Page 9 of 10
Re: neprehanejme
Posted: 15:57 02. May 2009
by Neithan1
*nabije klavesnici jako pumpovaci brokovnici, nekolik klavesek s kovovym cinkanim dopadne na zem*
Alespon mam spat svoj 999. prispevok..
Re: neprehanejme
Posted: 10:43 03. May 2009
by Magratela
Ehmm ....
Tak nevim co si o tom mam myslet cele to cist nebudu pro me to je jen strata casu placanim tu snekym.
1. tu rikas veci co tu nikdo jiny vedet nemel a DM se ktomu ma postavit.
2. tve dite je sice unas to je pravda ale taky te bylo zdeleno ze si ho tam nechame a budeme ho pripravovat na obrat.
Ktery se bude konat v dosazeni osmnactych narozenin tedy mas tam ten cas a prostor ho mozna opet potkat mozna i zachranit a videt zalezi na hraci.
3.Tady neni svet ze je kazdy s kazdym kamarad a potom co tam tva postava predvedla muzes byt rad ze to dopadlo jak to dopadlo.
Nezapomen na urazky a silacke reci jak te muceni nevadi a podobny ze tvuj manzel je horsi to je k zamysleni ses unesenej v podtemnu s dvema detma privazanej na mucicim stole a rikas drovske knezce devko a podobne.
Kdyz si zjistil ze mucni nebude jen fizicke ktere ti nevadilo tak prislo psychycke at te zlomime a budes pro nas delat.
Proto to unesene dite ktere zije.
4.Tak si to srovnej v hlave a zda chces sve dite jeste videt delej co mas a mozna se ti to podari zalezi na tvem RP hrani a snaze.
Moznosti mas dost ja ti nechala prostor tak si tu nestezuj
5:Podtemno neni zadna prdel jak se pise v reklamni kampani
Erlien Arkervirr knezka rodu.
Re: neprehanejme
Posted: 11:25 03. May 2009
by zachy
Magratela wrote:Ehmm ....
Tak nevim co si o tom mam myslet cele to cist nebudu pro me to je jen strata casu placanim tu snekym.
1. tu rikas veci co tu nikdo jiny vedet nemel a DM se ktomu ma postavit.
2. tve dite je sice unas to je pravda ale taky te bylo zdeleno ze si ho tam nechame a budeme ho pripravovat na obrat.
Ktery se bude konat v dosazeni osmnactych narozenin tedy mas tam ten cas a prostor ho mozna opet potkat mozna i zachranit a videt zalezi na hraci.
3.Tady neni svet ze je kazdy s kazdym kamarad a potom co tam tva postava predvedla muzes byt rad ze to dopadlo jak to dopadlo.
Nezapomen na urazky a silacke reci jak te muceni nevadi a podobny ze tvuj manzel je horsi to je k zamysleni ses unesenej v podtemnu s dvema detma privazanej na mucicim stole a rikas drovske knezce devko a podobne.
Kdyz si zjistil ze mucni nebude jen fizicke ktere ti nevadilo tak prislo psychycke at te zlomime a budes pro nas delat.
Proto to unesene dite ktere zije.
4.Tak si to srovnej v hlave a zda chces sve dite jeste videt delej co mas a mozna se ti to podari zalezi na tvem RP hrani a snaze.
Moznosti mas dost ja ti nechala prostor tak si tu nestezuj
5:Podtemno neni zadna prdel jak se pise v reklamni kampani
Erlien Arkervirr knezka rodu.
Kdybych hral za ty unosce pozadoval bych tucny vykupny

no a pak bych jeste zvazoval zda ji to decko dam nebo ne

treba bych mel penize a decko

JACKPOT

Re: neprehanejme
Posted: 11:35 03. May 2009
by Czech_Luthor
Dle mě je prostě unos dítěte nechutná věc, jak RP tak OOC (RP drowové to chápu, ale hráči by měli chápat jakou to dá práci něco takového hrát)... Já osobně s těmahle situacema mám zkušenosti, kdy jsem tohle řešil domluvou s hráčema. Onu zkuste si zahrát všechno to RP jen proto že pak přiběhne samozvanej zloun a sebere děcko. A ještě k tomu to zloun udělá hráčce, která takovouhle věc dokáže pocítit daleko víc než hráč a dokáže to vzít i jako hodně osobní ztrátu.
Dle mě je to prostě zákeřná sviňárna, jak říkám zkuste si to vše zahrát... seznámit se, sblížit se, zamilovat se, nějakej ten čas spolu pobít, vzít se, otěhotnět, porodit dítě... Osobně vim jaký to je a je to záhul jako blázen

