Page 9 of 67

Re: League of Legends

Posted: 20:41 28. Dec 2011
by Derken-
tak tu pohádku o tom, že tahle podtemnácká postava neni tvoje si nech na jindy :)

Re: League of Legends

Posted: 20:42 28. Dec 2011
by Czech_Luthor
:D :D Moje postava byla Silfein R'rorrok a pak jeden duergar... Ale Rhue fakt neni moje :lol:

EDIT: Jooo Drimbold byl ten duergar :mrgreen:

Re: League of Legends

Posted: 20:42 28. Dec 2011
by Molly23
Nespamujte nám vlákno! :evil:

Re: League of Legends

Posted: 13:55 30. Dec 2011
by Desmond

Re: League of Legends

Posted: 14:06 30. Dec 2011
by Ajax the Great

Re: League of Legends

Posted: 01:16 05. Jan 2012
by zachy
Kdybyste místo LoL pařili Heroes of Newerth :wink:

Re: League of Legends

Posted: 01:34 05. Jan 2012
by Shaman88
zachy wrote:Kdybyste místo LoL pařili Heroes of Newerth :wink:
Hraju.

Re: League of Legends

Posted: 14:20 05. Jan 2012
by -darkvision-
Shaman88 wrote:
zachy wrote:Kdybyste místo LoL pařili Heroes of Newerth :wink:
Hraju.
Kdybyste radši hráli DotU

Re: League of Legends

Posted: 21:47 05. Jan 2012
by Bahnak
-darkvision- wrote:Kdybyste radši hráli DotU
Pche, DotU... Když jsem ji s vám chtěl hrát tak jste nebyli k nalezení...

Re: League of Legends

Posted: 22:43 05. Jan 2012
by Braenn
zachy wrote:Kdybyste místo LoL pařili Heroes of Newerth :wink:
počítá se i Heroes of might and magic III? :)

Re: League of Legends

Posted: 00:22 06. Jan 2012
by Molly23
Tohle je vlákno pro LoLko! To je hrůza! Nejvíc sem poslední dobou píšou spameři! Spamujte si ve spamu! GRrrrrrr...... *dusí v sobě caps zuřivost*Image

Re: League of Legends

Posted: 01:26 06. Jan 2012
by Nalkanar
A tys mi ještě neodpověděl, Mollyšáku! :P Tak se nenaparuj.

Re: League of Legends

Posted: 22:18 11. Jan 2012
by Nalkanar
Image

Re: League of Legends

Posted: 20:34 13. Jan 2012
by Prasokralik
Riot jsou proti SOPA

Oficiální postoj od vedení Riotu. Narozdíl od jiných herních firem, kterým hraje sopa do krámu (a hlavně do kapsy), Riot se postavili an tu správnou stranu

Re: League of Legends

Posted: 00:06 14. Jan 2012
by Molly23
četl jsem to, ale nejsem si jistej zda mi moje znalost angličtiny dala šanci to pochopit tak jak to má být. Mohl by tu někdo stručně písnout co je alfou omegou SOPA? PRoč je to takovej průser? Díky.