Page 9 of 9
Re: Výměna Itemů
Posted: 06:09 09. Jun 2010
by -RoF-
monstera wrote:Při výměně itemů mi byl zabaven jako přesílený Praetorův štít, koupený u Dobrodruha. Nyní je opět u tohoto obchodníka v nabídce, se stejnými vlastnostmi jako ten, který byl Sandře zabaven.....
Omyl.
Původní Pratorův štít měl +5 OC a pohlcení 10/- chlad, elektřina, kyselina, oheň a 5/- zvuk. A možná nějakou magickou odolnost a tak.
Cena kolem 1 500 000.
Nový Pratorův štít má +3 OC a pohlcení 5/- chlad, elektřina, kyselina, oheň a zvuk a taky nějakou magickou odolnost.
Cena kolem 290 000.
Sice nevím proč sme nedostali štít hned při výměně, ale mě je to fuk, víc jak měsíc sem bojoval s železným +1 OC.

Re: Výměna Itemů
Posted: 07:26 09. Jun 2010
by monstera
-RoF- wrote:monstera wrote:Při výměně itemů mi byl zabaven jako přesílený Praetorův štít, koupený u Dobrodruha. Nyní je opět u tohoto obchodníka v nabídce, se stejnými vlastnostmi jako ten, který byl Sandře zabaven.....
Omyl.
Původní Pratorův štít měl +5 OC a pohlcení 10/- chlad, elektřina, kyselina, oheň a 5/- zvuk. A možná nějakou magickou odolnost a tak.
Cena kolem 1 500 000.
Nový Pratorův štít má +3 OC a pohlcení 5/- chlad, elektřina, kyselina, oheň a zvuk a taky nějakou magickou odolnost.
Cena kolem 290 000.
Sice nevím proč sme nedostali štít hned při výměně, ale mě je to fuk, víc jak měsíc sem bojoval s železným +1 OC.

Tak se omlouvám, ta paměť již trochu selhává.....
Re: Výměna Itemů
Posted: 13:31 09. Jun 2010
by kucik
-RoF- wrote:
Sice nevím proč sme nedostali štít hned při výměně, ale mě je to fuk, víc jak měsíc sem bojoval s železným +1 OC.

Protože se DM nemůže zrovna snadno dostat k náhodně generovanejm předmětům do obchodů.
Re: Výměna Itemů
Posted: 13:40 09. Jun 2010
by -RoF-
kucik wrote:-RoF- wrote:
Sice nevím proč sme nedostali štít hned při výměně, ale mě je to fuk, víc jak měsíc sem bojoval s železným +1 OC.

Protože se DM nemůže zrovna snadno dostat k náhodně generovanejm předmětům do obchodů.
Aha tak to jo, já myslel že je normal v paletě nějak. to teda pak chápu

Re: Výměna Itemů
Posted: 20:24 29. Oct 2010
by kaz
Zdravim vsechny,
asi po pul roce jsem se tu zase objevil, takze jak se ted docitam, vymena me minula.
Takze pokud neco mam, co bych nemel mit, tak me prosim nekamenujte