Re: neprehanejme
Posted: 11:39 03. May 2009
by zachy
No podle mě je řada způsobů jak to vyřešit... Kdyby bylo moje tak si sezenu poradnej balik penez a nabidnu je nějakymu zrucnymu zlodeji aby se vplizil do podtemna a dite vzal..
Re: neprehanejme
Posted: 11:44 03. May 2009
by Daanri
Ked je to take tazke to dieta mat a tak tazko to preziva, tak v prvom rade s tymi detmi v noci nevylezem mimo osady. O to tu cely cas ide prave, naucte sa niest nasledky za svoje cinny. Nechcete aby vas prepadli tak sedte v noci v osadach, mestach atd alebo vyrazajte jedine vo vacsich skupinach. Pak sa nemusite bat ze vas nejaky zloun prepadne, okradne, bude mucit alebo vam nieco unesie. Nic zlozite.
Re: neprehanejme
Posted: 11:46 03. May 2009
by Czech_Luthor
Já osobně to pořešil preventivním vymlácením podtemna

Potom sem si pořídil děcko... ale to zas bylo jinde že

Re: neprehanejme
Posted: 11:48 03. May 2009
by zachy
Mno to sem zvedavej

jednak malokdo zna podtemno a myslim ze tam sou mnohem silnejsi postavy

to by museli fakt vsichni z povrchu
Re: neprehanejme
Posted: 12:00 03. May 2009
by Jeanes
zachy wrote:Mno to sem zvedavej

jednak malokdo zna podtemno a myslim ze tam sou mnohem silnejsi postavy

to by museli fakt vsichni z povrchu
a ještě by polovina z nich pochcípala!

Bojte se podtemna!
Re: neprehanejme
Posted: 12:06 03. May 2009
by zachy
Jeanes wrote:zachy wrote:Mno to sem zvedavej

jednak malokdo zna podtemno a myslim ze tam sou mnohem silnejsi postavy

to by museli fakt vsichni z povrchu
a ještě by polovina z nich pochcípala!

Bojte se podtemna!
Hahááá Grombo neví co to je strach! Von ani neví co to znamena

Re: neprehanejme
Posted: 12:13 03. May 2009
by innfra
Jóoo grupa do podtemna zabijem ty žabaře
Nebo taky né

Re: neprehanejme
Posted: 12:20 03. May 2009
by Miky
zachy wrote:Hahááá Grombo neví co to je strach! Von ani neví co to znamena

No pokud jde o shánění itemů, tak to ví celkem dobře

Re: neprehanejme
Posted: 15:56 03. May 2009
by Marvin
Tomu sa vravi zaspamovanie spamu...
Re: neprehanejme
Posted: 17:45 03. May 2009
by Magratela
Diky za silacke reci onicem jak zabijete cele podtemno hrdinove
Ja tu jen napsala to oco si zadal hrac,ale to same jiz se dozvedel vehre.
To ze nekomu prijde takova vec silne kafe bohuzel je jen jeho problem.
Zahralo se to myslim moc dobre a ve vsi pocesnosti hrac neumrel,jeho deti taky ne,unesene dite taky zije a hrac ma spoustu casu si do jeho osumnactych narozenin sehnat partu tech silaku a vybojovat si ho spet.
Tim asi zemrou vsichni ci se pokusit zapojit hlavu a myslet a dite treba ziskat jinak bez boje(treba ho vyplatit,nakym podvudkem ci jinak moznosti je opravdu hodne jen zapojit mozecek a nebrecet tu jake je to hrozne)

Re: neprehanejme
Posted: 19:16 03. May 2009
by G14
kdo tu breci drsnacko?
nechme to na rp...
otazky jiz zodpovezeny
vim moc dobre ze je ted spousta moznosti a "mozecek" mam zaply neboj se...
/ale konecne sem se dostala k vyjadreni tech co jsem chtela
/aspon jsem to poznala i z druhy strany mince a vim cemu se ted vyvarovat a podobne
prostor k vyjadrovani mate stale zde....ted uz si jen zaspamujte
