Page 9 of 22
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 19:56 05. May 2010
by tao kan
co takhle zřídit meet pointy s cedulkama rozsahu lvl? hledám partu, běhám, běhám a nikde nikdo ...

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 20:21 05. May 2010
by KaTo
tao kan wrote:co takhle zřídit meet pointy s cedulkama rozsahu lvl? hledám partu, běhám, běhám a nikde nikdo ...

Já myslel že ten point je zřízenej a jmenuje se Karathské dílny

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 00:57 07. May 2010
by sandoftime
KaTo wrote:LDamian wrote:...tak to chce ten vzorec pro ty nejvyssi levely a pro velke party upravit.
Pokud se pamatuji, tak na EQ je za zabití určitých bossů pevně přiřazený počet expů (bez ohledu na lvl postavy). Možná by podobný skriptík se dal navázat i na běžná "expící" NPC.
skvělý nápad, aby si namakaní drowové mohli tahat lowíky na svá expící místa a dělat z nich v instantním čase další namakané drowy
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 07:04 07. May 2010
by Tretas
A nejde pouze o drowy.
Jen ať to tu zase nezavání diskriminací těch černých.

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 07:39 07. May 2010
by sandoftime
proč ne? čmoudy diskriminovat jak to jen jde, nic jiného si nezaslouží

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 08:05 07. May 2010
by Bahnak
*fnuk* ja chci taky v instantnim case byt silny drow... ale i když prepadam tak furt nic a nic... asi je nekde chyba...
Ne vazně, ono to přepadani neni nijak jednoduchy... stoji to ranec peněz, je v tom adrenalin a někdy i zabava, ale prosim, nikdo mi neříkejte že se přepadavanim nějaky drow vylevli... jak? to jako čekanim na križovatce? Jako že sbiram časovky tak jsem na tom lip než kdybych je sbiral v dilne craftem? Jako že když nastavuju otevřeně krk proti PC kde nemužu čekat nikdy nic čekatelneho, misto abych creepil potvurky po stabilnich expech?
Proste je to jen zabava a hra, na povrchu jsem hral a party se tam tvori. Mene, ale tvori.
Podtemno je jedna velka banda. Alespon vnimano mnou. A neni tam žadna prdel. Kdo neveří at zkusí.
omluva za OT - ale o sile monster se tady stejne objevilo jen par prispevku. Za me diky, protože se mi to docela libi.
Akorat to mozna chtelo Rejty do IC sekce napsat treba:
Zpravy z charxasu a okolí: Hlubinní obři nedávno spojily své znesvářené klany a pod novým velením obři zaznamenávají vzestup.
Ono když si tak jdeš par dni pred tim na obry, protože doufaš že konečne nejakeho zabiješ, po urputnem boji se ti to povede a maš radost... a další den ma ten obr +10AB +10AC a rozšmelcuje tě jako tank... chapu že to je součast vtipku: "překvapení"

ale i tak...

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 08:06 07. May 2010
by nomis_b
Ja nevim kde to tahate, ze dole je to vyhodnejsi?
Podle me :
Vyoske lvly sou dole i nahore (nahore je dokonce vice vyssich)
Nahore i dole hraje vice nez 5 postav, takze je sance udelat partu (nahore je asi 3x vice hrajich lidi)
Vsichni dostali "LUX" o presilene predmety (vsichni stejne)
Vsichni maji stejny pristup k surovinam (ano, pruchod k meteoru jiz je)
tak mi tedy povez, kde je teda ta vyhoda podtemna ?? Ja sme ji fakt jeste nenasel za ty roky, co tu hraju !
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 08:48 07. May 2010
by Esuliams
nomis_b wrote:Ja nevim kde to tahate, ze dole je to vyhodnejsi?
Podle me :
Vyoske lvly sou dole i nahore (nahore je dokonce vice vyssich)
Nahore i dole hraje vice nez 5 postav, takze je sance udelat partu (nahore je asi 3x vice hrajich lidi)
Vsichni dostali "LUX" o presilene predmety (vsichni stejne)
Vsichni maji stejny pristup k surovinam (ano, pruchod k meteoru jiz je)
tak mi tedy povez, kde je teda ta vyhoda podtemna ?? Ja sme ji fakt jeste nenasel za ty roky, co tu hraju !
Co třeba ty šílený postihy, co povrchňan má dole a šoupnou jeho postavičku o nějakých 5lvlů dozadu? Proč Podtemňák nemá nahoře nic? (ano četla jsem vysvětlení Kucika)
a ano vím, že Podtemňáci maj přes den nahoře slepotu

ještě aby tam byli celý dny
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 09:12 07. May 2010
by nomis_b
Esuliams wrote:
Co třeba ty šílený postihy, co povrchňan má dole a šoupnou jeho postavičku o nějakých 5lvlů dozadu? Proč Podtemňák nemá nahoře nic? (ano četla jsem vysvětlení Kucika)
a ano vím, že Podtemňáci maj přes den nahoře slepotu

ještě aby tam byli celý dny
5 LVLU DOZADU ? to jako -4 ac, nebo kolik tam je ti sebere 5lvlu ?
No ale kazdoapdne odbocujes z debaty :
Co dela podtemanan lepsiho creepera, nez povrchnana ?
Kdzy je podtemnan dole, nebo povrhnan nahore, tak maji postihy stejne (0).
A lokace jsou relativne porovnatelne.. spise bych tedy uprednostnil rozmanitost povrchovych lokacich a obzvlaste prahvozdu pro vetsi lvly.
Proc tedy jsou podle nekoho podtemnanni lepis creeperi ? a lip se jim leveluje ?? to by me zajimalo.. fakt.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 09:41 07. May 2010
by rotona
Co je to vlastně přesně creeper?? V translatoru jsem našla že je to šplhavec ale to asi nebude tento případ.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 09:49 07. May 2010
by Urlraen
Tak jsem na vlastní kůži pocítil hněv upířích rytířů a můžu říct, že je dobře že se to ztížilo, což je podle mě dobře

