Page 9 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:32 25. Jan 2010
by Pajule
no tomas je tady vyloženě krásnej,ale SHARA?:D

no já na ní viděla vždy jen ejdny šaty s Aini

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:48 25. Jan 2010
by Krata
Ario to je tvoje fotka? Řekni že jo.. prosím! :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:56 25. Jan 2010
by Esuliams
Pajule wrote:no tomas je tady vyloženě krásnej,ale SHARA?:D

no já na ní viděla vždy jen ejdny šaty s Aini

Tak ještě jednou Pájky: Ta zrzka není Shara, proto jsem se ptala, zda někoho nenapadne, kdo by to mohl být...
Tomas je hezkej, ale jen Shařin :P
Nejspíš proto ta zrzka pláče :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:10 25. Jan 2010
by Pajule
LQL :D zrzka jiná tu neni Aria!:D prositě Tomas Shářin jo?:D pche první mu pomohla Ninducha

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:38 25. Jan 2010
by Modrovousice
Moje nová postava je zrzka ;)

EDIT:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:45 25. Jan 2010
by marii
[quote="Pajule"]LQL :D zrzka jiná tu neni Aria!:D

ahm ahm*odkasle si*..Mia je zrzka prosim pekne....

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:54 25. Jan 2010
by Pajule
neboj marii , ale MIA je ELFKA :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:10 26. Jan 2010
by -RoF-
Sobik wrote:Shara? (Simone Simons)
Jooo Simone je nádherná :oops: Tu sem spíš tipoval na Miawill, ale Mia má trochu jinší rysy no.
Krata wrote:Ario to je tvoje fotka? Řekni že jo.. prosím! :D
To by se ti tak líbilo co? Nic nebude :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:25 21. Feb 2010
by -RoF-
Cheche brnění Arie v budoucnosti? :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:04 25. Feb 2010
by -RoF-
Já vím furt jen Aria a Aria....ale musím vás nějak škádlit.
Aria se beztak vykašle na chlapy, ví co je pro ni nejlepší :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:06 25. Feb 2010
by de Aers
Ona Aria není chlap ? Sakra sem se seknul..

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:23 25. Feb 2010
by Jkerry
de Aers wrote:Ona Aria není chlap ? Sakra sem se seknul..
Aria je U.W.O (bohužel U.F.O se nehodí) - tedy: unidentified walking object
Nebo lítá? :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:59 25. Feb 2010
by Esuliams
Nenašel by mi někdo můj krásný Okvětní lísteček Agrilku? Nemůžu nic najít :(

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:10 25. Feb 2010
by de Aers
Esuliams wrote:Nenašel by mi někdo můj krásný Okvětní lísteček Agrilku? Nemůžu nic najít :(
Ještě řekni že se divíš :P

Ale zkus tohle : http://www.zahradni-trpaslik.cz/control ... ozkaID=158

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:34 25. Feb 2010
by -RoF-
Trpošky se děsně blbě hledají, já našel tuhle, ale nemá vousy no. A má palcát a ne sekyru.