Page 9 of 13

Re: Sraz na SR

Posted: 11:42 15. Sep 2009
by Hacanus
No tak panove, to mame vsechen ten chlast sporadat sami? :shock: :shock: :shock:

Re: Sraz na SR

Posted: 18:37 15. Sep 2009
by Krata
věřim že to zvládnete :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 20:49 15. Sep 2009
by Hacanus
Krato esli prijedes dostanes darem lahev tequily :D zvaz to jeste :D

Re: Sraz na SR

Posted: 18:42 16. Sep 2009
by Radim
Hacanus wrote:Krato esli prijedes dostanes darem lahev tequily :D zvaz to jeste :D
Dobrá nabídka :mrgreen: :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 23:53 16. Sep 2009
by Neithan1
sa divim ze sa vam nechce..

Re: Sraz na SR

Posted: 08:47 17. Sep 2009
by Hacanus
Pridame i pytel citronu :D na tvem miste bych prisel :D

Re: Sraz na SR

Posted: 13:31 18. Sep 2009
by kucik
Na kdy vidíte příjezdy? Osobně se chystám dorazit během pátečního večera.

Re: Sraz na SR

Posted: 15:49 18. Sep 2009
by Radim
Mě je to celkem jedno,jedu vlakem z Český Třebový.Záleží na tom kdy je mě schopnej v pátek nabrat Hacanus :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 17:41 18. Sep 2009
by Gorrgorroth
ja s marou tak v patek odpoledne až večer, jedeme z valmezu tak kolem 15-te hodiny...

Re: Sraz na SR

Posted: 20:09 18. Sep 2009
by Hacanus
To Radim: no ja koncim v praci ve dve takze nekdy potom...dej jenom vedet cas prichodu vyzvedneme te s Daanrim :D

Re: Sraz na SR

Posted: 15:30 19. Sep 2009
by Radim
Hacanus wrote:To Radim: no ja koncim v praci ve dve takze nekdy potom...dej jenom vedet cas prichodu vyzvedneme te s Daanrim :D
Takže jak jsme si psali 16:13 na nádru v Žilině +/- nějaký to zpoždění které je samozřejmé :mrgreen: :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 16:31 19. Sep 2009
by Hacanus
Radim wrote:
Hacanus wrote:To Radim: no ja koncim v praci ve dve takze nekdy potom...dej jenom vedet cas prichodu vyzvedneme te s Daanrim :D
Takže jak jsme si psali 16:13 na nádru v Žilině +/- nějaký to zpoždění které je samozřejmé :mrgreen: :mrgreen:
WE`LL BE THERE...MUHAHAHAHAHAHA :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Sraz na SR

Posted: 19:22 22. Sep 2009
by photter
my taky přijedem v pátek, možná už odpoledne

jak je to s tim bydlením, potřebujem spacáky nebo sou tam postele ?

a uvítal bych nějakej telefon, kdyby se bloudilo...daanri ?

Re: Sraz na SR

Posted: 20:22 22. Sep 2009
by Neithan1
my sa ukazeme asi nejako v sobotu rano (13:00)

Re: Sraz na SR

Posted: 21:42 22. Sep 2009
by Daanri
Postele by tam mali byt - pozor ale dvojposchodove, zajtra sa mam stretnut s panom prevadzkarom chaty (doteraz bol mimo) dohodnut to, hlavne mu budem musiet nahlasit asi trosku ine pocty ako som vravel na zaciatku, dufam, ze s tym nebude problem. Neviem vsak ako to je s oblieckami na tie postele, takze upresnim zajtra.

Mobilne telefonne cislo na mna +421 911 485 598. Znavigujem kazdeho kto pride bez problemov, resp. ak chce niekto v piatok okuknut Zilinu rad prevediem. ;)