Page 9 of 21

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 14:55 31. Oct 2011
by -darkvision-
kokosak wrote:
-darkvision- wrote:To já bych byl radši ve vězení než mít ban .. přeci jen, můžeš si zahrát prostě. BAN je podle mě horší tedy.
Já sem jednopostavovej, takže sem ten tejden ve vězení jak blbec hrál a hvězdičkoval sem, jak mi tam postavička depkuje. Nic moc zážiteček, to ti řeknu.
Taky mám pár týdnu ve vězení za sebou. Ale stojím si za tím, že to je furt zábavnější než mít BAN 8)
Klidně můžeš lobovat za to, že místo BANu mě dáte do vězení na ty zbylé dny. (ale to stejně neprojde, takže asi tak :) )

//Jinak sorry za OOT, ale tady se mi zdá se už řeší stejně tolik věcí dohromady :)

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 15:00 31. Oct 2011
by Jose
vzdavam to. Vice meně jsem jen nastiňoval jaký ve mě thalie vyvolává dojmy a jaké možnosti jsou krom už zmíněných, ale slyším tu pouze kritiku cilenou popřít moje slova. Nemá proto pro mě další diskuze smysl no aspoň nemusim zase chodit na forum.

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 15:23 31. Oct 2011
by kokosak
Jelikož jsi to napsal na veřejný, asi si očekával nějaké vyjádření. K tvým pocitům se nikdo vyjádřit nemůže, protože ty jsou subjektivní a nikdo nemůže říct, že se nemáš nějak cítit.

Asi nejkorektnější by bylo něco takovéhohle: Chápu, že se tak cítíš, ale z mého pohledu pro to postrádáš racionální důvody.

Pokud máš námitky, připomínky, ozvi se s nimi a očekávej diskusi. Pokud máš pocity, touhy a zážitky, se kterými se chceš svěřit... inu... nevím, jestli veřejné flame forum je pro to to správné místo. To je zase můj pocit.

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 15:29 31. Oct 2011
by J.F.Payne
Zajímalo by mě, jak někdo může vinit DM z toho, že někdo jiný po permce odchází? Odchod, narozdíl od permky, je přece subjektivní a svobodné rozhodnutí myslící lidské bytosti.

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 15:37 31. Oct 2011
by jachyra
:D aj permka je v podstate dobrovoľné rozhodnutie hráča ...

to ako keby sme dnes išli do Elektra, vykradli ho a potom na súde hovorili: vy mi beriete moju slobodnú vôľu, keď ma chcete zatknúť!

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 15:46 31. Oct 2011
by kokosak
..zapomněla si do toho zakomponovat listinu základních lidských práv a omezování osobní svobody, ale to už jsou jen detaily ;)

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 15:47 31. Oct 2011
by Koninho87
*bere šém a dává ho Homerovi do čela*

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 15:51 31. Oct 2011
by -darkvision-
wsweetjane wrote:Takže jak to tu vlastně je? Mě by zajímalo jestli tady dostal IC někdo permku z jiného než OOC (chápáno ve smyslu trestu) důvodu.
No já nevím jak to vidí DM, ale já to vidím jako IC co se týká mé bývalé postavy (Izzrar Zau'ndar). Dostala permici za jisté jednání co udělala a co udělat nemusela. (pokud nehledíme na to, že její hráč byl v alkoholovém delíriu :D )

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 15:55 31. Oct 2011
by Koninho87
první půlka lidí něco řeší druha něco řeší a nekomu furt leze do řitě a třetí půlka ta se baví :D

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 15:59 31. Oct 2011
by -RoF-
Koninho87 wrote:první půlka lidí něco řeší druha něco řeší a nekomu furt leze do řitě a třetí půlka ta se baví :D
Rozděl to radši na třetiny a ne půlky :D Ale jinak je to pravda :wink:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 16:02 31. Oct 2011
by Koninho87
-RoF- wrote:
Koninho87 wrote:první půlka lidí něco řeší druha něco řeší a nekomu furt leze do řitě a třetí půlka ta se baví :D
Rozděl to radši na třetiny a ne půlky :D Ale jinak je to pravda :wink:
půlky jsou lepší necháme tam půlky :D

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 16:02 31. Oct 2011
by kokosak
Gratuluji bratru trolovi k úspěšnému trolování ;)

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 16:48 31. Oct 2011
by -darkvision-
-RoF- wrote:
Rejty wrote:
Zajimavé jak jsou občas tajné soudy a popravy a když se jednalo o soud a popravu jisté skupiny, taaaak se to odkládalo a odkládalo až byla dána možnost dané skupině utéct :roll:. Což se jiným osobám stát nemůže.
Zajímavé na tom je jen to, že se jednalo o postavy, které byly zabity v CvC mimo města a jiné postavy je dotáhly na radnici a požadovaly pro ně permky. Také tu jsou postavy, které byly v Podtemnu obětovány na oltáři X´ian a permku nedostaly. Nevíš snad o čem mluvím? Chceš se v tom opravdu šťourat? Toliko k měření každému jiným metrem.
Víš já ale o nějakou permku pro dotyčné nežádal, aspon o tom nevím. Expy ztratili při útěku, tak budiž.
Mezi RoFem a Dm, co se týče věznění drowů. Co RoF žádal či nežádal.
RoF jen doufal

EDIT: Ehm, tohle jsem napsal špatně. Telly nejsou mezi RoFem a Dm .. Jen jsem chtěl ukončit výměnu názorů mezi Rejtym a RoFem. - aby bylo jasno, co kdo chtěl/žádal/doufal ..

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 16:55 31. Oct 2011
by -RoF-
-darkvision- wrote:.....
Fíha :)

Takže....

- neprůkazné telly, začerněné části ubírají na pravdivosti a důvěryhodnosti.
- není tam celé znění, takže to může být k čemukoliv.
- uviduje mě, že by DM předal dál takové info.

- a aj kdyby, tak se tam jedná o expy a výbavu a ne o permky :wink:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 17:00 31. Oct 2011
by Prasokralik
začerněnej tell je asi tak neprůkaznej, jako tvoje tvrzení, že tys to neřek