Page 9 of 10
Re: Skyrim
Posted: 20:15 22. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Prasokralik wrote:Nojo každý hraje rpgčka z jiného důvodu, já hraju skyrim abych si užil atmosféru, příběh a herní rasy tak jak jsou koncipované, někdo si holt stáhne retexturu na plátové bikiny a polonahé prsatice a hraje to aby jim mohl koukat na pozadí
každému co jeho jest
Presne tak....a ty s tim udelas uplny kulovy, muzes leda komentovat

. Vcelku bych to ale shrnu vetou.......lidi hrajou, proto aby se bavili. Ze ti tvuj zpusob zabavy prijde top a vsechny ostatni si predpojate odsuzujes dle svyho, je......otravne.
Re: Skyrim
Posted: 21:01 22. Aug 2012
by Prasokralik
Když neumíš unést reakci na tvoje screeny miss plated bikini tak je nepostuj veřejně...
Re: Skyrim
Posted: 21:01 22. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Prasokralik wrote:Když neumíš unést reakci na tvoje screeny miss plated bikini tak je nepostuj veřejně...
Neumim unest tvoje neomaleny a sprosty chovani jelimane.
Re: Skyrim
Posted: 22:43 24. Feb 2013
by zachy
Re: Skyrim
Posted: 14:40 20. Dec 2013
by Barbar321
Skyrim mi po pár minutách (rekord jsem měl teď cca 20 minut, ale někdy je to třeba po 5-ti) spadne (přestane reagovat) a grafika vygeneruje nějakou chybovou hlášku (mám zapnutou funkci VPU Recover), grafiku mám ATI Radeon.
Nesetkal se s tím někdo?
Měl bych se spíš zaměřovat na sehnání nějakého patche a nebo něco udělat s grafikou?
Re: Skyrim
Posted: 18:53 20. Dec 2013
by sandoftime
nascreenoval bych tu chybovou hlášku a podle ní zkusil najít problém
Re: Skyrim
Posted: 20:05 20. Dec 2013
by Bahnak
Barbar321 wrote:Skyrim mi po pár minutách (rekord jsem měl teď cca 20 minut, ale někdy je to třeba po 5-ti) spadne (přestane reagovat) a grafika vygeneruje nějakou chybovou hlášku (mám zapnutou funkci VPU Recover), grafiku mám ATI Radeon.
Nesetkal se s tím někdo?
Měl bych se spíš zaměřovat na sehnání nějakého patche a nebo něco udělat s grafikou?
Na jakých windowsech to spouštíš?
Re: Skyrim
Posted: 21:07 20. Dec 2013
by Infra
Přeinstaluj ovladače na nejnovější. Tohle se mi před mnoha lety na atině dělo běžně, ale v jiné hře.
Re: Skyrim
Posted: 01:38 21. Dec 2013
by Barbar321
tady je ten screen
Re: Skyrim
Posted: 01:39 21. Dec 2013
by Barbar321
Bahnak wrote:
Měl bych se spíš zaměřovat na sehnání nějakého patche a nebo něco udělat s grafikou?
Na jakých windowsech to spouštíš?[/quote]
XP SP3
Re: Skyrim
Posted: 01:44 21. Dec 2013
by Barbar321
Infra wrote:Přeinstaluj ovladače na nejnovější. Tohle se mi před mnoha lety na atině dělo běžně, ale v jiné hře.
Ten pomocnej prográmek mi hlásí, že mám nejnovější verzi ovladače. Mám zkoušet najít nějaký starší nebo někde nějaký jiný?
Re: Skyrim
Posted: 02:57 21. Dec 2013
by Barbar321
Ještě mě npadlo, nemůže to taky dělat přehřátá grafika? Nemá někdo zkušenosti s oteplováním (nějakou kritickou mezí) a nějaké návrhy na srážení teploty?
Re: Skyrim
Posted: 02:59 21. Dec 2013
by Infra
Jo, to by také mohlo dělat... nevím no... Zkus hledat tu chybovou shlášku na googlu ve spojení se skyrimem...
Ale jediné co by mohlo nějak pomoci, tak profouknout chladiče od prachu. Jestli tam nějaký je.
Re: Skyrim
Posted: 06:02 21. Dec 2013
by sandoftime
Tak si v nastavení catalystu ten VPU recover vypni.
Re: Skyrim
Posted: 08:32 21. Dec 2013
by Kinkin
"Atiny" jsou celkově pěkné mr...Taky ji mám. Nestíhá ti prostě grafika.
- stáhnout spešl herní mod na ATI grafárny ze stránek Neuxmod.com /myslím si, že byl v utilitách/
To jsou fan stránky Skyrimu a výborným pomocníkem je mod manager - Skyrim
- když máš win vyšší jak xp, nastav si kompatibilitu na sp2 nebo 3
- chlazení jednoduchá věc ... přidej nebo vyměň chladič za výkonnejší ...
- VPU recover ... určitě netaktovat grafiky ATI ... nemám s tím dobré zkušenosti
Nejlépe běží v normal režimu.
- nastav vymazleného Skyrima na low grafiku ...