Re: Literární koutek
Posted: 21:29 07. Nov 2012
Dílo: Nelze se pripojit!
Autor: vercas
Luxusní psychologický thriller! Doporučuji!
Autor: vercas
Luxusní psychologický thriller! Doporučuji!
Doporučuje svaz českých schizofreniků.Molly23 wrote:Dílo: Nelze se pripojit!
Autor: vercas
Luxusní psychologický thriller! Doporučuji!
Mě se to moc nelíbilo, ani tak formou, jako spíše obsahem. A z hlavy mne nenapadá snad nikdo, koho bych tam s radostí nezaškrtila - na můj vkus je příběh hrozně fatalistický. Raději mám Janu Eyrovou od její sestry - a mnohem víc tedy dílka Austenové. Ale to asi pány nezaujme.G-ladiator wrote:Wuthering Heights (Na větrné hůrce). Dobře napsaná rodinná sága, spoustu charakterů bych s chutí uškrtil a chvílemi jsem kvůli tomu i fandil záporákovi
Stačí udělat drobnou kosmetickou změnu v názvu na "Píchá bez předsudků" a počet čtenářů ž řad mužů se mnohonásobně zvýší (alespoň, co se prvních stran týče).Braenn + G-ladiator wrote:Pýcha a předsudek...
Precetl jsem si to, ale mam z tohoto dila dost rozpolcene pocity.Ragmon wrote:Teď jsme dočetl Markus Heitz - Legendy Alfů. Pěkné čtivo pro drowa i kohokoliv jiného.
Docteno a muzu opravdu doporucit. Skvela severanska temna atmosfera. Zajimavej hlavni hrdina, ktery vlastne je a neni hrdina. Kyrininove jako elfove presne tak jak si elfy predstavuju. Originalni tema (alespon pro mne) a zajimava rasa Anainu, ktera me uchvatila. Zadny fadni boj dobra proti zlu. A nakonec, konec se smisenymi pocity.KaTo wrote:Ač nejsem milovníkem sérií, tak přesto mohu doporučit trilogii Svět bez bohů (Zrození zimy, Dědic klanu, Pád thanů) od Ruckley Brian.
*zamáčkne slzu dojetí* ...ale ona přece...!xxxMajkyxxx wrote:Btw. jmeno Ess´yr pochazi prave z teto knihy...