Page 9 of 14

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:32 14. Nov 2011
by Derken-
Tak nevim.... V kolik jdou plzneňský do čajky? Třeba ve 12:10 by jsme mohli jet a budem tam v 13:50 a nebo už v 10:10.. Z hlaváku samozřejmě

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:34 14. Nov 2011
by Braenn
Derken- wrote:Tak nevim.... V kolik jdou plzneňský do čajky? Třeba ve 12:10 by jsme mohli jet a budem tam v 13:50 a nebo už v 10:10.. Z hlaváku samozřejmě
V poledne to vidím nejdřív, ale ono to dost závisí na zdraví. Chtěli jsme omrknout Plzeňskou zbrojnici, ale tak jako tak to nevidím na odjezd dřív než v těch dvanáct, možná i později... tak ve čt, v pátek se dohodnem, stačí to?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:38 14. Nov 2011
by Derken-
Tak hlavně, aby jsme se domluvili, at tam šaman nestojí 4 hodiny třeba. Ale tak tam od něj toho bude snad jezdit dost do Prahy ne? :)

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 19:17 14. Nov 2011
by Shaman88
V sobotu ani ne....

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 22:10 14. Nov 2011
by Derken-
Tak řekni v kolik, pojedu klidně dřív a pak by jsme si někde v Plzni dřepli 8)

edit: Nebo si dřepnem v Praze :wink:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 22:35 14. Nov 2011
by Shaman88
Derken- wrote:Tak řekni v kolik, pojedu klidně dřív a pak by jsme si někde v Plzni dřepli 8)

edit: Nebo si dřepnem v Praze :wink:
Teoreticky budu v praze v 11:48 (podle jízdního řáda českých drah). Pokud chcete dřív tak taky by šlo...

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 16:55 15. Nov 2011
by Braenn
To vypadá ideálně... buď pojedem v těch 12:10, nebo si někde sednete na pivo, na dvě... Ráda bych to řekla už teď, pojedu tak či tak, ale termín odjezdu prostě ukáže až zdravotní stav.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 16:59 15. Nov 2011
by kucik
Na jednu stranu bych to klidně vzal vlakem - aspoň můžem začít u ve vlaku. Na druhou stranu jestli bude takovejhle mráz, tak to pohodlí auta...

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:25 15. Nov 2011
by Braenn
No jo, a představ si počasí s mlhosmogem, podobné tomu včera :roll:
Ve vlaku nám snad zima nebude, obzvláště bude-li to vypadat podobně, jako naše minulá cestování vlakem :)
A trvá to jen hoďku, žádné starosti s ranní kocovinou, parkováním...

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:27 15. Nov 2011
by Molly23
Já se podřídím podle Kucíka, pokud by jel autem a byla by možnost se svézt, tak budu rád, pokud vlak, nebráním se vůbec vlaku :) Takže tak! Je mi to jedno! Hlavně nechci jet sám!

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 20:29 15. Nov 2011
by -darkvision-
Braenn wrote:No jo, a představ si počasí s mlhosmogem, podobné tomu včera :roll:
Ve vlaku nám snad zima nebude, obzvláště bude-li to vypadat podobně, jako naše minulá cestování vlakem :)
A trvá to jen hoďku, žádné starosti s ranní kocovinou, parkováním...
Tedy jako já snad pojedu s Kokosakem, plně doufám že se z toho vyléčí ... i když, on možná bude mít to zkoušení nějaký hry ..
..no kdybych jel vlakem, tak to trvá hodinu a čtyřicet minut, ne jen hodinu :P .. ale kuciku, v našich vlacích ti zima nebude :)

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 00:28 16. Nov 2011
by Rejty
Čajovna zamluvená na 14,30!!!

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 16:29 16. Nov 2011
by Narsith
Rejty wrote:Čajovna zamluvená na 14,30!!!
A ku...ja si myslel že v poklidu vyjedu z domova tak na 11h dopoledni :wall: :D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 16:30 16. Nov 2011
by Derken-
Jak daleko je čajka od nádráží? Já bych jel asi tim 12:10, at tam jsme tak nějak akorát a Shaman nečeká 2 hodiny na další vlak. Co vy na to vláčkaři?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 16:31 16. Nov 2011
by Bahnak
Hm, to bych mohl stihnout i tu prohlídku Plzeňské zbrojnice.