Page 9 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:33 09. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Ellesar wrote:Můžu se zeptat jestli je tajemsttví kde najdu učitele druida okolo vesnice Ivory?
To uz jsou veci ktere by jsi si mel zjistovat primo ve hre IC

Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:34 09. Mar 2012
by Bruciacullo
přeberu ve hře

Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:59 11. Mar 2012
by Caehan
Měl bych dotaz ohledně toho, jak přesně tu fungují knihy. Dotaz první bude ohledně uzamčení knihy - představoval jsem si, že z knihy udělá předmět, který se dá číst bez vyvolání dialogového menu, ale nevypadá to, že by ona volba měla na cokoliv vliv. Další dotaz se týká psacích potřeb - v rámci RP jsem si je samozřejme koupil, ale zajímalo by mě, jestli jsou nutné a případně k čemu tedy jinak jsou. Dotaz poslední ohledně knih - je tu nějaký jednodušší způsob formátování, než odhadování počtu mezer do konce řádky?
Jiný dotaz - mějme jeskyni, ve které roste naše oblíbená houba. Chceme se za naší houbou dostat - smíme to udělat bez vybití všeho v cestě / v invisu?
Dotaz poslední - je někde k sehnání celý soupis změn v kouzlech a případně pravidlech obecně oproti původnímu NWN?
Kdysi jsem si tu zakládal účet, ale krátce na to jsem přestal hrát, takže jsem místními reáliemi poměrně nepoznamenaný.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:00 11. Mar 2012
by Nalkanar
Kouzla atd.
Knihy lepší nejsou. Psací potřeby musíš mít pro psaní na svitky.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:04 11. Mar 2012
by kucik
System knih je tak starej, ze uz vubec nevim, jak funguje. Snad nekteri hraci vi. Nicmene kluci resili nejaky sjednoceni vsech systemu knih (za dobu vyvoje jich vzniklo paralelne nekolik) aby to slo cist snadno a vsemi zpusoby.
* Nejsem si jisty jak u hub, ale u dobyvani veci, ktere vydava zvuk se potvory sebehnou stejne.
* Upravy Kouzel a vubec vsehho by mely byt zde
http://thalie.pilsfree.cz/upravy-kouzel ... ani-49.htm
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:12 11. Mar 2012
by Caehan
Díky za odpovědi! Doplním, že minimálně ve venkovních lokacích se neseběhnou ani když sbíráte kousek od nich.
Vlastně mě napadnul ještě jeden dotaz ohledně historie postavy. Někde jsem ( celkem pozdě) vyčetl, že bonusy za postavu jsou v ideálním případě schvalovány před jejím samotným vytvořením. Má cenu s tím ještě někoho otravovat o několik levelů později, i kdyby jen proto, abych měl větší šanci dostat nějaký quest?
A vlastně ještě nějaký přidám: funguje feat na psaní svitků a mohou se tyto či jiné svitky použít na naučení se kouzla mágem?
A snad poslední - pokud bych našel nějaký portrét, který se mi líbí víc a není v sadě portrétů, jde to později změnit?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:34 11. Mar 2012
by kucik
* Ano, myslim ze sepsat strucne info o postave ma smysl.
* Ne, tyhle featy, stejne jako craftove nefunguji. Psani svitku neni na thalii implementovano a thalijske crafty nepouzivaji tyto skilly.
* Jde to zmenit, ale musis k tomu ulovit DM.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:38 11. Mar 2012
by Caehan
Perfektní, díky!
Re: Par dotazu novacka
Posted: 19:26 15. Mar 2012
by Tadomekaari
Hoj dotaz našel jsem short spear = oštěp(jednoruční kopí) nevěděl jsme ani že tu něco takeho je ale jak jsme se podival do kovadliny všiml jsem si že neni to je nějaka novinka? Že ještě neni zavedena v craftu?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 21:47 15. Mar 2012
by kucik
Myslim si, ze v craftu by byt mohlo. Uz nejakej ten cas to jednorucni kopi je ve hre.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 21:53 15. Mar 2012
by Nalkanar
kucik wrote:Myslim si, ze v craftu by byt mohlo. Uz nejakej ten cas to jednorucni kopi je ve hre.
Pokud vím, v craftu není.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 21:53 15. Mar 2012
by Molly23
není a kdyby bylo, tak je Vil přes tohle kopíčko
Re: Par dotazu novacka
Posted: 07:02 16. Mar 2012
by -RoF-
Tak třeba ho tam Jachyra doplní, to chce čas

Re: Par dotazu novacka
Posted: 14:59 18. Mar 2012
by Barbar321
Dá se nějakým způsobem vypnou zobrazování OOC zpráv nad hlavou postavy?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 15:01 18. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Barbar321 wrote:Dá se nějakým způsobem vypnou zobrazování OOC zpráv nad hlavou postavy?
Nechapu.....a jsem zvedavej co tim myslis
