Page 9 of 19

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 15:11 02. Oct 2011
by Derken-
Ano, ale nebavíme se tu přeci jen o volnosti pohybu

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 15:59 02. Oct 2011
by -darkvision-
-RoF- wrote:Možná by se mohly letvary ještě zredukovat nebo-li zrušit, například volnost pohybu. V podtemnu možná mají ještě lektvary proti smrtící magii (aspoń podle toho co mi někdo kdysi psal :roll: ).
Aspon to bude mít důvod ten, že si ty postavy budou víc vážit mágů, kleriků a bardů ;)
Víš, dole nemůže běhat 10kleriků jak na povrchu, takže asi tak :/ .. hra klerikika, ehm *odkašle si* kleričky, má dole svá pravidla a není to volnost hráčovi, jako ten co hraje klerika UP, takže nevím co bys nám chtěl dole omezovat ještě :P
Nalkanar wrote:Děcka co nechápete na prohlášení "lektvar volnosti pohybu je nějaký čudný a vydržel několik rozpojení". Samozřejmě to můžu zkusit znova mimo turnaj s někým. :roll:
Asi low lvl mág ne? :roll:
Nebo neměl průraznost? :roll:
-RoF- wrote: V šampionátu jsem si taky všiml že mág nemohl mordekainem rozptýlit volnost pohybu z lektvaru.
My jsme třeba zkoušeli shodit plošně Gsko, povedlo se nám to, hmmm, asi na počtvrté mám pocit.

EDIT: Byl jsem u toho jak Alyff přišla o vše, od kouzel až po alchymii, jedním rozptylem od npc, takže to že to nejde Vám neznamená že to nejde .. vono všechno jde, když se chce :wink:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 16:14 02. Oct 2011
by sendys
to jen Rof zase vymysli co by krouhl aby mohl machrovat lip :)

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 16:45 02. Oct 2011
by KaTo
-darkvision- wrote:...Asi low lvl mág ne? :roll:
Nebo neměl průraznost? :roll: ...
Tak tohle to asi nebylo :lol: :lol: :lol: . Zkus něco jinýho :wink: :lol: .

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:28 02. Oct 2011
by Prasokralik
Derken- wrote:
Zkoušel jsem si rozptýlit sám sobě SKO a roztýlil jsem 4 pokusama všechny svoje kouzla, ale SKO drželo.
Mě shodili total od ska po bop přes fa a další 8)
ale to bylo v době, co diseplly shazovaly jak lektvary, tak hru, ted to pro změnu zas neshazuje nic (netýká se kupovaných lektvarů ale kraftových)

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:48 02. Oct 2011
by Derken-
Ne, to nebylo v době blabla, do bylo dneska dopoledne. A ano bavím se o craftových. Pokud vim tak fa, bop, sko, vyne atd.. V obchodě rozhodně nenajdeš

Edit:
KaTo wrote:
-darkvision- wrote:...Asi low lvl mág ne? :roll:
Nebo neměl průraznost? :roll: ...
Tak tohle to asi nebylo :lol: :lol: :lol: . Zkus něco jinýho :wink: :lol: .
1d20 + dispel's caster level vs. 12 + creator's effective level.
1k20 + 25(dejme tomu) vs. 12 + 20(lvl topového lektvaru)

To je 30%, že failneš.

Ale to jen tak tipuju.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 19:02 02. Oct 2011
by J.F.Payne
Mimochodem, pití craftových lektvarů nevyhazuje z expertise, kdežto pití koupených z expertise vyhazuje.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 19:50 02. Oct 2011
by KaTo
Derken- wrote:...To je 30%, že failneš.
Ale to jen tak tipuju.
Jo tak to lvlově +/- sedí, jen to není 30%, ale cca 50%. (tj. 1k20+25 vs 32). Což je ale pořád slušná šance failnout.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:47 03. Oct 2011
by kucik
Spamujte si jinde. Sem se hlásí chyby.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 19:33 21. Nov 2011
by Silvaner01
nemohl by prosím někdo něco udělat s tím stolkem v Karatě v dílnách
při příchodu vlevo, každej druhej den je polámanej a nezabírá na něj
ani to opravovávací zařízení koupené u správce....

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 19:40 21. Nov 2011
by Silvaner01
a ještě jednu věc, i když to asi chyba není, nebo nevím....

všechny crafty, v případě že je umíte, tak dál při jakýmkoli zpracování
materiálu dostáváte aspoň 1xp...
u alchymie dostáváte xp při zpracování bylinek do 3, nebo 4 levlu,
dál už jen xp za vaření... nemělo by to být stejné jako u jiných craftů
a dostávat za zpracování bylin taky aspoň 1xp craftových? :wall:

díky za odpověď

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 20:14 21. Nov 2011
by jachyra
Ale kdeže, je to normálka že len do toho 4-5teho lvl sú XP za bylinky ;) neviem si totižto ani predstaviť, čo sa už len na drvení dá naučiť lepšieho XD podrviť hubku viac na prach?
Bolo to tak vždy a najskôr aj ostane :D

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 22:22 21. Nov 2011
by Silvaner01
jachyra wrote:Ale kdeže, je to normálka že len do toho 4-5teho lvl sú XP za bylinky ;) neviem si totižto ani predstaviť, čo sa už len na drvení dá naučiť lepšieho XD podrviť hubku viac na prach?
Bolo to tak vždy a najskôr aj ostane :D
No já poukazoval na ostatní crafty, že tam je pořád aspoň 1xp,
to samé bys mohla říct třeba o tom, když budeš pořád zpracovávat
jen vrbové dřevo, taky máš pořád 1xp když ho umíš.
Při tom kvantu bylin co se musí zpracovávat by to bylo spravedlivý,
i tak by byla alchymie nejdelší craft tady :wink:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 22:47 21. Nov 2011
by jachyra
ale nezabudni .. keď zlievaš kov, je to osobitný craft :D to chceš, aby pridali ešte navrch nižší craft drvenie byliniek? neblázni!

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 20:53 22. Nov 2011
by Czech_Luthor
Možná je nejdelší, ale i když u kovařiny děláš železné dýky a můžeš už dávno dělat ... Dejme tomu meteor, budeš dostávat jeden exp.

U Alchemie dostáváš míto těchto malý exp, minimální exp (já osobně 15) ikdyž můžu dávno dělat s 35% látkami. Takže se to dá kompenzovat takto ;)