Page 9 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 08:39 28. Jun 2011
by Braenn
No vidíš a mě ten seriál přišel o mnoho kvalitnější, než Spartacus. Seriál, film opravdu dost věcí nevysvětloval a tak trochu počítal s tím, že postavy už znáš.
Nelogičnosti mohou být, ale tak tragicky, jako jsi popsal ty výkony, bych to neviděla.. inu, zkus ten seriál, tam se dost vysvětlí i o té mlátící holce a i o všem ostatním..
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:35 04. Jul 2011
by Prasokralik
http://www.csfd.cz/film/243168-zaslana-posta/
Tenhle film nemá chybu. Knihu jsem bouhžel nečetl, ale přesto v tom je Pratchetův rukopis vtisknutý jako nic jiného. Možná je i dobře, že jsem knihu neznal, připadal jsem si jako bych četl další z jeho knih, jen mi běžela na monitoru. Kdo se tenhle film odváží kritizovat, nechť zhyne strašlivou smrtí, jeho děti ať čeká doživotní smůla a jeho dopisy ať nikdy nedojdou.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:42 04. Jul 2011
by Braenn
Moc dobré. A víš co? Zkus i divadlo. Teď jsem byla minulý týden na Stráže! Stráže!
Neuměla jsem si představit, jak můžou takovou knížku odehrát na divadelních prknech.. a musím říct, že naprosto dokonale. A když přinesli na scénu Erola, diváci šli z židlí:)) Doporučuju! Viděla jsem v divadle i Maškarádu a jednu hru s Čarodějkami, ale... proti tomuhle slabý odvar.
Snad jen, jak to tak bývá, patricij a Smrť nic moc a v druhé půlce se snažili zbytek děje obsáhnout až moc zhusta.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:38 04. Jul 2011
by Žorž
Braenn wrote:Moc dobré. A víš co? Zkus i divadlo. Teď jsem byla minulý týden na Stráže! Stráže!
Kde je hráli ti oni, cos viděla, prosím? Já jen, že v Divadle v Dlouhé, jež by bylo osobně Terrym prověřenou zárukou kvality, se do Stráží nepustili. Zároveň ale znám několik amatértyjátrů, které je zkouší. Takže na který zajít?
Jinak film Zaslaná pošta je vynikající, ohromně mi seděla výprava jako z 19. století. Ovšem rozhodně si nestěžuju ani na Barvu kouzel, skoro stejně zdařilou, stejně dvojdílnou, stejně jako na roztomilého Otce prasátek.
Mimochodem:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1093 ... tem/video/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:53 05. Jul 2011
by Braenn
V Příbrami, tu:
http://www.divadlopribram.eu/repertoar/straze-straze/
Leč pokud se nepletu, byl to hostující soubor.
Našla jsem to ti tady, v Pze, ale pochopitelně už skončili představení:
http://www.nepropasni.cz/salesianske-di ... 0-5490110/
.. a naprosto netuším, zda to je ten samý soubor. Myslím že až znovu začnou divadla hrát, uvidí se...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:58 10. Jul 2011
by Braenn
Ted jsem zkoukla Princ a pruďas ...a tedy, mohu doporučit každému znalci fantasy žánrů. Ten režisér snad hrál wow nebo nwn, protože to je naprosto přesná parodie:) Sice na můj vkus zbytečně plýtvají vulgarismy, ale teda sranda je...

