Page 9 of 9
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 17:57 23. Aug 2013
by Prasokralik
já myslím že je o hráče postaráno, máme přece samuraje, kenseie a jiné naruty
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 18:07 23. Aug 2013
by Shaman88
Prasokralik wrote:já myslím že je o hráče postaráno, máme přece samuraje, kenseie a jiné naruty
Co furt blekotáte o tom že Kensai je vychodní nebo naruto???
Kensai vznikl na motivy Baldurs Gate.
Tady máš link:
http://www.ign.com/wikis/baldurs-gate-e ... on/Classes
Přečti si tam ten text o Dual Class.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 22:24 25. Aug 2013
by J.F.Payne
Podle mě by bylo dobré Thalii propagovat třeba na nějakých conech zabývajících se RPG. Možná ještě kontaktovat někoho z Pevnosti (časák) aby o nás třeba napsali článek nebo krátkou recenzi... Na "PR" určitě půjde zapracovat.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 22:41 25. Aug 2013
by Aulus
J.F.Payne wrote:Podle mě by bylo dobré Thalii propagovat třeba na nějakých conech zabývajících se RPG. Možná ještě kontaktovat někoho z Pevnosti (časák) aby o nás třeba napsali článek nebo krátkou recenzi... Na "PR" určitě půjde zapracovat.
To je dobrý nápad.

Jestli všechno pojede podle plánu, tak by to možná stálo za pokus.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 22:42 25. Aug 2013
by Shaman88
J.F.Payne wrote:Podle mě by bylo dobré Thalii propagovat třeba na nějakých conech zabývajících se RPG. Možná ještě kontaktovat někoho z Pevnosti (časák) aby o nás třeba napsali článek nebo krátkou recenzi... Na "PR" určitě půjde zapracovat.
Jdeš do toho?
Já bych klidně do těch Conů šel.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 22:47 25. Aug 2013
by Rejty
Hlavně bych počkal, až proběhne testování a trochu se to odladí / dodělá, aby to případní nováčci viděli odlazené a ne jen jako polotovar.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 22:48 25. Aug 2013
by Aulus
Já byl s Amber před dvěma lety na Festivalu Fantasie (sám jsem tam byl i vícekrát) a bylo to tam super. Myslím, že pokud zachovávají tradiční konání, tak někdy v říjnu bude podzimní sraz.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 00:40 26. Aug 2013
by Caehan
Shaman88 wrote:Prasokralik wrote:já myslím že je o hráče postaráno, máme přece samuraje, kenseie a jiné naruty
Co furt blekotáte o tom že Kensai je vychodní nebo naruto???
Kensai vznikl na motivy Baldurs Gate.
Tady máš link:
http://www.ign.com/wikis/baldurs-gate-e ... on/Classes
Přečti si tam ten text o Dual Class.
In ancient Japan, a kensei (?, sword's saint; sometimes rendered in English as Kensai, Ken Sai, Kansei, or Kenshei) was an honorary title given to a warrior of legendary skill in swordsmanship.
Abych nebyl OT... kdysi jsem viděl Thalii.... nějak jsem o ní zakopnul, už ani nevím jak... usmyslel sem si, že budu hrát čistého mága, který bude fakt učený a nevím co ještě... a který si bude dělat mapu světa a tak... no, po několika smrtích u jezevců, setkání se s Bertoldem zvaným Fousáč (tenkrát jsem se chlubil tím, že jsem našel jednu vzácnější bylinu jménem trollí slzy, pokud si pamatuji dobře

) a bloudění bažinami (za soustavného zapisování do mapy) jsem to vzdal asi na 3. nebo 4. úrovni... na podruhé mi existenci hry připomněl zachy a tak došlo na mé druhé a o poznání delší setkání s tímhle světem.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 10:56 26. Aug 2013
by Nalkanar
Hlavně žádné odpovědi ala DG, který defakto řekl, že tu běhají PKčka a nikdo s tím nic dělat nebude

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 11:07 26. Aug 2013
by Barbar321
Co jsem tak pročítal a procházel jiné servery, řekl bych, že PKčka nebudou největší problém právě Thalie (čímž neříkám, že se to nemůže změnit na NT).
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 08:44 12. Mar 2014
by vugi2
Krátce po založení EQ k mě k NWN přitáhl tehdejší kolega z práce: Anurin