Page 9 of 9

Re: Emoteri

Posted: 21:28 05. Sep 2010
by menderon
Muthor6 wrote:Právě proto, je Neverwinter Nights fantasy a Thalie fantasy svět :wink:
Chapu, magove nemohou letat, socky nemohou létat. NWN nemá modul na létání.

Tak v zajmu zachování RP okřídlenců se bude létání hvezdičkovat :shock:

Drow: ha elf, vzdej se
Elf: *ladně mává křídly*
Drow: tak přestan a vzdej se
ELF: *ladne mava křidly a letí ve vyšinách*
Elf po PM: zrovna někam letím, vidíš mne jen jko skvrnu na obloze
Drow po PM: aha tak bež no, promin, videl jsem te mezi stromy v lese :mrgreen:

Re: Emoteri

Posted: 21:39 05. Sep 2010
by Muthor6
Právě proto je uvolené od DM jenom plachtění (co vím)
Takže například, pokud bys mě shodil z majáka, tak dokážu doplachtit na zem. Tak jsem to teda pochopil :D

Re: Emoteri

Posted: 21:42 05. Sep 2010
by Krata
za mého DM působení sem taky hrál jen to, že se okřídlené bytosti umí jen vznášet nebo plachtit.. popřípadě daleko nadkočit, něco ve stylu slepice.. když se někdo snášel v korunách tak sem ho nemilosrdně sestřeloval dolu :mrgreen:

Re: Emoteri

Posted: 21:53 05. Sep 2010
by Práček
Tak jim všem přistřihněte křídla, at se nehádaj :twisted:

sry za spam

Re: Emoteri

Posted: 21:57 05. Sep 2010
by menderon
Práček wrote:Tak jim všem přistřihněte křídla, at se nehádaj :twisted:

sry za spam
nelbni to se hodí všem, muj gnom ma specialní batmanovský plášt a v u pasu nosí hopsinkovou šťávu. Staci par emote a at si mne orel hazí z jakékoliv výšky... 8)

Re: Emoteri

Posted: 22:23 05. Sep 2010
by LDamian
Okridleny elf ma jakesi "letani" simulovane systemem v podstate pomoci bonusu a nevyhod.

Ma +20% na rychlost pri pohybu - pomuze si kridlama, delsi skoky a tak.

Ma -2 na odolnost, protoze krehka stavba tela (klidne by mohl mit dute kosti).

Ma -2 na utok i obranu v interierech. To je sice asi spis psychickeho puvodu, ze okridleni elfove spatne snasi uzavrene prostory, ale tak ten postih pro uzavreny prostor to splnuje.

--------------------------

U RDD, Tieflingu a Aasimaru tam nejake takove reseni systemove neni. Zrejme se nepredpoklada vyuziti kridel v takove mire, v jake je to u okridlenych elfu. Kazdopadne v rp mi prijde hra na castecny let v pohode - treba to plachteni pro postavu, ktera proste nema nalozeni a ma na to staty a neni ve zbroji a podobne. Ale melo by to byt spis zpestreni.

Kdyby to nekdo chtel treba i u sveho tieflinga podchytit vylozene systemove s tim, ze se tomu zvlast venuje a podobne a nekdo mu NAAAHODOU chtel vyhovet, tak bych to videl s bonusama a postihama podobne, jako u okridleneho elfa.

-2 odolnost (musi drzet specialni dietu, diky ktery je extremne vychrtly a slachovity a velmi se specializovat co se tyce rozlozeni svalu)

+20% rychlost pri pohybu

-2 utok i obrana pro interiery (proste specializuje se na otevrene plochy...)

To kdyby to nekomu chteli DM dat jako takovy systemovy bonus za dlouhodobou rp snahu naucit se letat.

Jen navrh, jak by se to mozna dalo resit. .o)

Re: Emoteri

Posted: 22:35 05. Sep 2010
by kucik
zachy wrote: Muže se tiefling naučit létat?
Ano, tiefling se muze naucit letat a to za pomoci masivnejsiho katapultu. Jine moznosti letani tielfinga musi schvalit DM.

Re: Emoteri

Posted: 23:04 05. Sep 2010
by Prometheus
Tak to by ma ešte zaujímalo ako to je s takou Gargoylou alebo dráčikom u meňavca alebo nedajbože s Drakom. Tieto bytosti som vždy pokladal za letuschopné.

Re: Emoteri

Posted: 08:49 06. Sep 2010
by monstera
[quote="LDamian"].......

U RDD, Tieflingu a Aasimaru tam nejake takove reseni systemove neni.

jednoduše, jsme jako slepice... Sandra to ovšem stále neví a doufá, že jednou vzlétne, a tak běhá, hlavně z kopce.

Re: Emoteri

Posted: 10:20 06. Sep 2010
by LDamian
monstera wrote:
LDamian wrote:.......

U RDD, Tieflingu a Aasimaru tam nejake takove reseni systemove neni.

jednoduše, jsme jako slepice... Sandra to ovšem stále neví a doufá, že jednou vzlétne, a tak běhá, hlavně z kopce.
Tak nejakou moznost jak by se takovi aasimari dali resit systemove pokud by DM souhlasil, ze je to rp uz dostatecne odehrane jsem napsal. Aasimar by pak mel systemove podchyceno nejak, ze si temi kridly skutecne pri plachteni vypomahat dokaze. Ale je to prvne jen napad (nevim zda by se DM chtelo) a za druhe asi by to nemelo byt uplne pravidlo pro kazdeho aasimara a tieflinga, spis cesta jak splnit nekterym postavam jejich rp sen o letani a odpovedet na jejich snahu.

Re: Emoteri

Posted: 10:23 06. Sep 2010
by zachy
:) nějakej "lítací mód" +20%speed, -10AC, imka na melee utoky a zaroven zakazat taky melee utoky :mrgreen:

Re: Emoteri

Posted: 10:32 06. Sep 2010
by LDamian
zachy wrote::) nějakej "lítací mód" +20%speed, -10AC, imka na melee utoky a zaroven zakazat taky melee utoky :mrgreen:
Nastavit vsem mym kouzlicim povolanim prosim. :) Hmmm a taky mym strelcum.