Page 9 of 25
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:39 14. Jul 2011
by Sorrow
kdybys ještě dopsal o plenění žen, tak bych jel s vámi

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 20:45 14. Jul 2011
by -darkvision-
Radime a to si piš, že ty peníze na sraz dovezeš, pokad ne, tak tě vyhodím někde v půli cesty, až se budem vracet

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:04 15. Jul 2011
by Radim
Odesláno 250,- kč

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 17:37 15. Jul 2011
by -darkvision-
HEJ LIDI MAM TAKOVEJ DOTAZ NA TY kteri pojedou a jeste neplatili. Jeden clovek to nemusi platit ted, ale staci kdyz to da do ruky me na srazu. Jen je potreba se domluvit kdo z vas. Protoze ja jsem to poslal vcera za Radima a ten si to poslal dnes za sebe

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 20:37 15. Jul 2011
by Jonny
Poslano 3x250 za me a Kratu+1
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:01 15. Jul 2011
by kucik
Ode me uz taky 2x250 odeslo.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:59 16. Jul 2011
by Radim
Lidičky vypadá to na 3 volná místa z Prahy.Odjezd kolem osmé ráno pak kluci naberou mě a dojezd na místo určení cca. 10:00.Pokud by měl někdo zájem písněte.
edit: píšu za Darkvisiona
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 20:42 17. Jul 2011
by Rejty
Dneska jsem byl za Krkounem a pro velký úspěch budou letos kolena a pro slečinky jsme přidali kuřecí stehna.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:14 17. Jul 2011
by -darkvision-
Radim wrote:Lidičky vypadá to na 3 volná místa z Prahy.Odjezd kolem osmé ráno pak kluci naberou mě a dojezd na místo určení cca. 10:00.Pokud by měl někdo zájem písněte.
edit: píšu za Darkvisiona
Odjezd v pátek v 8.00
3 volná místa ještě.
Kdyby se zaplnili tak vysomruju od táty dodávku firemní, což znamená že by byl velikej zavazadlovej prostor

Do 24tého přijímám, pokad se to nezaplní, tak beru osobák a fleka hold mít nebudu.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:40 17. Jul 2011
by Thuereg
Odvz by byl fajn, ale v pátek musim do práce a skončim tak v jedenáct nejdřív..
K placení... ještě sem neplatil:D nějak sem an to opoměl tak esli se mužu s někym teda dohodnout že to předám až na místě tak by to bylo fajne...
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:41 17. Jul 2011
by Rejty
Posílejte to na účet.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:45 17. Jul 2011
by -darkvision-
Thuereg wrote:Odvz by byl fajn, ale v pátek musim do práce a skončim tak v jedenáct nejdřív..
K placení... ještě sem neplatil:D nějak sem an to opoměl tak esli se mužu s někym teda dohodnout že to předám až na místě tak by to bylo fajne...
REJTY ber tedy tu jednu mojí platbu za Theurega.
A ty Theu mi to dáš na místě tedy.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:48 17. Jul 2011
by Rejty
OK.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:37 18. Jul 2011
by Shaman88
A co když bude pršet???
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:41 18. Jul 2011
by kucik
Tak budem nuceni zalézt pod střechu a chlastat.