. Za příšery je víc xp a už hrobky nejsou procházka. Jen je škoda bodaků, protože ty
silnější verze nemají drtitelné zuby do achymie.
OT: Postih za světla je 10x horší než postih co má povrchňan dole. Jednou na cestě domů od banditů půlku družiny sejmula jedna blbá pralesní zmije a to jsme normálně dávali bandity. Takže pokud drowové nestihnou zalézt do děr za východu slunce tam je prostě dá i o 10 levelů nižší postava v pohodičce. Tak bych to do každýho topicu, který se týká boje netahal.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 09:50 07. May 2010
by KaTo
nomis_b wrote:Esuliams wrote:
Co třeba ty šílený postihy, co povrchňan má dole a šoupnou jeho postavičku o nějakých 5lvlů dozadu? Proč Podtemňák nemá nahoře nic? (ano četla jsem vysvětlení Kucika)
a ano vím, že Podtemňáci maj přes den nahoře slepotu

ještě aby tam byli celý dny
5 LVLU DOZADU ? to jako -4 ac, nebo kolik tam je ti sebere 5lvlu ?
No ale kazdoapdne odbocujes z debaty :
Co dela podtemanan lepsiho creepera, nez povrchnana ?
Kdzy je podtemnan dole, nebo povrhnan nahore, tak maji postihy stejne (0).
A lokace jsou relativne porovnatelne.. spise bych tedy uprednostnil rozmanitost povrchovych lokacich a obzvlaste prahvozdu pro vetsi lvly.
Proc tedy jsou podle nekoho podtemnanni lepis creeperi ? a lip se jim leveluje ?? to by me zajimalo.. fakt.
Je to -4 AB(!) a -4AC. A to není málo a pro některé povolání (zloděj/bard/...) to je dokonce -6 lvlu (viz jeho přírůstek AB = 0-1-2-3-3-4 = 6 lvlu).
Zatímco podtemnan na povrchu to má celý na háku a v jeskyních/sklepních dungách co jsou přístupné jen z povrchu ho ani nezajímá, že venku svítí slunce.
Jo, myslím že "světlí" bohové by se mohli TAKY domluvit a proklít pro drowy povrchy, aby tam měli taktéž penalizaci

. Viz moje oblíbené heslo...když parohy...tak pro všechny!

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 10:08 07. May 2010
by nomis_b
KaTo wrote:Je to -4 AB(!) a -4AC. A to není málo a pro některé povolání (zloděj/bard/...) to je dokonce -6 lvlu (viz jeho přírůstek AB = 0-1-2-3-3-4 = 6 lvlu).
Zatímco podtemnan na povrchu to má celý na háku a v jeskyních/sklepních dungách co jsou přístupné jen z povrchu ho ani nezajímá, že venku svítí slunce.
Jo, myslím že "světlí" bohové by se mohli TAKY domluvit a proklít pro drowy povrchy, aby tam měli taktéž penalizaci

. Viz moje oblíbené heslo...když parohy...tak pro všechny!

no tak dobre, ale kdyz kazdy se snazi nahanet xpy u sebe.. kdo je na tom lepe ,
kdyz je na svem uzemi bez postihu ?? proc je podle vas drow na tom lip?? to je to , o co mi jde a na to mi tady nikdo konstruktivne neodpovedel.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 12:13 07. May 2010
by Bahnak
ja to vidim takhle:
Povrch:
od 1 do 20 levlu jde krásně creepit, družinu neni problem založit, hodne lidi dela hodne moznosti. Velike množství zviratek ruznych druhu a pohlavi prinasi rychly lvlup, možnost boje si zde kazdy vybere podle toho co mu vyhovuje.
Podtemno:
creep jde vic ztuha, vsechno dole ma redukce, nebo jed, nebo oboje. Ano, je par ras ktere jsou na jed imuni (neni to drow) ale co nema jed tak ma aspon zakerak, a co ho nema tak ma pro zichr kyselinu, vlastnost zranujici a nebo nakouzleny haste. Nutnost boje v družinach je zde daleko vyšší což při počtu podemnaku vs. povrchnanu by mel byt problem. Neni. Družiny jsou a creep funguje, ale... Mužu to opravdu porovnat, jde to setsakra pomaleji...
tyka se jen creepu, neresim ze si opet nejaky povrchnan stezuje ze je neco nespravedlive. Ano, je to nespravedlive. Strasne me mrzi ze muj drow u vas v noci neni slepy... Vlastne bych mel byt slepy porad, nejlepe kdyz ctu na foru takovy kraviny...
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 14:24 07. May 2010
by Krata
Bahnak wrote:tyka se jen creepu, neresim ze si opet nejaky povrchnan stezuje ze je neco nespravedlive. Ano, je to nespravedlive. Strasne me mrzi ze muj drow u vas v noci neni slepy... Vlastne bych mel byt slepy porad, nejlepe kdyz ctu na foru takovy kraviny...
s timhle se stotožnuju