Page 9 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:13 14. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Desmond wrote:Lindsey si to dává líp

.
http://youtu.be/JGCsyshUU-A
Vůbec nechápu, jak u toho ještě může tancovat. Tomu říkám multitasking.
Teeeda...a jeste zvlada ovladat vlastni stin
A co jde ve vysledku? Aby se vsichni bavili a dobre to ladilo ne?
http://www.youtube.com/watch?v=_6bC-ROS ... ure=fvwrel
Edit Desmond : přesně tak 
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:23 14. Jan 2012
by Molly23
Desmonde, to se dělá tak, že nahraješ nahrávku (audio), pak natočíš video a ono to vypadá kůl
A KONEC OT!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:28 14. Jan 2012
by Desmond
Molly23 wrote:Desmonde, to se dělá tak, že nahraješ nahrávku (audio), pak natočíš video a ono to vypadá kůl
A KONEC OT!

Tak je celkem jasný, že je to studiová nahrávka naroubovaná na klip (běžná praxe), ale ona si to takhle dává i na koncertech. Takže ten multitasking tam přeci jen je.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:12 22. Jan 2012
by Molly23
Ted jsem dohrál hru se super příběhem, takové trochu jinačí GTAčko, ale fakt bomba

, dokonce si můžete i vytvořit postavičku, já měl vousatého tlustého rockera a perfektně mi do příběhu zapadl, že si to s jinou postavou nedovedu představit

.
http://www.youtube.com/watch?v=IusE_qBMRUs
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:18 22. Jan 2012
by Prasokralik
Taky nemusíš hrát všechno co hraje cricken

I když v tom jeho videu mě nejvíc zaujala hláška když hrál s kámošem cooperaci "There is a tiger in my car! Why is there a tiger in my car?" "Heh, why is there a tiger in your car?" A fakt v autě na místě spolujezdce seděl tygr. Tuším že ho fackoval tlapkou za dopravní přestupky.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:22 22. Jan 2012
by Molly23
To bylo tuším z trojky, na kterou se třesu... popravdě moc jsem od tý hry nečekal, ale rozhodně mě bavila a užil jsem si ji

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:56 24. Jan 2012
by Molly23
Jo ten tygr je z trojky

a je to děsná sranda... abys ho nenasral tak musíš jezdit rychle, ale bez bouraček a aby jsi ho uklidnil tak musíš dělat drifty

a jak on rád drifty tak ti občas hrábne do řízení hehe

.
Jinak Trojka je super, technicky lepší než dvojka, ale zase v rámci příběhu doporučuji si zahrát aspon dvojku. V Saint Row The Third je akorát takovej... hodně akční začátek, pak několik nudných misí a pak se zas pokračuje v příběhu... jako ale je to fakt šílenost... už jsem získal jako meelee zbran obouruční robertek ... jmenuje se "penetrator"
Doporučuju!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:36 24. Jan 2012
by jachyra
Najnovšie: nwn1 - thalie ... a toolset

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:34 24. Jan 2012
by mandos
Já jsem zvědav jak dopadne ta Dungeons & Dragons: Neverwinter MMO

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:50 24. Jan 2012
by G-ladiator
Jestli jede na 4e edici, tak tu ztačí zkopírovat, to je téměř MMO na papíře

Příběhově/settingově dopadne odhaduji, jako většina MMO
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:28 24. Jan 2012
by Prasokralik
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:43 24. Jan 2012
by J.F.Payne
Já teď pařil chvíli tohle:
http://www.kongregate.com/games/VladG/3 ... o-pigsland
Dal jsem 216 mil a víc podle mě nejde.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:00 25. Jan 2012
by Prasokralik
Hmmm *kouká na svých 242*
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:04 25. Jan 2012
by J.F.Payne
Prasokralik wrote:Hmmm *kouká na svých 242*
To je hodně úctyhodnej výkon, tyjo.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:08 25. Jan 2012
by Prasokralik
dám ti screen až doletím do cíle