Page 9 of 9

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 18:31 26. Mar 2011
by Lord_Berserk
Sorrow wrote:A to jsem se chtěl i oholit když si měla přijít :mrgreen:
Este ze sem se dneska neholil :mrgreen:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 22:45 26. Mar 2011
by Pajule
HAHAHA žádné kecy! byla jsem ;D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 02:21 27. Mar 2011
by Derken-
Pajule wrote:HAHAHA žádné kecy! byla jsem ;D
Nikdo z nás tě tu neviděl :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 09:26 27. Mar 2011
by Pajule
hh i jo minimálně David :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 11:16 27. Mar 2011
by Bahnak
Sraz se mi líbil, alespoň ty části které si pamatuju. Bolí mě hlava, jdu spát...

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 11:49 27. Mar 2011
by mandos
Jo sraz byl více méně bezva :D jsem rád že jsem vás konečně poznal lidi :)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 12:01 27. Mar 2011
by tao kan
Mám zalehlé ucho od podivného individua, který mě pár hodin chrápal do ucha doplňujíc jeden souvislý zvuk lokace "jeskyně lítých nalytých vepřů" :). Příště to musím nahrát pánové :-D...
pár fotek dole:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 12:06 27. Mar 2011
by -speck-
Yop yop, srázek vyvedenej. Jak jinak taky že jóó. Zda jsem dnes v noci spal vůbec? Spíše ne, příště si vemu letecký sluchátka :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 12:29 27. Mar 2011
by Pajule
:D ten bahnák v tom okně hh :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 14:35 27. Mar 2011
by Rejty
Sraz byl fajn, jako vždy. :var_16: Jdu to dospat...

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 14:52 27. Mar 2011
by Radim
Srázek pohodička,nemůžu spát a namísto toho musím makat na zahradě :mrgreen: