Page 9 of 19
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 15:11 02. Oct 2011
by Derken-
Ano, ale nebavíme se tu přeci jen o volnosti pohybu
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 15:59 02. Oct 2011
by -darkvision-
-RoF- wrote:Možná by se mohly letvary ještě zredukovat nebo-li zrušit, například volnost pohybu. V podtemnu možná mají ještě lektvary proti smrtící magii (aspoń podle toho co mi někdo kdysi psal

).
Aspon to bude mít důvod ten, že si ty postavy budou víc vážit mágů,
kleriků a bardů

Víš, dole nemůže běhat 10kleriků jak na povrchu, takže asi tak :/ .. hra klerikika, ehm *odkašle si* kleričky, má dole svá pravidla a není to volnost hráčovi, jako ten co hraje klerika UP, takže nevím co bys nám chtěl dole omezovat ještě
Nalkanar wrote:Děcka co nechápete na prohlášení "lektvar volnosti pohybu je nějaký čudný a vydržel několik rozpojení". Samozřejmě to můžu zkusit znova mimo turnaj s někým.

Asi low lvl mág ne?
Nebo neměl průraznost?
-RoF- wrote:
V šampionátu jsem si taky všiml že mág nemohl mordekainem rozptýlit volnost pohybu z lektvaru.
My jsme třeba zkoušeli shodit plošně Gsko, povedlo se nám to, hmmm, asi na počtvrté mám pocit.
EDIT: Byl jsem u toho jak Alyff přišla o vše, od kouzel až po alchymii, jedním rozptylem od npc, takže to že to nejde Vám neznamená že to nejde .. vono všechno jde, když se chce

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 16:14 02. Oct 2011
by sendys
to jen Rof zase vymysli co by krouhl aby mohl machrovat lip

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 16:45 02. Oct 2011
by KaTo
-darkvision- wrote:...Asi low lvl mág ne?
Nebo neměl průraznost?

...
Tak tohle to asi nebylo

. Zkus něco jinýho

.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 18:28 02. Oct 2011
by Prasokralik
Derken- wrote:
Zkoušel jsem si rozptýlit sám sobě SKO a roztýlil jsem 4 pokusama všechny svoje kouzla, ale SKO drželo.
Mě shodili total od ska po bop přes fa a další

ale to bylo v době, co diseplly shazovaly jak lektvary, tak hru, ted to pro změnu zas neshazuje nic (netýká se kupovaných lektvarů ale kraftových)
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 18:48 02. Oct 2011
by Derken-
Ne, to nebylo v době blabla, do bylo dneska dopoledne. A ano bavím se o craftových. Pokud vim tak fa, bop, sko, vyne atd.. V obchodě rozhodně nenajdeš
Edit:
KaTo wrote:-darkvision- wrote:...Asi low lvl mág ne?
Nebo neměl průraznost?

...
Tak tohle to asi nebylo

. Zkus něco jinýho

.
1d20 + dispel's caster level vs. 12 + creator's effective level.
1k20 + 25(dejme tomu) vs. 12 + 20(lvl topového lektvaru)
To je 30%, že failneš.
Ale to jen tak tipuju.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 19:02 02. Oct 2011
by J.F.Payne
Mimochodem, pití craftových lektvarů nevyhazuje z expertise, kdežto pití koupených z expertise vyhazuje.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 19:50 02. Oct 2011
by KaTo
Derken- wrote:...To je 30%, že failneš.
Ale to jen tak tipuju.
Jo tak to lvlově +/- sedí, jen to není 30%, ale cca 50%. (tj. 1k20+25 vs 32). Což je ale pořád slušná šance failnout.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:47 03. Oct 2011
by kucik
Spamujte si jinde. Sem se hlásí chyby.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 19:33 21. Nov 2011
by Silvaner01
nemohl by prosím někdo něco udělat s tím stolkem v Karatě v dílnách
při příchodu vlevo, každej druhej den je polámanej a nezabírá na něj
ani to opravovávací zařízení koupené u správce....
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 19:40 21. Nov 2011
by Silvaner01
a ještě jednu věc, i když to asi chyba není, nebo nevím....
všechny crafty, v případě že je umíte, tak dál při jakýmkoli zpracování
materiálu dostáváte aspoň 1xp...
u alchymie dostáváte xp při zpracování bylinek do 3, nebo 4 levlu,
dál už jen xp za vaření... nemělo by to být stejné jako u jiných craftů
a dostávat za zpracování bylin taky aspoň 1xp craftových?
díky za odpověď
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 20:14 21. Nov 2011
by jachyra
Ale kdeže, je to normálka že len do toho 4-5teho lvl sú XP za bylinky

neviem si totižto ani predstaviť, čo sa už len na drvení dá naučiť lepšieho XD podrviť hubku viac na prach?
Bolo to tak vždy a najskôr aj ostane

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 22:22 21. Nov 2011
by Silvaner01
jachyra wrote:Ale kdeže, je to normálka že len do toho 4-5teho lvl sú XP za bylinky

neviem si totižto ani predstaviť, čo sa už len na drvení dá naučiť lepšieho XD podrviť hubku viac na prach?
Bolo to tak vždy a najskôr aj ostane

No já poukazoval na ostatní crafty, že tam je pořád aspoň 1xp,
to samé bys mohla říct třeba o tom, když budeš pořád zpracovávat
jen vrbové dřevo, taky máš pořád 1xp když ho umíš.
Při tom kvantu bylin co se musí zpracovávat by to bylo spravedlivý,
i tak by byla alchymie nejdelší craft tady

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 22:47 21. Nov 2011
by jachyra
ale nezabudni .. keď zlievaš kov, je to osobitný craft

to chceš, aby pridali ešte navrch nižší craft drvenie byliniek? neblázni!
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 20:53 22. Nov 2011
by Czech_Luthor
Možná je nejdelší, ale i když u kovařiny děláš železné dýky a můžeš už dávno dělat ... Dejme tomu meteor, budeš dostávat jeden exp.
U Alchemie dostáváš míto těchto malý exp, minimální exp (já osobně 15) ikdyž můžu dávno dělat s 35% látkami. Takže se to dá kompenzovat takto
