovnice obtížnost dungu x potřebný počet postav a levelů k jeho zdolání. Pakliže je například obtížnost dungu high, předpokládá 4-6 postav na 15-20 úrovni (příklad). Pro takovou skupinu by tedy měl být balancován. Pakliže přijde jedna taková postava, ovládne bosse a dung vybije sama, je něco špatně. Pokud to dokáže kdykoli opakovat, je prostě třeba přijmout opatření, aby se tak nedělo, což je právě tento případ. Nemá to nic společného se snahou poškodit libovolné povolání (kdyby to uměl mnich poškodí to mnicha atd.), nýbrž se snahou vybalancovat obtížnost serveru.
Hraničáři za to nenabídneme nic, jeho hráči možnost se nad sebou zamyslet, pokud s tím má nepřekonatelný problém.
howgh
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 00:33 26. May 2009
by kucik
Myslim, ze se bojite zbytecne. Pokud se delaji nejaka opatreni, tak se vymysleji podle zvlast markantnich zneuziti nedostatku hry. Pokud muzu mluvit za sebe, tak jsem na Thalii i jinde hral hranicare dost dlouhou dobu a myslim si, ze vim, co je mozne, co neni a kde jsou jeho slabiny. Vim, jak se s nim da prasit a vim, kdy ma hrac jistotu, ze to zvire chytne.
A jestli vubec budem delat nejake zasahy, nebudou se delat tak, aby se stal ranger v lese slabsim pri normalnim hrani.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 08:46 26. May 2009
by Grunt
jn... mnich na to nepotřebuje nic ovládat. Ten prostě přijde, vše sejme a jde

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 09:36 26. May 2009
by DenGrasse
Ano, tohle je typicky přínosný a podnětný příspěvek do diskuse o ovládnutí. Grunte, přesně takhle vypadá spamování topicu.
Znovu, nápady a srandičky si pište v Pokecu!!!
Zamykám, téma se vyčerpalo a bylo již vše řečeno.