) Hlavně minotaur, kterému nejdou odřezat rohy je dokonalý.
Na odlehčení výborné.
http://4tv.cz/komedie/princ-a-prudas-2011/ tady v horší kvalitě, ale vysoce koukatelné...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:18 10. Jul 2011
by Prasokralik
Když jsme u toho, koukal jsem na dračí doupě. Mám z toho rozporuplné pocity. Film za moc nestál, ale když se na to dívám jako celek, přijde mi, že scénář někdo sepsal v neděli odpoledne přesně podle svého sobotního večerního sezení s přáteli na dvorku, kde hráli dračák.
Některé gagy a scénky, jako bych viděl tu samou scénu přesně sehranou třeba na thálii. Viz třeba sestřelení trpasličí helmy kuší, namísto likvidace postavy (ano občas je do očí bijící co se děje, jen aby PC neumřelo ale pobavilo se) nebo dialog:
"Tyjo ta je pěkná?"
"Co? Vždyť je to elfka, ty sou všechny stejný! Lepší je stokilová trpaslice a pořádně chlupatá aby bylo za co tahat!"
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:48 18. Jul 2011
by Thuereg
Tak teď sem viděl film u kterého sem se docela bavil
"Drive Angry"
Jestli jdete po zbytečnym filmu kterej vám nedá žádnej novej názor a nic po vás nechce tak vřele doporučuju, mě to nadchlo.
Herecký obsazení parádní, příběh...slušnej průměr, efekty... řekněme ujdou. auta... tak to byla pecka, ženský... parádní, ale málo, násilí.. oba palce nahoru.
Ten film je brak u kterýho se budete bavit. Nemusíte nad ničim přemejšlet, nemusíte dumat proč tohle a tamto, protože to je uplně zbytečný. Votevřete si popkorn a pivo, sedněte si k tomu až se budete nudit a bavte se.
Vode mě má čtyři hvězdičky z pěti
Jednoduše je to prýma akčňák pro pobavení. Vážně mazec
Bahňáku ty na to nekoukej, ty bys zas určitě remcal.
Pro zájemce:
http://vidstream.us/video/W1GY88RWSOX7/Drive-Angry-
(Bohužel je to tady s českym dabingem, ale tak pro ty kerejm se nechce sosat proč ne.)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:07 18. Jul 2011
by Hafen
"Games for Thrones"
http://serialy.kinotip.cz/online-serial ... f-thrones/
Koukam ze vsichni stahujete, ja se radsi podivam online

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:25 18. Jul 2011
by G-ladiator
Game of Thrones

Ale výběr schvaluji a doporučuji knižní předlohu

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:59 18. Jul 2011
by Braenn
Tak jsem Spartakovi dala šanci a kupodivu se to postupně zlepšilo až na koukatelné minimum.
A světe div se, další "předsérie" v podobě Bohů arény se mi líbila o dost víc - to už vážně připomínalo i ten Řím! Víc intrik, méně sexu (nic proti sexu:), zajímavé střety charakterů. Snad jen ten konec byl takový "napasujeme to na Spartaka za každou cenu".
Škoda že se autoři víc nedrží stylu, kdy vymyslí vlastní hrdiny, místo aby prznili historii. Nebo víc netočí fantasy jako GoT.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:09 18. Jul 2011
by Hafen
Jestli nekdo vi o druhovalecnem filmu tocenem z nemecke strany tak prosim aby dal vedet. Tedy krome Die Brucke, Stalingrad. Ne ze bych mel neco proti valecnym filmum, ale kdyz uz clovek hraje wargaming zjistuje ze nejen jemu uz vadi videt nemce jen jako nemotorne vojacky v nalestenych holinkach, co se zmatene motaji kolem a umiraji po desitkach

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:27 18. Jul 2011
by kucik
Jednotka 08/15, Žraloci a malé ryby (mam i knizne), Max Manus, Amen... Toho je spousta.
Kdyz nechces nacisty umirajici po stovkach v nalestenejch holinkach, nekoukej na Indiana Jonese.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:44 18. Jul 2011
by de Aers
kucik wrote:Jednotka 08/15, Žraloci a malé ryby (mam i knizne), Max Manus, Amen... Toho je spousta.
Kdyz nechces nacisty umirajici po stovkach v nalestenejch holinkach, nekoukej na Indiana Jonese.
Na 4. díl může, tam sou sověti

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:26 18. Jul 2011
by Hafen
kucik wrote:Jednotka 08/15, Žraloci a malé ryby (mam i knizne), Max Manus, Amen... Toho je spousta.
Kdyz nechces nacisty umirajici po stovkach v nalestenejch holinkach, nekoukej na Indiana Jonese.
Bratrstvo neohrozenych, Zachrante vojina Rayena, vetsina starsich filmu z sedesatych let...nejen indiana jones.
Dik za tipy projdu si je v googlu a kdyztak poshanim.
Zapomnel jsem na nekolik filmu o Ardenach. Nejvic me zklamal "Prezili jsme Ardeny".