Page 9 of 17
Re: SWTOR
Posted: 18:57 01. Sep 2012
by kokosak
Molly23 wrote:Hmmm to bych asi taky zkusil tyjo. Hele kolik to zabírá? Že bych někdy zajel na grilovačku s flashkou, mě se to fakt nechce stahovat při mém labilním připojení.
No, má to asi.... 10 GB dat k přenosu? Instalace má na disku 21. Obávám se, že bez sosání se stejnak neobejdeš, protože installer si všechno tahá z netu. Patche taky. Ale možná se v tomhle pletu, neb jsem to nikdy moc nezkoumal.
... inverzní odpovídání FTW

Re: SWTOR
Posted: 19:37 01. Sep 2012
by Molly23
Když si od někoho na flashku hodím celou hru tak nemusíš už nic pak stahovat... už chápeš kam tím mířím?
Re: SWTOR
Posted: 20:56 01. Sep 2012
by kokosak
Když nevím o tom, že by hra měla instalátor, kterej dělá něco jinýho, než že sesosne celou hru z webu, tak ti je fleška na dvě věci, víš co tím myslím?

A SWTOR opravdu není NWN, který nemusíš instalovat, jen to překopčíš z disku na disk

Re: SWTOR
Posted: 21:12 01. Sep 2012
by Molly23
Já ty instalátory znám, to mi nemusíš vysvětlovat, úplně stejně jsem ted dělal War Thunder, ale prostě kupa takovejhle MMO jde jen přetáhnout... ale jak myslíš no. Máš o to vyzkoušené že to nejde? Nebo proč vlastně myslíš že by to nešlo?
Re: SWTOR
Posted: 09:04 02. Sep 2012
by de Aers
Místo spekulací proč by to nešlo, už jsi to mohl mít dávno stažený

Re: SWTOR
Posted: 17:42 02. Sep 2012
by kokosak
No, tak kdybych někde viděl na SWTOR webu něco jinýho, než "stáhnout installer (37 MB)", nebo "stáhnout přes Origin", tak bych předpokládal, že to jde. Ale protože tam nic jinýho nevidim, tak předpokládám, že to nejde. Jestli se ti chce pátrat po forech a hledat alternativy tak prosím, jsi mým hostem
.... a možná tak taky soudím proto, že vidim zápisy do registrů

Re: SWTOR
Posted: 20:55 02. Sep 2012
by M4rSX
to moc komplikujete
stahne instaler -> stahne hru -> prekopiruje na flash -> odnese domu
to normálně funguje
Re: SWTOR
Posted: 17:22 03. Sep 2012
by Paulus
Tak trial sem si zkusil. Až nastane F2P tak asi oželím těch 13USD/měsíc protože koukám tak stejně jako u Aionu bude to F2P pěkně osekané (což je logické z pohledu vydavatele).
Re: SWTOR
Posted: 10:09 05. Sep 2012
by Bruciacullo
Už mam svoji džedájskou lamičku s dvěma mečíkama skoro na patnáctém kdy už to bude fríí?

Re: SWTOR
Posted: 11:03 05. Sep 2012
by Prasokralik
Až budou pandové běhat po světě voe.
Re: SWTOR
Posted: 11:37 05. Sep 2012
by Bruciacullo
po kterem světě?
EDIT: už jsem byl poučen...

Re: SWTOR
Posted: 00:49 17. Sep 2012
by Molly23
A vy všeci hrajete za Empire?
Re: SWTOR
Posted: 01:07 17. Sep 2012
by Nalkanar
S tím free se nedostaneš tak daleko. Já teď čekám, až zas budu mít čas, abych si dohrál Jedijku na 15, zatím nebyla až tak zajímavá, tak doufám, že se víc rozjedou morální problémy.
Jinak mám Sitha Sorcerera a ten mi přišel zajímavější. Bohůmžel má od května buglé class questy, takže se dějově nehýbe od jistého bodu :/
Galliš má Jediku na 15 i Bounty Hunterku na 15 (podívej se u něj na FB nebo u mě, pokud nás tam máš).
Do 10 jsi na základní planetě, tam za tebou mi neplatiči nemůžeme doletět. Ale pak se dostaneš na další planetu a ať půjdeš republiku nebo sithy, tak se můžeme dát do party, když bude vycházet čas.
Re: SWTOR
Posted: 01:14 17. Sep 2012
by Molly23
ok, já jsem téže neplatič

... tak se tam třeba potkáme.
Re: SWTOR
Posted: 15:47 17. Sep 2012
by Molly23
Na jakým serveru jste?

Nebo to jde přeskakovat?