Page 9 of 11

Re: Vánoce....

Posted: 13:47 24. Dec 2012
by Rejty
Šťastné a veselé Vánoce!

Re: Vánoce....

Posted: 13:49 24. Dec 2012
by Daanri
Stastne a vesele Vianoce vsetkym prajem. ;)

Re: Vánoce....

Posted: 13:50 24. Dec 2012
by Amber
Taky se připojím s přáním hezkého prožití Vánoc a úspěšného nového roku. :wink: :var_2:

Re: Vánoce....

Posted: 13:58 24. Dec 2012
by Shaman88
Taktéž přeju Šťastné a veselééé....

Re: Vánoce....

Posted: 14:06 24. Dec 2012
by Sideric
Přeju pohodové svátky.

Re: Vánoce....

Posted: 14:14 24. Dec 2012
by Žorž
Radosti dosti, hojnosti taky dosti, zlosti dosti málo, a tak dál...no znáte to. Vinšuju.

Re: Vánoce....

Posted: 14:21 24. Dec 2012
by Nalkanar

Re: Vánoce....

Posted: 17:17 24. Dec 2012
by Fryn
Příjemné prožití svátků všem.

Re: Vánoce....

Posted: 18:13 24. Dec 2012
by zachy
Přeji vám všem veselé Vánoce a šťastný nový rok :)

Tento rok pomáhá s dárky Ježíškovi i Azík :)

Re: Vánoce....

Posted: 18:15 24. Dec 2012
by Caehan
A nezapomeňte svůj vánoční stromek pořádně obejmout!

Re: Vánoce....

Posted: 18:35 24. Dec 2012
by Krysak
Vsem hodně zdraví a bohatého ježečka.

Re: Vánoce....

Posted: 21:19 24. Dec 2012
by Theogil I
Přidáváme se k přání š´tastných a veselých vánočních svátků a do nového roku hlavně zdravíčko, vše ostatní se už nějak podá. :wink:
Theogil a Awadar

Re: Vánoce....

Posted: 21:40 24. Dec 2012
by innfra
Taky přeji všem šťastné a veselé vánoce.

Re: Vánoce....

Posted: 00:03 12. Dec 2014
by Bahnak
Držte se, už je to zae tady...

Re: Vánoce....

Posted: 03:00 12. Dec 2014
by Caehan
Bahnak wrote:Držte se, už je to zae tady...
Image