Page 9 of 9

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 20:52 29. Apr 2009
by akin
kucik wrote:Promiň ale běh není ani rychlá chůze, ani spěšná chůze. Je to běh. Každej má občas naspěch, ale připadá mi hodně divný, když někdo ani na chvilku nespomalí.

Pokud chceš rychlou chůzi, nastav si jí. Pokud chceš pomalou chůzi, můžeš si jí taky nastavit.
Miky wrote:Rychlost běhu/chůze se dá nastavit pomocí duše, pokud se nepletu.
Neda mi to. Predevcirem jsem zkousel to nastavovani rychlosti chuze. Vysledek? Nejde nastavit rychla chuze. Jde nastavit bud normalni beh, vice stupnu pomalejsiho behu nebo normalni chuze, popr. vice stupnu pomalejsi chuze. Navic pri nastavovani pak dost vyrazne zlobi animace pohybu pokud pouzivam k pohybu klaves.

Takze nechapu smysl techto vasich postu, protoze pokud vam vadi beh, tak by vam asi vadil i ten pomalejsi beh...nebo ne?

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 22:19 01. May 2009
by melvik
akin wrote:
kucik wrote:Promiň ale běh není ani rychlá chůze, ani spěšná chůze. Je to běh. Každej má občas naspěch, ale připadá mi hodně divný, když někdo ani na chvilku nespomalí.

Pokud chceš rychlou chůzi, nastav si jí. Pokud chceš pomalou chůzi, můžeš si jí taky nastavit.
Miky wrote:Rychlost běhu/chůze se dá nastavit pomocí duše, pokud se nepletu.
Neda mi to. Predevcirem jsem zkousel to nastavovani rychlosti chuze. Vysledek? Nejde nastavit rychla chuze. Jde nastavit bud normalni beh, vice stupnu pomalejsiho behu nebo normalni chuze, popr. vice stupnu pomalejsi chuze. Navic pri nastavovani pak dost vyrazne zlobi animace pohybu pokud pouzivam k pohybu klaves.

Takze nechapu smysl techto vasich postu, protoze pokud vam vadi beh, tak by vam asi vadil i ten pomalejsi beh...nebo ne?

TOHO TAKY UPALTE !!!

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 22:45 01. May 2009
by Pajule
melvik wrote:
akin wrote:
kucik wrote:Promiň ale běh není ani rychlá chůze, ani spěšná chůze. Je to běh. Každej má občas naspěch, ale připadá mi hodně divný, když někdo ani na chvilku nespomalí.

Pokud chceš rychlou chůzi, nastav si jí. Pokud chceš pomalou chůzi, můžeš si jí taky nastavit.
Miky wrote:Rychlost běhu/chůze se dá nastavit pomocí duše, pokud se nepletu.
Neda mi to. Predevcirem jsem zkousel to nastavovani rychlosti chuze. Vysledek? Nejde nastavit rychla chuze. Jde nastavit bud normalni beh, vice stupnu pomalejsiho behu nebo normalni chuze, popr. vice stupnu pomalejsi chuze. Navic pri nastavovani pak dost vyrazne zlobi animace pohybu pokud pouzivam k pohybu klaves.

Takze nechapu smysl techto vasich postu, protoze pokud vam vadi beh, tak by vam asi vadil i ten pomalejsi beh...nebo ne?

TOHO TAKY UPALTE !!!

vííííííííííííííííííííítej!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 01:15 02. May 2009
by melvik
a te BAN ZA SPAM !:D