Page 9 of 9

Re: Chyby v lokacich

Posted: 23:21 21. Feb 2008
by photter
prosím WB aby nedávali spawnpointy na dohled přechodů, neni to fér
celá hrobka v podtemnu je takhle pokažená, prakticky za každým přechodem se začnou na objevivší se postavy sbíhat potvory

Re: Chyby v lokacich

Posted: 23:29 21. Feb 2008
by nomis_b
photter wrote:prosím WB aby nedávali spawnpointy na dohled přechodů, neni to fér
celá hrobka v podtemnu je takhle pokažená, prakticky za každým přechodem se začnou na objevivší se postavy sbíhat potvory
to myslim dneska potvrdila cela drowi armada... nejak se tam na nas sesypalo hoodne monster. kdyby tam byli treba apson dve za prechodem, ale jich bylo pet i s kouzelnikem... to je opravdu vrazedne...
Jedna se pritom o prvni, druhe i treti patro.

ale taky bych chtel rict, ze pulorkum nejde projit pruchod vypadajici jako vlci zuby. Musel mne tam i zpet teleportovat DM. prej je to nejaka klasicka chyba, ktera je pro vsechyn pulorky u tohohle portalu. jedna se o prechod mezi lokaci : pred idalskou hrobkou a skretim uzemi-jezirko

Re: Chyby v lokacich

Posted: 08:26 22. Feb 2008
by Lord_Berserk
to samy harpije kdyz se vleze vod Nathanovo Srubu....vidi hrozne daleko a hned se jich na vas sesype 5 najednou :shock:

Re: Chyby v lokacich

Posted: 13:01 22. Feb 2008
by jiromir
Lord_Berserk wrote:to samy harpije kdyz se vleze vod Nathanovo Srubu....vidi hrozne daleko a hned se jich na vas sesype 5 najednou :shock:
joj, jsou to harpyje, svině jedny svinutý :-)

Re: Chyby v lokacich

Posted: 19:05 24. Feb 2008
by liuk
Nemožnost spánku

Lokace:
Podtemno, Tunel Dhull'Bhar, Smíšený obchod Dguka Lambata

Prodává klíč od noclehu, ale v lokaci je systémově zakázán spánek. prosím o odblokování.

Re: Chyby v lokacich

Posted: 19:19 24. Feb 2008
by liuk
Špatně nastaveno HxH (PvP)

Lokace:
Hagol - Hlavní Hagol - Krčma o dvou ostřích - Pokoje

Celé pokoje jsou se zákazem PvP. Tedy poskytují pronásledované postavě naprosté bezpečí, že jí tam nikdo nemůže zabít.

Re: Chyby v lokacich

Posted: 08:17 06. Mar 2008
by nomis_b
Pri vstupu do lokace Tunel Dhull bhar - divoke tunely se vsem postavam neco stalo se zvukem. Nekomu to v lokaci udelalo desetinasobnou ozvenu, nekomu to pri vstupu jen zahvizdalo v bednach a dal to bylo v poradku. Neco tam neni koser :mrgreen:

V lokaci plosina u propasti F"haar je podzemni dub, ktery se pri sekani zacne tak trast, az z toho celej chudak zezelena.

Re: Chyby v lokacich

Posted: 09:05 06. Mar 2008
by Lord_Berserk
V hospode u Skopku se neda spat pise to ze nejsem u vohniste... pak je nahore este jedna zajimavost jakoby zrcadlovej efekt... viz vypis chyb na Webu :wink:

Re: Chyby v lokacich

Posted: 11:44 06. Mar 2008
by DenGrasse
v lokaci karatha - farmy východ jsou místní zemědělci patrně členy cirkusu, nejspíše blešího... si tak stojím a sklízím a najednou huuup!!! vedle přistál zemědělec s kosou přes rameno přímo za zády postavy... dost jsem se vyděsil protože jsem ho předtim neviděl a to jsem dával pozor takže skočil asi přes půl lokace (nebylo to že by se tam zjevil kvůli třeba lagu, ale fakt jsem viděl jak skáče a dopadá zhora)... chybělo jen aby mi jí tou kosou vyťal... to by byl efekt :mrgreen:

Re: Chyby v lokacich

Posted: 11:51 06. Mar 2008
by photter
se nediv, když mu kradeš úrodu :lol:
padání NPC z nebe dělá spawnsystém, je to menší zlo (zátěž), než kdyby tam byl furt...patrně si "sklízel" celou noc a ráno tě překvapil cestou na pole....ale neboj, noční sklizeň bude brzo nejadrenalinovější dobrodružství :mrgreen: :twisted: :D :twisted: :evil: :mrgreen:

Re: Chyby v lokacich

Posted: 11:59 06. Mar 2008
by DenGrasse
photter wrote:se nediv, když mu kradeš úrodu :lol:
padání NPC z nebe dělá spawnsystém, je to menší zlo (zátěž), než kdyby tam byl furt...patrně si "sklízel" celou noc a ráno tě překvapil cestou na pole....ale neboj, noční sklizeň bude brzo nejadrenalinovější dobrodružství
no já jsem sklízel hodně vopatrně, proto sem se tak lek... ale nebylo to při přechodu na denní spawn... myslíš asi na speciální nářadí 'popravčí kosa' v rukou mírně opálených nepřizpůsobivých spoluobyvatel :mrgreen:

Re: Chyby v lokacich

Posted: 12:14 06. Mar 2008
by photter
pfff, takovej nevkus nepěstujem, bojujem standartním čepelema, kosa je pro vidláky
a nepřizpůsovivý ? noo, na tom něco bude ale zas umíme přizpůsobit druhý našim potřebám :mrgreen: :mrgreen: a že sme v tom fakt dobrý :twisted: :twisted: