Page 9 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 17:18 05. Mar 2012
by de Aers
Já myslim, že kdyby jsi použila překlad tvých názvů, tak by jsi je všechny odrovnala a dali ti hlavní cenu :D

Re: World of Tanks

Posted: 17:20 05. Mar 2012
by Braenn
Mám. Teď už ano. Ale přiznám se, co se týče tanků a výzbroje WWII jsem totální anticokoli. A vím, kupuju si tam rádio, kanón, pásy, pancíř a ještě něco, ale ten zbytek....

Re: World of Tanks

Posted: 17:24 05. Mar 2012
by johnny98-G
a takovej pancir se kupuje kde? ;)

nebude lepsi treba vez? a misto pasu treba podvozek? :)

Re: World of Tanks

Posted: 17:24 05. Mar 2012
by Braenn
To není to na kabince? :D Jak říkám...

Re: World of Tanks

Posted: 17:25 05. Mar 2012
by johnny98-G
hehe kabince :-D

Re: World of Tanks

Posted: 17:48 05. Mar 2012
by -RoF-
Joo napiše jim tam zdrobněliny, dej tam růžový tank a snad dostaneš zlatáky :D :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 18:21 05. Mar 2012
by Molly23
Braenn asi dostane seminář o tancích :D....

Re: World of Tanks

Posted: 18:52 05. Mar 2012
by kucik
Molly23 wrote:Braenn asi dostane seminář o tancích :D....
Přihlaš jí do tanečních.

Re: World of Tanks

Posted: 18:53 05. Mar 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Braenn asi dostane seminář o tancích :D....
Jakých tancích? :D Myslíš dotěrné AMX? BTčka a tak dále? :roll:

Re: World of Tanks

Posted: 14:14 07. Mar 2012
by Molly23
Bylo by hodně drsné, kdyby world of tanks spojili s world of planes... a bylo tam toto... :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=wCqXbfGEPMI

Re: World of Tanks

Posted: 14:42 07. Mar 2012
by Molly23
Sakra tak tohle jako je na těch frantících hustý :D koukejte kolik jsem dostal zásahů hehehe a to jsem přežil až do konce bitvy!!!

Re: World of Tanks

Posted: 14:48 07. Mar 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Sakra tak tohle jako je na těch frantících hustý :D koukejte kolik jsem dostal zásahů hehehe a to jsem přežil až do konce bitvy!!!
Cheche já se ani nedivím. Si vem že máš pancíř kolem 40-60mm ne? A ty tanky na 2-3 úrovně mají většinou penetraci kolem 30-45mm, takže tě prostě jen horkotěžko provrtají.

Holt kdyby tam byl šikovný stíhač, tak ti dá zabrat :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 14:56 07. Mar 2012
by Molly23
Né ale bylo vtipné když jsem jel uličkou a vyjeli na mě 4 tanky a jen to cikla :D a pak chudáci začali panikařit a utíkat do uliček, protože já je ničil :D... a dokonce i s 16hp jsem se nebál najíždět na nepřítele... to je kráááása! :D

Re: World of Tanks

Posted: 14:58 07. Mar 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Né ale bylo vtipné když jsem jel uličkou a vyjeli na mě 4 tanky a jen to cikla :D a pak chudáci začali panikařit a utíkat do uliček, protože já je ničil :D... a dokonce i s 16hp jsem se nebál najíždět na nepřítele... to je kráááása! :D
:D :D :D Horší jak budeš zmatený a uděláš to s lehkým tankem. Ale občas jsou takové haluze a výhody tanků fajn :)

Re: World of Tanks

Posted: 15:04 07. Mar 2012
by Molly23
Akorát vzpomínám na jednu situaci kdy jsem byl uprostřed mapy, kroužilo kolem mě pět tanků, já se nemohl hnout a oni mě prostě nemohli dodělat... :D museli zabrat základnu hehe