Page 9 of 21
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 11:29 26. Jun 2010
by jachyra

tentoraz asi nie ... ak teda FAKT nechceš, abych vám tam chytila pôrodné bolesti XD v 8mom mesiaci a zápas? Šup, študuj si poľný pôrod

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:02 26. Jun 2010
by Sorrow
tao kan wrote:Tak snad to nebude akutni a uvidime i dalsi zapas s Durduin

. Minule to bylo zajimave pokoukani

.
To by bylo nespravedlive, kdyz by bojovala jedna proti dvoum(teda jestli jich nebude vic

)
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 05:50 28. Jun 2010
by sendys
Nemuzu nic slibit ale možá ale jenom možna se tam ukažu jelikož v tom terminu nemam dovolenou .... ale mel bych mi as jelikož mam rani ale budu muset odjed driv :-/ jeste se uvidi
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:51 28. Jun 2010
by Lord_Berserk
tak me to urcite vyjde ... mozna vyvencim z klece svou vikingskou zenu, esi bude hodna
jooo a Nomisi ? bude burcak nebo jenom vino ?
napis ... docela bych rad vochutnal naky sladky cerveny, kdyz tomu tam na ty morave prej rozumite

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 15:30 28. Jun 2010
by Glumišek
Lord_Berserk wrote:tak me to urcite vyjde ... mozna vyvencim z klece svou vikingskou zenu, esi bude hodna
jooo a Nomisi ? bude burcak nebo jenom vino ?
napis ... docela bych rad vochutnal naky sladky cerveny, kdyz tomu tam na ty morave prej rozumite

Na burčák z hroznů bude brzo, na jabčák by to šlo

.
Česká vína na sladkost moc neužije, to by jsi musel jinam, takové portské nebo tokajské je trošku jiná liga co se týče "sladké chuti". Zkusím něco sehnat a pokud nepojedu (což ještě pořád nevím) pošlu ti to po Nomisovi ty barbare - pivo s medovinou na tebe.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 15:41 28. Jun 2010
by KaTo
Glumišek wrote:... barbare - pivo s medovinou na tebe.

*olízne se* ...ááá...a to je nápad, už dlouho jsem si nedal tzv. "Keltské kladivo"

(na koleji jsme se nejednou zřídili tímto výborným mokem tvořený černým kozlíkem řízlým medovinou

)
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 17:06 02. Jul 2010
by jaara
Příchozí platby: Luelle, Melvik +1
Jak a co platit, viz 2. příspěvek tohoto vlákna.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 03:05 06. Jul 2010
by Rejty
Ještě jsem kdesi na youtube vyhrabal video z minulýho letního srazu...
http://www.youtube.com/watch?v=WQAdepOS ... re=related
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:04 07. Jul 2010
by Radim
Sakryš,
penízky sem poslal,psal že jedu a pořád tam nejsem

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:37 08. Jul 2010
by Radim
Budete chtít někdo nabrat?
Mám kombíka tak se tam i něco vleze.Vytáhnu i subwoofer z kufru kvůli tomu i když nerad.
Jedu z Český Třebový přes Pardubice,pak už jen Praha a Plzeň.
edit: beru Bahňáka takže ještě jedno místo bude volný,ve čtyřech s věcma by to asi už bylo moc
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 21:46 10. Jul 2010
by Krata
my jsme jeli ve čtyrech + 3 basy a výbava... teda basy byli v zadu na sedačkách vedle slováků, který se ujali ji cestou upíjet ale na místo jsme dorazili v pohodě

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 19:53 11. Jul 2010
by Radim
Já sem náročnej řidič a mám rád pohodlí

i když mě se to moc za tím volantem nedotkne
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 10:55 12. Jul 2010
by jaara
Příchozí platby: radim, Darkvision, Derken, Lenulasek
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 11:14 12. Jul 2010
by Krata
jeee, ono by se to mohlo zaplatit
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 11:15 12. Jul 2010
by Rejty
Ono se to samo nezaplatí...
