Page 9 of 11
Re: Vánoce....
Posted: 13:47 24. Dec 2012
by Rejty
Šťastné a veselé Vánoce!
Re: Vánoce....
Posted: 13:49 24. Dec 2012
by Daanri
Stastne a vesele Vianoce vsetkym prajem.

Re: Vánoce....
Posted: 13:50 24. Dec 2012
by Amber
Taky se připojím s přáním hezkého prožití Vánoc a úspěšného nového roku.

Re: Vánoce....
Posted: 13:58 24. Dec 2012
by Shaman88
Taktéž přeju Šťastné a veselééé....
Re: Vánoce....
Posted: 14:06 24. Dec 2012
by Sideric
Přeju pohodové svátky.
Re: Vánoce....
Posted: 14:14 24. Dec 2012
by Žorž
Radosti dosti, hojnosti taky dosti, zlosti dosti málo, a tak dál...no znáte to. Vinšuju.
Re: Vánoce....
Posted: 14:21 24. Dec 2012
by Nalkanar
Re: Vánoce....
Posted: 17:17 24. Dec 2012
by Fryn
Příjemné prožití svátků všem.
Re: Vánoce....
Posted: 18:13 24. Dec 2012
by zachy
Přeji vám všem veselé Vánoce a šťastný nový rok
Tento rok pomáhá s dárky Ježíškovi i Azík

Re: Vánoce....
Posted: 18:15 24. Dec 2012
by Caehan
A nezapomeňte svůj vánoční stromek pořádně obejmout!
Re: Vánoce....
Posted: 18:35 24. Dec 2012
by Krysak
Vsem hodně zdraví a bohatého ježečka.
Re: Vánoce....
Posted: 21:19 24. Dec 2012
by Theogil I
Přidáváme se k přání š´tastných a veselých vánočních svátků a do nového roku hlavně zdravíčko, vše ostatní se už nějak podá.
Theogil a Awadar
Re: Vánoce....
Posted: 21:40 24. Dec 2012
by innfra
Taky přeji všem šťastné a veselé vánoce.
Re: Vánoce....
Posted: 00:03 12. Dec 2014
by Bahnak
Držte se, už je to zae tady...
Re: Vánoce....
Posted: 03:00 12. Dec 2014
by Caehan
Bahnak wrote:Držte se, už je to zae tady...
