Page 9 of 12

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 19:56 02. Aug 2009
by tao kan
moc toho neni, priste budu víc natáčet, ale konec stojí za to :).
http://www.youtube.com/watch?v=WQAdepOSgDg

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 21:15 02. Aug 2009
by Pajule
tao kan wrote:moc toho neni, priste budu víc natáčet, ale konec stojí za to :).
http://www.youtube.com/watch?v=WQAdepOSgDg

hna hna hna které slečny se to tam bitkaří?:D já to obdivuju páč já ybch se začala řehnit a lehla bych si sama ... jinak koukam ,ž e bylo veselo ;) ostatně jako vždy

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 22:38 02. Aug 2009
by Hassan
Tak nejlepsi je rejty a jeho tanecek :lol: :lol: Jinak holky si to davali pekne ale kde je klavir :roll: :lol:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 22:40 02. Aug 2009
by Neithan1
Konecne som sa dostal na youtube... sraz bol paradny

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 22:54 02. Aug 2009
by jachyra
Hmm reku ale škoda, že ste nenafilmovali, jak som zbila veľkého boha Kratu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to thaliovica: Tak tak :mrgreen: sranda reku fakt bola ... a tiež sa už teším na jesenný zraz na Slovensku :mrgreen:

to Rejty: nabudúce zožeň bahno .. nech je to zaujímavejšie :mrgreen:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 01:25 03. Aug 2009
by DenGrasse
dobrý hmaty.. jen nevím která je která :mrgreen:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 04:55 03. Aug 2009
by Rejty
Letní sraz Thalie - 31. července až 2. srpna 2009


Sraz se myslím povedl, děkuji všem zůčastneným!
Jen škoda, že všichni utekli před vyhodnocením a nepřebrali si tak hodnotné ceny, diplomy a památeční listy... :(


Zúčastnění

- Rejty, Jaara, Igor, Lord_Berserk, Krata, Rudi, Sváča, Melvik, MaSo, Sorrow, Mamut, Jonny, Pepa48, Tao Kan + Durduin, Marvin, Neithan, Kucik, Bobule, Hassan + Jana, Kora + Lubo, Groll, Photter + slečna, Marii + děti

* Snad jsem na nikoho nezapomněl.


Celkové hodnocení:

1. místo - Tao Kan - 56 bodů
2. místo - Bobule - 55 bodů
3. místo - Durduin - 46 bodů
4. místo - Rudy - 45 bodů

5. místo - Berserk - 42 bodů
6. místo - Mamut - 37 bodů
7. místo - Jonny - 36 bodů
8. místo - Marvin - 33 bodů
9. místo - Sváča - 32 bodů
10. místo - Kucik - 25 bodů
11.-12. místo - Neithan / Kora - 21 bodů
13. místo - Kráťa - 19 bodů

* Ostatní se buďto neúčastnili soutěží nebo neodevzdali výsledkovou listinu.


Rytířský turnaj

- 1. - 3. místo - Mamut, Rejty, Rudy


Hod kamenem

- 1. místo - Bobule
- 2. místo - Mamut
- 3. místo - Durduin


Test - všeobecné znalosti

* Maximum možných bodů - 32.

- 1. místo - Kucik - 30. bodů
- 2. místo - Marvin, Mamut - 28 bodů
- 3. místo - Jonny - 27 bodů


Test - thalijské znalosti

* Maximum možných bodů 32.

1. místo - Mamut - 26 bodů
2. místo - Kráťa - 25 bodů
3. místo - Kora - 24 bodů

Jen dodám, že thalijské znalosti vyhrála osoba, která na Thalii nehraje... Styďte se!


Fotky ze srazu ode mě

Fotky - Letní sraz Thalie 2009 - Rejty


Nezbývá než se těšit na další sraz a doufat, že se podaří minimálně stejně dobře, jako ten letošní!

PS: Samozřejmě nemusím ani dodávat, že vítěz celkového hodnocení píše report z celého srazu. Tao Kane, těšíme se na tvůj výtvor. :wink:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 07:32 03. Aug 2009
by tao kan
Heej Rejty, v ničem nejsem do 3 místa a jsem celkově první jo? To je divné, to zas někdo nechce psát report :-D. Co jsem vlastně teda vyhrál? :)

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 08:32 03. Aug 2009
by jachyra
Ale baba ... Taoníku Kaníku si prvý v celkovom hodnotení :mrgreen: takže žiadne výhovorky a šup šup do roboty :P

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 09:46 03. Aug 2009
by MaSo
Tak vidim že sem snad jediny kdo eště nezhodnotil sraz....a chybí na vysledkove listině :-D.....takže k hodnoceni....jednim slovem ...Parada :).....mužete mě očekavat aj za rok.... a dost by mě zajimalo kam se poděl muj papirek s bodama.....ček se snaži jak magor aby vyhral a nakonec ho ztrati :D

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 10:22 03. Aug 2009
by jaara
Abych si přiohřál svou polívčičku: Já měl 50 bodů! Ale zlý Rejty mě diskvalifikoval :-D :-D

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 10:31 03. Aug 2009
by Rejty
Egoisto!

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 13:13 03. Aug 2009
by Marvin
Sraz bol brutalita!!! Uzil som si to :)

Btw. ta "+slecna" sa mi pri prilezitosti omakavania mojho chrbta za pobaveneho pohladu Phottera predstavila ako Siréna. :mrgreen:

Tak a teraz idem pozerat fotky a video :)

PS: tie ceny sa mozu predat na dalsom zraze, zimnom treba, aspon budu mat zrazovy creepri dalsiu motivaciu ucasti :)

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 13:36 03. Aug 2009
by kucik
Jo, tak sraz byl fakt výbornej. Příští bitvu ale hrajem pěkně na rovince. Zase mě bolej i svaly, o kterejch jsem ani netušil, že je mám.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 13:39 03. Aug 2009
by Rejty
Příští rok bych se vrátil k tradičnímu bojišti a vejšlapu na kopec. :twisted: